Fortnite, Sezon 7 Battle Pass’a Süpermen ve Rick Sanchez Görünümleri Ekliyor

Fortnite Sezon 7
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite, Sezon 7 Battle Pass’a Süpermen ve Rick Sanchez Görünümleri Ekliyor

Fortnite’ın en son DLC görünümleri, yeni konuk karakterleri Superman ve Rick And Morty şöhretinden Rick Sanchez’i gösteren yeni açıklandı. Bu kahramanların her ikisi de, Fortnite Sezon 7‘ye giden haftalarda Epic Games tarafından ima edildi, özellikle Rick, daha dün güvenilir Tereyağı Robotu tarafından müjdelendi.

Epic, Thanos ve Green Arrow gibi çizgi roman simgelerinden Travis Scott gibi gerçek hayattaki ünlülere kadar her türlü konuk karakterini ekleyerek, Fortnite hızla tüm video oyunlarındaki en büyük geçitlerden biri haline geliyor. Batman ve Snake-Eyes son zamanlarda Epic’in son derece başarılı battle royale sanal alanında hangi savaşçının üstün olduğunu görmek için yoğun bir savaşa girerken Fortnite’ın bağlantılı çizgi romanları bile çok evrenli eğlenceye katılıyor.Sezon 7’nin Battle Pass fragmanı (şu anda YouTube’da) Rick Sanchez ve Superman‘in oyuna oynanabilir görünümler olarak katıldığını ortaya çıkardığı için Fortnite, giderek büyüyen konuk karakterleri listesine iki hayran favorisi daha ekliyor. Devam eden bir uzaylı istilasının ortasında geçen fragman, her iki karakteri de gösteriyor; Rick, hareketli köklerine sadık kalmak için hücre gölgeli bir görünüme sahip ve Clark Kent, gökyüzüne çıkmadan önce altındaki klasik S logosunu ortaya çıkarmak için elbise gömleğini yırtıyor. Epic, karakterlerinin seviyesini yükselten oyuncular için bir ödül olarak Battle Stars’ın geri dönüşünü içeren Fortnite Season 7 Battle Pass‘ın ne zaman geleceği hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı. Bu Savaş Yıldızları daha sonra özel ödüllerin kilidini açmak için kullanılabilir ve 100. seviyeye ulaştıktan sonra Rick’in kendisi talep edilebilir.

7. Sezon Battle Pass fragmanının gösterdiği gibi, Fortnite dünyası şu anda şekil değiştiren bir uzaylı kuvvetinin istilasının ortasında. UFO’lar, şüphelenmeyen oyuncuları kaçırmak için oyunda görünmeye başladı (bu uzaylılar onları iyileştirecek ve onları haritada başka bir noktaya bırakacak kadar iyi olsalar da) ve klasik uzaylı ekin çemberleri, ne olduğuna dair uğursuz bir uyarı olarak ortaya çıkıyor. gelmek.

Fortnite, Tiktok Bella Poarch İfadesini Yayınladı

Fortnite, Tiktok Bella Poarch İfadesini Yayınladı Epic Games, Fortnite ICON serisi geçişi için yepyeni bir ifade ortaya çıkardı ve oyun, bunu gerçekleştirmek...

Fortnite vatandaşları bu tehditle mücadele etmek için yeni müttefiklere ihtiyaç duyacaklar ve uzaylılarla olan geçmiş deneyimleri göz önüne alındığında, hem Superman hem de Rick Sanchez tasarıya uyuyor. Rick, benzersiz hücre gölgeli estetiği nedeniyle özellikle dikkat çekicidir, ancak 100. seviyeye ulaşma fiyat etiketi bir yenilik konuk karakteri için dik olabilir. Her durumda, Fortnite‘ın şu anda oyun içi ve Epic’in çevrimiçi mağazasından satın alınabilen Sezon 7 Savaş Bileti sayesinde hayranlar artık hem Man Of Steel hem de Rickest Rick olarak kilitlenebilir ve yüklenebilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Minecraft Caves & Cliffs Güncellemesi 1. Bölüm

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478