Pokemon Go’da Jessie ve James ile Nasıl Savaşılır

Pokemon Go Jessie ve James
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pokemon Go Team Roket Etkinliği

Devam eden düzenli olaylardan biri Pokemon Go Jessie ve James Team Rocket etkinliği. Bu, kötü şöhretli Team Rocket grubundan birkaç farklı Grunt’a karşı savaşma fırsatına sahip olduğunuz yerdir. Her hafta birkaç eğlenceli savaş yapmanın yanı sıra, biraz Shadow Pokemon yakalama şansınız da olacak. Ve bu karanlık canavarlar, yakalandıklarında Hayal Kırıklığı hareketini de bilecekler.


Pokemon Go’da jessie ve james bulma taktikleri

Bu Grunts iki farklı yoldan bulunabilir. İlk olarak, siyah bir Pokestop içinde rastgele bir Roket Takımı Grunt’ı bulabilirsiniz. İkinci yöntem, sıcak hava balonları olacaktır. Arada bir, 12’den 06: 00’ya kadar, her giriş yaptığınızda, meydan okumak için rastgele bir sıcak hava balonu olacak.

Team Rocket Grunts ile savaşmak çok zor değil. Ancak, Yöneticiler ve büyük patron Giovanni sizin için bazı sorunlara neden olabilir.

Ayrıca, bir Roket Takımı üyesi yenildikten sonra, Gölge Pokemon’unu yakalama şansınız var. Bunlar, ortak bulgular veya daha önce yakalamamış olabileceğiniz çok

Ek olarak, Shadow Pokemon, oyunculara savaşta biraz rekabet avantajı sağlar. Bu Cep Canavarları, onları ortalama canavarlardan daha canlı kılan bir saldırı desteği içerir. Sadece bu değil, aynı zamanda Frustration’ı Return ile değiştirmek için onları arındırabilirsiniz.

Bir Gölge Pokemon’u saflaştırmak için, önceden yerine getirilmesi gereken birkaç ön koşul vardır. Türlere bağlı olarak, değişen sayıda Stardust yatırmanız gerekecektir. Örneğin, daha zayıf bazı Gölgeler size yaklaşık 1.000 Stardust’a mal olacak. Öte yandan, bir efsane, kıyaslandığında 20.000’e kadar mal olur. Yakaladığınız her ayı arıtmamanızı öneririz. Bunun yerine, Stardust’unuzu korumak için sadece tercih ettiklerinizi arındırın.

Bir kez arındıktan sonra, Return’in yerini alabileceksiniz. Bu düzgün saldırıları kendiniz için daha yararlı bir şeyle değiştirmeye hazır bir Ücretli TM edinin.

Pokemon Go Jessie ve James Nasıl Bulunur?

Hepsi bu kadar değil, animede Jesse ve James olarak bilinen Rocket Takımı’nın popüler ikilisi de bu oyunda! Evet, bu iki gösterişli üyeyi bulabilir ve günlük koşularınız sırasında ara sıra onlarla savaşabilirsiniz. Peki, Jesse ve James’i Pokemon Go’da nasıl bulabilirim?

Bu adamları bulmanın gerçekten belirli bir yöntemi yok. Aslında, Jesse ve James’i bulmak, belirli bir numaradan çok şansa bağlıdır. Ama neyse ki, bir kez ortaya çıktıklarında, fark edilmeleri özellikle kolaydır. Jesse ve James’i ikonik Meowth balonlarından bulabilirsiniz. Balonu gördüğünüzde, olayı başlatmak için üzerine dokunun.

Jessie ve James’i Yenmek İçin İpuçları ve Püf Noktaları

Jessie ve James’i yenmek çok zor değil. Tıpkı animede olduğu gibi, bu adamlar gerçekten bir tehdit değil. Aslında, oyun içindeki gerçek bir meydan okumadan çok bir gösteri niteliğindedirler. Ancak, Pokemon Go’da hala yeniyseniz, mevcut bir zorluk olabilir.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, bu ikisini aşmanıza yardımcı olmak için bu kılavuzu oluşturduk. Devam edin ve takımlarını, karşı oyunlarını ve en iyi eşleşmeleri anlayacaksınız.

