Minecraft Dungeons Echoing Void DLC’yi Duyurdu

Minecraft Dungeons Echoing Void
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft Dungeons Echoing Void DLC’yi Duyurdu

Minecraft Dungeons geliştiricisi Mojang, oyunun bir sonraki DLC genişlemesi olan Echoing Void‘i duyurdu. Popüler sandbox oyununun zindan paletli yan ürünü şimdiye kadar beş genişleme yayınladı, ilk ikisi oyunun Hero Pass’inin bir parçası olarak yayınlandı, son üçü ise devam eden Season Pass’in bir parçası. Season Pass için duyurulan dört DLC’den üçüncüsü, su temalı Gizli Derinlikler, 26 Mayıs’ta piyasaya sürüldü ve mevcut Season Pass’i tamamlamak için yalnızca dördüncü DLC genişlemesi kaldı.

Mojang, büyük DLC genişletmelerinin yanı sıra, geçen yıl boyunca oyun için ücretsiz içerik güncellemeleri yayınladı ve bazıları, oyunculara çıkış sırasında ücretli DLC’yi satın alamayan veya satın alamayan oyunculara vermek için genişletmelerle aynı anda piyasaya sürüldü. zevk için yeni bir şey. Minecraft Dungeons, Hidden Depths DLC genişlemesinin çıkışının yanı sıra birinci yıl dönümünü de kutladı. Mojang, oyunun yıldönümünü kutlamak için bir dizi sezonluk deneme ve ödül yayınladı ve ayrıca ilk yılında 11.5 milyondan fazla benzersiz oyuncuya ulaştığını duyurdu.Mevcut Season Pass’in dördüncü ve son DLC genişlemesi olan Echoing Void‘e gelince, Mojang 28 Temmuz 2021‘de çıkacağını duyurdu. DLC, The End adlı gizemli boyutta geçiyor ve oyunun şu anki hikaye yayınını şu şekilde sonlandırıyor: geçen yıl piyasaya çıktığında başladı. Echoing Void, hikayenin son bölümünü tanıtmanın yanı sıra yeni seviyeler, düşmanlar, görevler, bulmacalar, efsanevi teçhizat ve daha fazlasını da ekliyor. Ne yazık ki Mojang, oyuncuların yeni DLC genişlemesinde neler bekleyebilecekleri konusunda henüz herhangi bir ayrıntı vermedi.

Minecraft 1.20.0 Apk Mod En Son Sürüm İndir

Minecraft 1.20.0 Apk Mod En Son Sürüm İndir Minecraft, oyun dünyasını yerle bir eden bir sanal alan video oyunudur. Sandbox oyunları, yerleşik...

Stüdyo, DLC genişlemesinin yanı sıra, Ambush, Shadow Blast ve Void Strike gibi yeni büyüleri tanıtacak olan Echoing Void ile birlikte piyasaya sürülecek ücretsiz içerik güncellemesini de duyurdu. İçerik güncellemesi, stüdyonun zorlu denemeler ve bulmacalar içeren “benzersiz bir labirent benzeri görev” dediği Gales Eldivenleri’ni de ekliyor. Son olarak Mojang, son DLC genişletmesiyle aynı gün Minecraft Dungeons: Ultimate Edition’ı da piyasaya sürüyor. Yeni sürüm, temel oyunu ve altı DLC genişletmesinin tümünü, her birini ayrı ayrı satın almaktan daha iyi bir fiyata içerir.

Mevcut hikayenin son genişlemesinin yanı sıra Ultimate Edition’ın piyasaya sürülmesi, yeni insanların altı DLC genişletmesinin her birini ayrı ayrı satın alma konusunda endişelenmelerine gerek kalmadan oyunu denemelerini sağlamanın harika bir yoludur. Ayrıca onlara oyunun şu anki hikayesinin baştan sona tam sürümünü sunar. Halihazırda oyunu oynayan ve sezon geçişine sahip olanlara gelince, mevcut Minecraft Dungeons hikayesinin son bölümünü nihayet deneyimlemeden önce sadece birkaç hafta beklemeleri kaldı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478