Minecraft: 1.17’de En Nadir Çıkanlar

Minecraft 1.17
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft: 1.17’de En Nadir Çıkanlar

Minecraft’ın en yeni güncellemesi Caves & Cliffs‘in ilk yarısı bu ayın başlarında yayınlandı. Güncellenmiş dünya nesli henüz uygulanmamış olsa da, 1.17 güncellemesinin tanıtımıyla birkaç yeni öğe ve çeteler eklendi. Bu çetelerin yanı sıra, bazıları inanılmaz derecede düşük yumurtlama oranlarına sahip olan ve oyun içinde doğal olarak karşılaşmayı nadir kılan çeşitli varyantlar geldi. Caves & Cliffs, ilk olarak 2020’nin Minecraft Live sırasında hem oyunun yeraltı bölgelerine hem de dağ biyomlarına yeni dünya nesli ekleme planları ile duyuruldu. Ardından, 2021’in başlarında geliştiriciler, güncellemenin geniş kapsamıyla sunulan teknik sorunları ele almak için iki ayrı sürüme ayrılacağını duyurdu. İlk yarı Minecraft’ın en yeni çetelerini, malzemelerini ve üretilebilir öğelerini tanıtacak ve güncellemenin geri kalanı 2021 tatil sezonunda gelecek. Bölüm 1 nihayet Haziran başında Minecraft sürüm 1.17 olarak yayınlandı.Dağ ve mağara neslinin henüz değişmediği düşünüldüğünde, oyuncuların tam olarak nereye bakacaklarını bilmeden yeni Minecraft çeteleriyle karşılaşması zor olabilir. Örneğin, aksolotllar ve parlayan kalamarlar karanlık sularda yumurtlama eğilimindedir, yani genellikle su altı vadilerinde veya büyük su havuzları olan mağaralarda bulunurlar. Bir sonraki güncellemede yemyeşil mağaralar tanıtıldığında, rastlamak daha kolay olacaktır. Bununla birlikte, 1.17 çeteleri, bulunması daha da zor olan ve bu şekilde ilerlemeye devam edecek gibi görünen birkaç nadir varyantla birlikte gelir.

Minecraft 1.17 Mavi Aksolotllar ve Çığlık atan Keçiler Ekliyor

1.17‘den itibaren Minecraft’ın keçileri, dağların tepelerinde göreceli bir sıklıkta ortaya çıkıyor; bu, bir sonraki Caves & Cliffs sürümüyle dağ nesli değişse bile muhtemelen aynı kalacak bir şey. Ancak, fark edilmesi daha zor olan, çığlık atan keçi çeşididir. Bu keçilerin sadece %2 yumurtlama şansı vardır ve normal keçilerle aynı görünürler, bu da onları gözden kaçırmayı kolaylaştırır. Tek dikkate değer farklılıkları davranıştadır – standart keçi seslerinin aksine oyunculara daha sık çarparlar ve çığlık sesleri çıkarırlar.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/minecraft-mod-apk-son-surum-indir/” text=” Minecraft Apk İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

Mavi aksolotl, çığlık atan keçiden bile daha nadirdir. Minecraft‘ta şu anda beyaz, camgöbeği, pembe, sarı ve mavi olmak üzere beş renk aksolotl vardır ve mavi varyant dışında her birinin eşit yumurtlama şansı vardır. Mavi aksolotlların ortaya çıkma şansı 1200’de 1’dir, bu da yaklaşık %0.083’e eşittir. Mavi olanı bulmak yüzlerce hatta binlerce axolotl karşılaşması gerektirebilir, bu da onu en yeni güncellemedeki en zor görevlerden biri haline getiriyor, özellikle de bulabildikleri her mafya çeşidini toplamak isteyen oyuncular için. Bunun gibi yeni karşılaşmalar ve zorluklar eklemek, Minecraft‘ın hayranlara oyuna geri dönmeleri için nedenler sunmaya devam etmesinin yollarından sadece biri.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

iPhone 13 Serisinin Maliyeti iPhone 12 ile Aynı mı?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478