e
sv

Minecraft Caves & Cliffs Güncellemesi 1. Bölüm

Minecraft Caves & Cliffs
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft Caves & Cliffs Güncellemesi 1. Bölüm

Mojang, Minecraft Caves & Cliffs Update: Part 1’i yayınladı ve şimdi tüm Bedrock ve Java oyuncuları için indirilebilir. Büyük Minecraft güncellemesi, oyuna axolotl, keçi ve parıltılı kalamar çeteleri dahil olmak üzere yeni çeteler, bloklar ve dokular getiriyor. Oyuncular ayrıca bakır, ametist ve damla yaprağı için madenciliğe gidebilir ve ayrıca dürbün ve paratoner gibi yeni teçhizatlar yapabilirler.8 Haziran Caves & Cliffs güncellemesi, daha önce Mojang’ın iki bölüme ayıracağı duyurulduğu için, devasa Minecraft güncellemesinin iki bölümünün yalnızca ilki. Minecraft Java Edition onuncu doğum gününe yaklaşırken, oyunda birden fazla platformda büyük değişiklikler geldi. Güncellemenin ilk kısmı yeni çetelere, bloklara ve teçhizata odaklanırken, 2021’de daha sonra piyasaya sürülmesi beklenen ikinci güncelleme, geniş çapta beklenen genişletilmiş bir yükseklik sınırı da dahil olmak üzere önemli dünya nesil değişikliklerine odaklanıyor. 256 blok.

Mojang’a göre Caves & Cliffs güncellemesinin ilk kısmı artık PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, iOS ve Android cihazlarda mevcut – oyuncuların Minecraft Bedrock veya Java Edition‘a erişebildiği her yerde. Güncelleme, su altı aksolotl arkadaşı, sevimli ve yaramaz keçi ve oyuna parlak parıltılı mürekkep keseleri ekleyen parıltılı kalamar içeriyor. Güncelleme ayrıca bakır, ametist ve damla yaprağı da getiriyor; bunların her biri kendi benzersiz özellikleri ve kullanımıyla geliyor. Son olarak, güncelleme, oyuncuların uzun mesafeleri ve yıldırım düştüğünde Redstone’u etkinleştiren bir Redstone mekanizması olan paratoneri belirlemek için dürbünler yapmalarını sağlar.

Minecraft’ın Caves & Cliffs Güncellemesi: Oyuncular, diğer büyük değişikliklerin yanı sıra yeni oluşturulan aksolotl, keçi ve parıltılı kalamar çeteleriyle tanışmak için acele ederken, Bölüm 1 lansmanı kesinlikle heyecan getirecek. Dünya, özellikle denizin derinliklerinde axolotl refakatçisi ile keşif için olgunlaşmıştır. Vahşi yaratık, oyuncuların Guardian tapınaklarını temizlemesine ve denizin kurtları gibi su altı çeteleriyle savaşmasına yardımcı olacak. Axolotl, Minecraft’ta deniz keşfini çok daha eğlenceli hale getireceği kesin olan ölü oynamak gibi birçok ilginç yeteneğe sahiptir. Keçi çeteleri, dünyayı, özellikle de dağları çok daha ilginç hale getirecek, ancak oyuncular onları kenara itebilecek kafa vuruşlarına dikkat etmelidir.

Minecraft Dungeons Birinci Yılda 11,5 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Minecraft Dungeons Birinci Yılda 11,5 Milyon Oyuncuya Ulaştı Minecraft Dungeon‘ın bir yıllık yıldönümünü kutlayan geliştirici Mojang, bir blog gönderisinde oyunun 232 ülke...

Minecraft dünyaları ayrıca bulunacak yeni cevher, bloklar ve değerli taşlarla doldurulacak ve oyuncular için genişletilmiş olanaklar yaratılacak. Mojang geliştiricileri, oyuncuların nihayet ufku keşfetmek için dürbün gibi tüm eklenen özellikleri deneyimlemelerinin ne kadar heyecan verici olduğunu daha önce açıklamıştı. Paratoner gibi yeni yaratıcı ve teknik olanaklarla Minecraft dünyaları bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Artık oyuncuların, bu yıl içinde çıkması beklenen Caves & Cliffs Update: Part 2’yi beklerken yapacak çok şeyi olacak. Umarım, büyük güncelleme tam tatil sezonu için tam zamanında Kasım ayının ilk haftasında gelir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478