Mobile Legends Önemli Bilgiler

Mobile Legends Önemli Bilgiler
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

1. Mobile Legends Kuleler

Kuleleri ilk elden yıkmak son derece önemlidir. Bunlar düşmanın ilk savunma hattıdır ve onları yok ederek, devasa bir kule patlamasından vurulma endişesi duymadan, içinde dolaşabileceğiniz bölgeyi genişletebilirsiniz. Ayrıca kuleler yeniden doğmaz. Bir kule düştüğünde, aşağıda kalacaktır. Mobile Legends Önemli Bilgiler ile Diğer her hedefin bir yeniden doğma süresi vardır (tabii ki Kristal dışında).

2. Mobile Legends Lord ve Kaplumbağa

Bu hedeflerin her ikisi de büyük önem taşıyor çünkü düşmüş kulelere, Altın / EXP avantajına ve sizi düşman ekibinin önüne geçirecek diğer avantajlara yol açacaklar.

3. Mobile Legends Bir takım savaşını kazanmak

Takım dövüşleri, daha önce de bahsettiğim gibi, yalnızca öldürmeler için değil, birçok nedenden dolayı son derece önemlidir. Küçük ama belirli adımlarla düşman Kristaline ilerlemenize izin verecekler.

4. Mobile Legends Çiftlik

Çiftçilik muhtemelen listenin üst sıralarında yer almalıdır, ancak tanrısal bir çiftliğiniz olsa bile, bir takım dövüşünü kazanamazsanız, mahkum olabilirsiniz. Çiftçilik yaparak, EXP ve Altın kazanabilir ve kulelere doğru ilerlemenizi sağlar (ve sırasıyla 1. nokta).

5. Mobile Legends Orman Çiftliği

Bu, normal koridor minyonlarından çok daha küçük bir etkiye sahiptir, ancak bazı orman yaratıkları size takım savaşları sırasında büyük ölçüde yardımcı olabilecek belirli güçlendirmeler sağlar. Mobile Legends Önemli Bilgiler aşağıdaki linkten fazlasını bulabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Mobile Legends Yeni Başlayanlar İçin İpuçları

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478