Jesse Nasıl Yenilir:

Jesse’nin ekibi en üst seviye değil, ama hazırlıklı olmak, habersiz olmaktansa daha iyidir. Önce böcek ve uçan tip olan Scyther’ini gönderecek. Bu nedenle, büyük bir hasar için güçlü bir rock türü Pokemon getirmek akıllıca olur! Bazı büyük tavsiyeler Tyranitar, Rampardos ve hatta Rhyperior olabilir.

Daha sonra, Jesse’nin ilk görünüşünden beri sahip olduğu bilinen zehirli yılan Ekans’a gönderecek. Zehir türü olarak özellikle yer tiplerine ve psişik tiplere karşı zayıftırlar. Rhyperior gibi bir Rock / Ground mons getirdiyseniz, 1-2 avantajınız var. Jesse’nin ilk 2 Pokemon’unu kolaylıkla indirebilirsin. Aksi takdirde, Alakazam veya Mewtwo gibi başka bir zemin tipi veya Psişik tip getirin.

Son olarak, Stantler gönderilecek. Normal bir tür olarak, Dövüş türleri bunun hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Lucario, Machamp ve diğer güçlü dövüşçüler en iyisi olacaktır.

James Nasıl Yenilir

Şimdi, Jesse’yi dövdükten hemen sonra, James tarafından meydan okunuyorsunuz. James, Jesse kadar kolay olmasa da. İlk Pokemon’u Böcek türü Pinsir’dir. Chandelure, Moltres, Entei ve daha fazlası gibi süper güçlü bir Ateş türü getirmek bu hatayı küle dönüştürecektir.

Ardından James’in imzası Koffing çıkacak. Ekans’ın işlendiği gibi, aynısını Koffing için de yapabilirsiniz. Ground ve Psychic gaz topunu gazdan arındırır.

Son olarak, başka bir Poison türü gönderilir. Bu Grimer. Açıkçası, bu önceki pazartesi ile aynı zayıflıklara sahip. Yani, aslında 2 farklı Psişik veya Zehir tipi Pokemon getirebilirsiniz.

Pokemon Go ile Pokemonlarınızı diğer oyunculara gönderebilirsiniz

Pokemon Go ile Pokemonlarınızı transfer etmek hakkında Pokemon Go herzaman olduğu kadar popüler olmayabilir, fakat her şekilde Android ve iOS’ta büyük bir...

Pokemon Go’nun Keyfini Çıkarın

Henüz yapmadıysanız, Android ve iOS cihazlar için Pokemon Go’yu kesinlikle indirmelisiniz. Bu, Cep Canavarları dünyasını GERÇEK HAYATTA deneyimlemenin en iyi yollarından biridir.

Konsept çok basit ama herkesin her zaman istediği bir şey. Dışarı çık ve biraz Pokemon yakala. Kendi eğitmeninizsiniz ve ülkeniz sizin bölgenizdir! Etrafta dolaşmaya devam ederken, önünüzde gittikçe daha fazla Pokemon görünecek.

Tutarlı bir şekilde oynadığınızdan emin olun. Team Rocket Event’in yanı sıra, tadını çıkarabileceğiniz birçok etkinlik ve zorluk var. Spor Salonlarına meydan okuyun ve daha fazla kaynak ve kozmetik satın almak için kullanmak üzere Altın kazanın. Veya nadir ve hatta efsanevi Pokemon’u yakalamak için Baskınlar yapabilirsiniz.

Pokemon gerçek dünyaya geldi. Başlamak için şimdi Android ve iOS için Pokemon Go‘yu indirin.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Nulls Brawl Nasıl Bir Oyun, Nasıl Oynanır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478