Microsoft Office yeni MacBook’larda daha yavaş çalışacak

Microsoft Office yeni MacBook
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft Office yeni MacBook’larda daha yavaş çalışacak

Office 2019 ve Microsoft 365’te özetlenen Microsoft tarafından yapılan çeşitli üretkenlik uygulamaları, Apple işlemcileri (Apple M1) kullanan daha yeni Mac bilgisayarlarda zaten çalıştırılabilir. Ancak, Microsoft Office yeni MacBook, Intel tarafından üretilen işlemcileri kullanan eski Mac cihazlarında çalıştırıldıklarına kıyasla daha yavaş, yani daha yavaş çalışacaktır. Bu, Microsoft tarafından resmi bir blogda onaylandı. Microsoft, “Bir Office uygulamasını çalıştırma süreci, ilk kez açıldığında daha uzun sürecektir,” dedi.


Microsoft Office Ne kadar süre yavaş çalışacak

Ancak, bu “yavaş” durum yalnızca Apple M1 yongasına sahip Mac bilgisayar kullanıcıları Microsoft 365 veya Office 2019‘u ilk kez çalıştırdıklarında yaşanacaktır. Bu, aynı uygulama ikinci kez açıldığında ve benzeri durumlarda, daha kısa sürede yükleneceği anlamına gelir. Microsoft, “Bundan sonra, uygulama daha hızlı çalışabilecek,” diye bitirdi. Microsoft’a göre bunun nedeni, uygulamanın Apple işlemcilerde en iyi şekilde çalışabilmesi için sistemin çeşitli kodlar üretmesi gerektiğidir. Bu daha uzun süreç oldukça normaldir. Bunun nedeni, Intel tabanlı Mac aygıtlarında çalışan çeşitli uygulamalardır. Apple M1 yonga seti aygıtlarında normal şekilde çalışabilmeleri için önce bir ayarlama yapmaları gerektiğidir.

Microsoft Office yeni MacBook Kaç saniyede açılmalıdır?

Çeviri işleminin kendisi Rosetta 2 adlı bir sistem yazılımına dayanır. Bu nedenle, Office programları satırı gibi çeşitli uygulamaların normalden daha uzun süre yüklenmesi doğaldır. Uygulama çeviri işleminin yaklaşık 20 saniye kadar sürdüğü söyleniyor ve daha önce mevcut olan Office uygulamasının çeşitli özelliklerini değiştirmeyeceği veya kaldırmayacağı iddia ediliyor.

Sitemizde Full Sürüm Uygulamalara bakmak için linki ziyaret edebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Zoom Uygulaması Ücretsiz Video Konferans

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478