Mobile Legends Yeni Başlayanlar İçin İpuçları

Mobile Legends taktikler
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobile Legends Yeni Başlayanlar İçin Taktikler

Mobile Legends’ı yeni indirdiniz ve anında bu oyunun oldukça fazla zamanınızı alacağını hissettiniz. Nasıl hissettiğini biliyorum, ben de aynı duyguları yaşadım. MOBA’ları çok oynayan biri olarak, oyuncuların genellikle gözden kaçırdığı, dikkat etmediği veya sadece daha sonrasına kadar bilmediği bu oyunlarda çok fazla yazılı olmayan kural olduğunu hissediyorum. Mobile Legends taktikler ile daha iyi oynayacağınıza eminim.

Bu “belirsiz” mekaniği anlamanın kolay bir yolunu her zaman düşündüğüm için, bilmeniz gereken tüm başlangıç ​​ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşacağım bu Mobil Legends kılavuzunu bir araya getirdim. Burada öğrendiğiniz her şey, doğru bir başlangıç ​​yapmanıza ve oyunu net bir şekilde anlamanıza yardımcı olacaktır.

Mobile Legends: Oyunun amacı nedir?

Oyunun mekaniği oldukça basit: Düşman üssünün merkezinde bulunan düşman Kristalini indirmeniz gerekiyor. Buna ulaşmak için, ekibinizin düşman dış kulelerini (haritanın ortasına en yakın kuleleri), iç kuleleri (üsse daha yakın, karşılaştığınız ikinci kuleleri) ve son olarak da üs kulelerini öldürmesi gerekecek. tabanı açmak için Kristalin hemen önünde).
Her takım, bir şeride (veya orman / dolaşım / ganking) atanmış bir rol seçebilecek. Oyunun çok erken safhalarında, çoğu insan rollerine bağlı kalmayacak ve düzensiz hareket edecek. Seviye atlayana ve daha bilgili oyuncularla oynamaya başlayana kadar sorun yok. Bu aşamalarda roller, oyunu çok daha fazla etkileyecektir.

Mobile Legends’ta hangi kahramanları oynamalıyım?

Henüz başlangıç ​​aşamasındasın, ama iyi bir tanesine sahip olmak istiyorsun. Bu yüzden, sahip olduğunuz kahramanların becerilerini öğrenerek başlamalı ve onlara verilen rollerde oynamaya çalışmalısınız. Ardından, mevcut yama sezonda güçlü olan bazı meta kahramanların kilidini açmak için biraz para biriktirmelisiniz. Kim olduklarını öğrenmek için katman listemize bir göz atmalısınız.
Kahramanlardan birini karşılayana kadar rastgele bir kahramanı oynamak iyidir çünkü oyuna uyum sağlayabilecek ve nasıl çalıştığını (ve ne zaman savaşmanız gerektiğini ve etmemeniz gerektiğini) daha iyi anlayabileceksiniz. Ayrıca, hangi sınıfı oynamanız gerektiğini henüz bilmiyorsanız, her rolden bir kahraman oynamayı deneyin ve hangisinin size en uygun olduğunu görün.

Mobile Legends Nasıl Oynarım?

Üssünden başlayacaksınız  orada ekranın sağ üst köşesinden öğeler satın almanız ve ardından belirlenmiş şeride geçmeniz gerekecek (sizi şeride doğru gösteren bir ok göreceksiniz).
Şeritte, EXP kazanmak için yaratıkları öldürmeye çalışmalı ve düşürdükleri Altını daha fazla eşya satın almak ve mevcut olanlarınızı yükseltmek için kullanmalısınız. Düşman kulesine doğru iten bir dalganız olduğunda, minyonların kuleden aggro alıp saldırmasına izin verin.

Her rolü daha iyi anlamak istiyorsanız, Mobile Legends taktikler her bir rolü ayırdığım ve buna göre nasıl konumlandırılacağını ve çok daha fazlasını ayrıntılı olarak açıkladığım roller kılavuzumuza bakmalısınız!

