Half-Life 2 Apk

Half-Life 2 Apk Ücretsiz Mod 79 İndir

Half Life 2 Apk İndir Android için bir versiyon yayınladı. Bu oyunun APK ve OBB dosyalarını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Orijinal Apk
 • Dosya Boyutu İngilizce
 • ÜreticiNVIDIA Lightspeed Studios
 • İşletim Sistemi Android

Half-Life 2 [Ücretsiz] Full APK 79 İndir

Half-Life 2, beş yıllık gelişimin ardından selefinin başarısından sonra doğdu. Efsanevi atış oyununun Bölüm Bir ve Bölüm İki dahil olmak üzere iki devamı var. Ancak oyunun sadece orijinal versiyonu Half Life 2 Apk İndir Android’de yayınlandı. Oyunu Google Play üzerinden 9.99 $ ‘a veya web sitemizden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Half-Life 2 Ücretsiz Son Sürüm

Half-Life 2, önceki taksitten beş yıl sonra arsayı inşa etmeye devam ediyor. Başrol oyuncusu Gordon Freeman ve bilim adamları yanlışlıkla bir uzay portalını araştırdılar ve diğer gezegenlere ışınlanmalarına izin verdi. Bir deney sırasında, Freeman’ın ekibi bir kaza geçirdi. Çoğu insan kaybolmuştur, ancak kahramanı G-Man adında gizemli bir adam uyandırır.

Olay meydana geldiğinde uzay portalı, Combine yabancı ırkının dikkatini çeken büyük bir güç alanı yarattı. İleri teknoloji ile sinyali takip ettiler ve Dünya’yı keşfettiler. Bu olay büyük bir kavgaya neden oldu. Combine ırkının güçlü imparatorluğu Dünya’yı işgal etti, insanları çok kısa sürede asimile etti ve uzay portalını aramak için bir komut verdi.

Gordon Freeman, henüz kimliği belirlenmemiş şanslı kişilerden biridir. Combie’yi kovalamak ve Dünya’yı geri kazanmak için herhangi bir şey yapacak mı?

Half-Life 2 En iyi FPS oyunu

Half-Life 2’de, Combine imparatorluğundan Dünya’yı geri alma yolculuğunda ona eşlik eden ana karakter Gordon Freeman olarak oynayacaksınız.

İndir Half Life 2 APK

Oyunun içeriği bölümlere ayrılmıştır. İçinde, alanlarda oynayacak, Combine ordusunu yenecek ve müttefikler bulacaksın.

Half-Life 2 birinci şahıs nişancı oyunu olmasına ve Call of Duty Mobile gibi bir hikayeye sahip olmasına rağmen, içerik akışı ve karakter gelişimi ve ortamı tamamen farklı. Gordon Freeman, birlikte savaşacak yeni müttefikler bulabilirdi. Bu arada, bazı özel NPC’ler de ona silahlar ve “yerçekimi silahları” gibi silahlar sağladı.

Yerçekimi tabancası, Half-Life serisindeki bir yeniliktir. Nesneleri havaya kolayca kaldırabilir ve manipüle edebilir. Bu şekilde Freeman, onları yenmek ve aşamaları geçmek için düşmanları manipüle edecektir.

Half-Life 2 Mobil Apk İndir

İlk bölümle karşılaştırıldığında Half-Life 2, içerik dahil birçok iyileştirmeye sahiptir. Dünya’dan evrendeki diğer gezegenlere kadar birçok bölgede macera yaşayacaksınız.

Half Life 2 Android için yükle

İçinde, bazı dikkate değer büyük yerler Nova Prospekt hapishanesi ve Ravenholm kasabasıdır. Takım arkadaşlarınız Combine tarafından ele geçiriliyor. Onları kurtarmak için çok sayıda asker, canavar ve cesetle savaşmanız gerekecek, evrendeki işgalcilere karşı devrime devam edeceksiniz.

Half-Life 2’nin birçok özel detayı var. Bunu farklı bölümlerde oynarken keşfedebilirsiniz. Burada açıklamayacağım çünkü bozulma oyunun eğlencesini bozabilir. Half-Life 2, oyunculara silah sağlamaz. Oyuncu, kendini savunma için demir bir çubukla başlar. Ardından hareket etmeye ve daha güçlü silahlar aramaya çalışın.

Silahlar en güçlü ve popüler silahtır. Düşmanları yenmek için kullanabilir veya araçları ve patlayıcıları (bombalar, gaz tankları, yakıt, ateş ve tuzaklar) kullanabilirsiniz.

Combine imparatorluğundaki düşmanlar çok çeşitlidir. Ayrıca sizi yok etmek için farklı taktiklerle saldırılar düzenlerler. Bazen büyük bir grupla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Diğer zamanlarda karanlık ve dar yerlerde Manhack yaratıkları tarafından pusuya düşebilirsiniz. Duruma bağlı olarak, her zaman tehlikelere karşı tetikte olurken doğru silahı seçmeniz gerekir.

Bazen Half-Life 2 oyuncuya da destek sunar. Oyuncunun, direniş tarafına veya beraberindeki tıbbi birliklere ait birkaç askeri olabilir. Karakterler, sağlık özelliği çubuğu ve öğeleri kullanma becerisi dahil olmak üzere ilk sürüm gibi tasarlanmıştır. Freeman’ı düşmanların saldırılarından korumaya çalışmanız ve ayrıca yaralandığında iyileştirici yardımlar kullanmanız gerekecek. Aksi takdirde, durum daha da kötüleşebilir ve tekrar oynamanıza neden olabilir.

Half-Life 2 APK İndir Android için

Half-Life hayranları artık bu popüler oyunu Android cihazlarında indirip deneyimleyebilir. Ayrıca, bu oyunu web sitemizde bulabilirler. Ücretsizdir ve her zaman en son sürüme güncelleniriz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Serseri Aşık3 yıl önce
 • Half Life 2 oyununu telefonda bulduğum için çok mutluyum. Çok sağolun

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478