Minecraft Tartışmalı 4chan Shoutout’u Kaldırıyor

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tartışmalı görüntü panosu 4chan’a yapılan bir referans yakın zamanda Minecraft’tan kaldırıldı. Minecraft, çok az tanıtıma ihtiyaç duyan aile dostu bir video oyunu olsa da, 4chan tartışmalı ve yasa dışı içeriğe ev sahipliği yapmakla ün salmış anonim bir resim panosudur.Bir hayatta kalma sanal oyunu olarak Minecraft, oyuncularına istedikleri her şeyi inşa etmeleri için araçlar vererek yaratıcılığı teşvik eder. Bu yaratıcılık aynı zamanda modlara da uzanıyor, çünkü adanmış hayranlar zaten devasa olan başlığı geliştirmek için yepyeni içerikler yaratıyor. Yetenekli bir animatör, yakın zamanda Minecraft’ın gerçekçi kar fiziğine sahip olsaydı nasıl görüneceğini gösteren bir video yaptı. Konsept, oyun içi karın çok daha doğal davranmasını, yüzeylerde birikmesini ve ardından dev bir yığın halinde yere düşmesini sağlıyor. Böyle bir fizik yükseltmesi bir güncellemede oyuna asla gelmeyebilir (Mağaralar ve Uçurumlar olabildiğince iddialı olmakla birlikte), yine de oyun, hiç kimsenin Notch’in politik eğilimlerini bilmediği ve kimsenin bilmediği ilk köklerinden çok uzun bir yol kat etti. Mojang, herhangi bir çevrimiçi teşhir için minnettar olan küçük bir bağımsız geliştiriciydi.

Salı günü Kotaku, Minecraft’ın ana menüsünden 4chan’a yapılan bir referansın kaldırıldığını bildirdi. Oyuncular, oyunun başlık ekranının, logonun sağ üst köşesinde sarı renkte görünen, dönen farklı açılış metinleri içerdiğini biliyor. Oyunun başlangıcından beri, bu rastgele açılış metinlerinden biri, 4chan’ın video oyunu odaklı /v/ tartışma panosuna atıfta bulunan “Woo, /v/!” Yazıyor. Mojang’ın kurucusu Markus Persson, AKA Notch, oyunun gelişiminin başlarında 4chan’da yoğun bir şekilde terfi etti ve /v/ oyun içi bir not aldı. Ancak bu açılış metni, oyunun 27 Mayıs’ta yayınlanan 1.17 güncellemesinden bu yana kayıp.

4chan referansının kaldırılması, çok az kişinin fark edeceği küçük, ince bir değişiklik olsa da, yakın gelecekte Minecraft’a çok büyük bir değişiklik gelecek. İlk olarak 2020’de duyurulan uzun zamandır beklenen Caves & Cliffs Güncellemesinin ilk bölümü 8 Haziran’da başlayacak. Caves & Cliffs Part I, oyuna 91 yeni blok ve öğenin yanı sıra bir ürün yelpazesi ekleyecek. aksolotl yoldaşları ve dağa tırmanan keçiler de dahil olmak üzere yeni fauna.

Minecraft Full Apk 1.17.30.24 İndir

Minecraft Full Apk 1.17.30.24 İndir Bu noktada, size hala bilmediğiniz mükemmel açık dünya oyunu hakkında söylenecek neredeyse hiçbir şey kalmadı. Başlangıçta Mojang...

Minecraft 20 yaşından büyük, bu yüzden oyunun çok uzun ve karmaşık bir geçmişi olduğu anlaşılabilir. Geliştirmenin başlarında Mojang, 4chan ve kullanıcıları gibi etkili web sitelerinin desteğini aradı, ancak şimdi Microsoft’un sahip olduğu oyun, garip yatak arkadaşlarını davet etmek zorunda kalmadan kolayca kendi başına ayakta durabildi. 4chan referansını kaldırarak Minecraft, internetin genellikle tartışmalı, çok çocuk dostu olmayan tarafından uzaklaşabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Samsung, ‘Sam’ Adlı Yeni Sanal Asistanını Tanıtabilir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478