Nulls Brawl Nasıl Bir Oyun, Nasıl Oynanır

Brawl Stars nasıl oynanır
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nulls Brawl Nasıl Bir Oyun, Nasıl Oynanır

Brawl nasıl oynanır? Oyunu doğru şekilde oynamaya başlamak için ihtiyaç duyacağınız en önemli ve temel ipuçlarının listesi burada!

Şimdi, ilk kez hangi oyunu oynuyor olursanız olun, işler oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Yani, bunda yalnız değilsin! Ancak endişelenmeyin, çoğu zaman basit bir rehberle her şey kolayca anlaşılır hale gelir. En azından Windows’ta o eski Mayın Tarlası oyununu oynamadığınız sürece.

Nulls Brawl Apk indir Elmas Hileli Son Sürüm 48.326

Güzel bir aksiyon oyunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bugün sizlerle paylaşacağımız oyunun adı Nulls Brawl Apk. Şimdi sizlere oyunu nasıl indireceğinizi ve elmas...

Brawl nasıl oynanır? Arayüz ipuçları.

Gerçek oyuna geçmeden önce, işte oyundaki farklı unsurlar için bir rehber. Ayrıca, daha önce Clash of Clans ve Clash Royale oynadıysanız, bunlar hakkında zaten adil bir fikriniz olmalı.

Oyunda azalan nadirlik sırasına göre mücevherler, yıldız puanları ve madeni paralar olmak üzere 3 tür öğe vardır. Taşlar yeşil renki diğerleri yıldız ,madeni paralar, koyu sarıdır. Bunları ana ekranınızın sağ üst köşesinde arka arkaya bulacaksınız. Bunlardan ücretsiz mücevherler çok nadirdir ve mağazadan daha fazla altın veya eşya gibi ekstra faydalar elde etmek için kullanılır. Mağazada yıldız noktaları da kullanılıyor. Ancak, çoğunlukla dövüşçülerinize yeni görünümler satın almak için kullanılırlar. Madeni paralar, en yaygın öğelerdir. Bunları, Kavgacılarınızı yükseltmek için kullanacaksınız – daha sonra daha fazla konuşacağımız çok önemli bir görev.

Bunun dışında bir maç kazandığınızda aldığınız kupalar var. Bunlar, ana ekranın sol üst köşesinde gösterilir. Geri kalanını oynadıkça anlayacaksınız.

Nulls Brawl Güncelleme ve Düzeltmeler 2022 Nisan

Nulls Brawl Güncelleme ve Düzeltmeler 2022 Nisan Brawl Güncelleme 2020 Aralık güncelleme Uygulamanızda / Google Mağazanızda mevcut değilse. Lütfen 30 dakika sonra...

Brawlers nedir? Onlarla nasıl başa çıkılır?

Basit bir ifadeyle, Brawlers, oyundaki kahramanlarınızdır. Her birinin benzersiz yetenekleri ve özel yetenekleri vardır. Yapmanız gereken ilk şey, kavgacınızın ne yaptığını bulmaktır. En kısa sürede kavgacınızın güçlü ve zayıf yönlerini anlamak isteyeceksiniz. Bazı kavgacılar, boğa güce sahip ağır vuruşlardır. El Primo, Bull ve Frank 3 örnektir. Diğerleri çevik ama keskin olabilir. Yakından zayıflar ama uzaktan çok iyi performans gösteriyorlar. Colt, Barley ve Brock bu gruba giren 3 kişi. Benzer şekilde, her biri kendine özgü ve eğlenceli olan başka birçok kavga türü de var. Ne kadar çok kavgacı bilginiz olursa, düşmanınızın kavgacılarını da o kadar iyi tanıyacaksınız. Yani, daha fazla dövüşçü deneyimi daha iyi bir oyuncuya yol açar!

Şimdi, oyunda ödül olarak yeni kavgacıların kilidini açacaksınız. Bunları ayrıca yukarıda bahsettiğimiz mücevherleri kullanarak mağazadan satın alabilirsiniz. Bu dövüşçülerin her birinin farklı seviyeleri var. Onları ne kadar çok kullanırsanız, o kadar güçlenirler. Ayrıca, ne kadar çok kupa kazanırsanız, o kadar çok dövüşçü kazanırsınız! Oyunda böyle ilerliyorsunuz. Bu yüzden, kullandığınız kavgacıları akıllıca seçin!

Brawl nasıl oynanır? Oyun kılavuzu.

Brawl‘daki oyun 3 bölüme ayrılabilir – Hareket, Konumlandırma ve Karar Verme.

İyi ve keskin hareket, oyunda başarının anahtarıdır. En başından itibaren, zikzak şeklinde hareket etme alıştırması yapmalısınız. Yeni başlayanlar genellikle düz çizgilerde koşma alışkanlığına sahiptir. Bu, onları tahmin etmeyi ve hedeflemeyi kolaylaştırır. Bunun yerine, yön değiştirdikçe düşmanınız için daha kafa karıştırıcı olur. Bu nedenle, sürekli hareket halindeyken çekim yapma alışkanlığı edinin. Oturan ördek olma!

Ardından konumlandırma gelir. Oyundaki tüm haritalarda duvarlar ve çalılar olduğunu fark etmiş olmalısınız. Duvarların arkasına siper alabilir ve çalıların arasında saklanabilirsin. Bunları tam avantajınız için kullanın. Düşman ateşini alırken, bir çalılığa koşun, yön değiştirin ve diğer taraftan çıkın. Düşmanın izini kaybedecek ve kafası karışacak. Düşmanın kurşun yollarını engellemek için duvarları kullanın. Örneğin, Arpa gibi zayıf bir birim iseniz, arkalarına saklanın ve asit şişelerinizi bırakın. Ancak dikkatli olun, düşmanlarınız aynı çizgide düşünüyor olabilir.

Sonunda karar vermeye geldik. Karar verme tamamen ne zaman saldırılacağını ve ne zaman geri çekileceğini bilmekle ilgilidir. Bunun için sağlığınızı takip etmek ve çubuklara saldırmak isteyeceksiniz. Sadece yanınızda yeterli miktarda sağlık ve cephane kaldığında saldırmayı her zaman unutmayın. Her ikisinde de düşükken duvarların ve kapakların arkasına çekilin. Başarılı bir oyuncu olmanın püf noktası, fırsatınızı bekliyor. Sabırlı ol. Düşmanlarınızı en zayıf noktalarında yakalayın!

Millet ihtiyacınız olan tek şey bu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Fatme2 ay önce
 • Hileleri Nulls Brawl indirmek istoliyorum

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478