Pokemon Go ile Pokemonlarınızı diğer oyunculara gönderebilirsiniz

Pokemon Go ile Pokemonlarınızı transfer etmek
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pokemon Go ile Pokemonlarınızı transfer etmek hakkında

Pokemon Go herzaman olduğu kadar popüler olmayabilir, fakat her şekilde Android ve iOS’ta büyük bir oyuncu kitlesine sahip bir oyun olmayı başarmıştır. Fakat, Pokemon Bank yıllardır var olmasına rağmen, Go’da yakalanan Pokémon’u diğer oyunlara asla transfer edemiyorduk. Yeni gelen güncelleme ile Şimdi artık bu değişiyor. Pokemon Go ile Pokemonlarınızı transfer etmek artık çok kolay.

Artık Pokemon Go, yakaladığınız Pokemon’u taşımak ve depolamak için yeni bir sistem olan Pokemon Home‘a aktarma özelliğini çıkartıyor. Yeni güncellemeyle, bu oyunlar aktarmaya çalıştığınız belirli Pokémon’u desteklediği sürece, yakaladığınız pokemonları  Nintendo Switch’teki Pokemon Sword and Shield’e aktarabilirsiniz

Ancak yeni güncelleme harika bir çözüm değil. Go’dan Home’a taşıdığınız Pokemon geri alınamazsınız – bu tek yönlü bir aktarmadır. Pokemon Go Apk Mod, ‘Transporter Energy’ ile kaç transfer edebileceğinizide sınırlar. İhtiyacınız olan enerji miktarı, yakaladığınız pokemonların ne kadar yüksek seviyede olduğu ile alakalıdır, küçük Pokemon 10 kadar az enerji alır ve Shinies / Efsaneler her biri 1.990 kadar enerji harcamanız gerekecektir. Gerçek bir ücretsiz oynanış tarzında, PokeCoins’e gerçek  para yatırmadığınız sürece, taşıyıcının yeniden şarj olması da çok uzun zaman alır.

Transfer yeteneği tüm oyuncularda aktif değil. Sadece Seviye 40 oyunculara sunuluyor ve zamanla daha yaygın hale gelecektir. 30’dan fazla yaratık saklamak istiyorsanız Pokemon Home‘un ücretli  olduğunu da söylemekte yarar var.

Pokemon Go Son Sürümünü Google Play Store’den indirebilirsiniz yada buradan indirebilirsiniz.

The Walking Zombie 2 Apk Sınırsız Para Mod 3.6.13 İndir

The Walking Zombie 2 Apk Sınırsız Para Mod 3.6.13 İndir İnsanlık son ayaklarında. Dünya, mutant bir virüsün kurbanları olan zombilerle doludur. Artık...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478