Mobile Legends İpuçları

 • bir düşman her çarpıştığında savaşmak zorunda değilsiniz
 • kaçıyorlarsa düşmanları kovalamanıza gerek yok
 • kulelerinin altındaki düşmanları kovalamamalısınız
 • Ne kadar çok düşman öldürürseniz, o kadar çok EXP ve Altın kazanırsınız, bu yüzden ana hedefiniz bu olmalıdır
 • hedefler (kuleler) için canınızı vermek zorunda değilsiniz çünkü o zaman düşmanlar SİZİN kulenize dönebilir
 • Onlardan tam Altın ve EXP talep etmek için her zaman son darbeyi minyonlara dağıtmaya çalışmalısınız.

Mobile Legends nasıl kazanırım?

Düşman Kristali yok edilerek kazanma elde edilebilir. Bazen biraz zaman alacaktır çünkü her kuleyi kuşatmanız ve tüm şeritleri zorlamanız gerekebilir. Kendinizi zor bir oyunda bulursanız, bir adım geri atın ve durumu değerlendirin.
– Ekibinizin düşman ekibini kapatmasına yardımcı olabileceğiniz bir şey olup olmadığına bakın ve riski alın.
– Daha fazla çiftçilik yapın, daha fazla Altın ve EXP almaya çalışın ve düşmanları yakalayın
– Daha fazla EXP, Altın ve güçlendirme için orman canavarlarını öldürmeye çalışın
– Takımınızı bir araya getirin ve birlikte savaşmaya çalışın, 1’e 1 değil

Mobile Legends: Nasıl Elmas kazanırım?

Elmasları yalnızca satın alarak elde edebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla şu anda bedava Elmas almanın bir yolu yok.

Mobil Legends: Nasıl Savaş Puanı (BP) kazanırım?

Savaş Puanları, günlük girişten oyun içi etkinliklere ve çok daha fazlasına kadar çeşitli şekillerde elde edilebilir. Elmasları kullandığın gibi BP’yi Kahraman satın almak için kullanabilirsin. F2p oyuncuları için bu, size oyuna başlama ve istediğiniz kahramanları elde etme yeteneği vermek için fazlasıyla yeterli olmalıdır.

Savaş Puanı kazanmanın yollarından bazıları şunlardır:
– Madalya Sandığı
– Günlük Sandık (her 4 saatte bir)
– Günlük görevler
– Etkinlikler

Mobile Legends: Ultimate becerisinin kilidini nasıl açarım?

4. seviyeye ulaştığınızda Nihai becerinizin kilidini açacaksınız. Bu beceri, her kahraman için temel becerilerden biridir, bu yüzden bir kez edindiğinizde büyük bir fark yaratacaktır.

Mobil Legends Rütbemi nasıl yükseltirim?

Daha fazla oyun kazanarak rütbenizi yükseltebilirsiniz. Sıralı mod, 8. hesap seviyesine ulaştığınızda kilidi açılacak,bu yüzden tek yapmanız gereken birkaç oyun oynamak. Yeni hesap güçlendirmeleri 8. seviyeye oldukça hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacak (tam olarak kaç oyun aldığımı hatırlamıyorum), bu yüzden 10 oyundan az olmalı (sadece kazanırsanız muhtemelen 5-6 civarında).

Ücretsiz Mobile Legends görünümlerinin kilidini nasıl açarım?

Bence Mobile Legends’ın en iyi bölümlerinden biri bol bol ücretsiz kıyafetler. Oyunu yüklediğiniz an, istediğiniz zaman tam olarak yararlanabileceğiniz çok sayıda ücretsiz sınırlı süreli / sınırlı kullanımlı görünüm elde edeceksiniz.
Sandıkların, acemi ödüllerinin ve etkinliklerin çoğu, oyuncuları ücretsiz geçici görünümlerle ödüllendirecek.

Oyunun orjinal linki için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobile.legends&hl=tr&gl=US

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Mobile Legends başarılı bir Gank nasıl yapılır?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478