Minecraft, Dr. Mundo Modunda League of Legends ile Buluşuyor

Minecraft Dr. Mundo
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft, Dr. Mundo Modunda League of Legends ile Buluşuyor

Büyüleyici bir Minecraft modu, oyuncuların League of Legends karakteri Dr. Mundo’ya dönüşerek istedikleri yere gitmelerini sağlar. Geliştirici Mojang’ın hayatta kalma sanal alanı olan Minecraft, 2009’da piyasaya sürüldü ve o zamandan beri bir pop kültürü simgesi haline geldi. Riot Games’in League of Legends’ı, 2009’daki lansmanından bu yana devasa bir e-sporu büyüten çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenasıdır. Minecraft Dr. Mundo ile ilgili ayrıntılı bilgiler yazımızda.

150’den fazla kahramandan oluşan League of Legends listesindeki en eski karakterlerden biri çılgın bilim adamı Dr. Mundo. Zaun’un Delisi olarak bilinen şampiyonun agresif sağlık yenileme becerileri, yakın zamanda League of Legends’ın en son yeniden çalışmasının konusu oldu. Mundo’nun orijinal becerileri ağırlıklı olarak sağlık yönetimine odaklanmıştı; zamanla iyileşmek için pasif güç, gücünü ve hızını artırmak için sağlığını feda etmesine izin veren yeteneklerle karışıyordu. Delicesine cinayete meyilli mor deli adamın yeni beceri seti eskisine oldukça benziyor, ancak küçük düzeltmeler onu diğer kahramanlara karşı dengelemeye yardımcı oluyor ve umarım gelecekte daha kolay uyum sağlamasına yardımcı olur.Yetenekli bir mod yapımcısı ve Redditor, vemerion, Dr. Mundo’yu rastgele oluşturulmuş sandbox başlığıyla tanıştırarak Minecraft ve League of Legends’ı birleştirdi. Mundo’yu son yeniden çalışmasından önce yansıtan mod, şampiyonun tüm güçlerini ve yeteneklerini Minecraft içinde kullanılabilir hale getiriyor. Modun CurseForge’daki sayfası, League of Legends kahramanlarını Minecraft‘a eklemek için devam eden bir çabanın parçası olduğunu ve Dr. Mundo’nun ateşli savaşçı Brand’den sonraki ikinci ek olduğunu ortaya koyuyor. Satırları fırlatmaktan kendini ateşe atarak hem düşmanlara hem de kendisine zarar vermeye kadar, sadist cerrahın tüm becerileri Vemerion’un moduna yansır.

Yaratıcılığa odaklanan bir sandbox oyunu olan Minecraft, oyunculara ilginç yeni yetenekler kazandıran çeşitli modlara ve genişletmelere sahiptir. Minecraft’ın en yeni indirilebilir içeriği, 2005’ten beri yayınlanan animasyon dizisi Ben 10’dan esinlenmiştir. En yeni Minecraft DLC, kullanıcılara, göz kamaştırıcı derecede hızlı XLR8’den gülünç derecede güçlü Four Arms’a kadar gösterinin çok sayıda süper gücü uzaylı kahramanına erişim sağlar. Ben 10 DLC, oyuncuların uzaylı DNA’sını toplamak ve gösterideki kötü adamları yenmek için yolculuk yapacakları bir Hikaye Modunun yanı sıra oyuncuların Omnitrix’in güçlerini denemekte özgür oldukları bir Serbest Dolaşım Modu içerecek.

Minecraft Apk İndir Beta/Final 1.20.70.21 / 1.20.51.01

Minecraft, oyun dünyasını yerle bir eden bir sanal alan video oyunudur. Sandbox oyunları, yerleşik bir hedefe ulaşmak için oyuncunun yaratıcılığından yararlanma etrafında...

Minecraft gibi sandbox oyunları, oyunculara nasıl oynamak istediklerini seçme konusunda büyük bir özgürlük sunar ve modlar yalnızca bu çeşitliliği artırmaya hizmet eder. Minecraft gibi açık uçlu bir başlığa eklenebilecek yeni mekaniklerin ve özelliklerin gerçek bir sınırı yoktur ve League of Legends’ta bulunan çok sayıda Efsane, vemerion’un ileriye doğru ilham sıkıntısı çekmeyeceği anlamına gelir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Honkai Impact 3 Apk Mod Kristal Hilesi İndir 6.8.0

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478