Medieval Merge Apk

Medieval Merge Apk Mod PARA Hilesi İndir 1.46.0

 
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu 179 Mb
 • ÜreticiPixodust Games
 • İşletim Sistemi Android

Medieval Merge Apk, rahatlayabileceğiniz veya tamamen keşfedebileceğiniz, tehlikeler ve sürprizlerle dolu bir fantezi dünyasına yeni bir yolculuktur. Oyunun etkileyici yanı, deneyimi taze ve zengin kılmak için birçok benzersiz oyun öğesini benzersiz bir grafik stiliyle birleştiren içeriğin düzenli olarak genişletilmesidir.

Fantezi macera unsurları zaten popüler ve iyi biliniyor ancak bu oyun tamamen farklı ve yolculuğu daha keyifli hale getirmek için birçok ortaçağ unsurunu kullanıyor. Kahramanın aynı zamanda nazik bir kişiliği var ve insanların barış dolu bir ülkeyi yeniden inşa etmelerine yardım etmeye istekli. İçeriği veya etkinlikleri sınırsızca genişletmek ve yeni karşılaşmaları çeşitlendirmek için yenilikçi yeni üyelik sistemini de kullanabilirsiniz. Ek olarak oyun, yolculuk boyunca her karakteri, sahneyi ve karakteri vurgulayan benzersiz bir çizgi roman grafik motoru kullanıyor. Eğlenceli ve keşfedilecek sonsuz içerikle dolu bir oyun arıyorsanız, bu oyun unutulmaz fantastik güzelliğe sahip harika bir dünyayı yeniden yaratmak için mükemmeldir.

Medieval Merge Apk Son Sürüm

Yolculuğunuza, barışı korumak için masum insanlara yardım eden ve canavarları öldüren, birçok ilginç beceriye sahip büyülü bir mühendis eşlik edecek. Bu aynı zamanda kasabaların ve yolların yeniden inşasını, geçtikleri yerlerin eski güzelliklerine kavuşturulmasını da içeriyor. Bu, her yerde ortaya çıkan insanlardan gelen görevleri veya istekleri yerine getirirken, umudu yeniden inşa etmek ve yeniden canlandırmak, oyunu güzel ve ilgi çekici hale getirmekle ilgilidir. Oyunun ana unsuru, önünüzdeki her şeyi sürekli olarak yeniden yaratmanıza olanak tanıyan, çeşitli öğeler ve içerikler içeren çok yönlü toplama sistemidir. İlginç bir şekilde, her öğenin kendi amacı vardır ve yalnızca açılan kutudaki belirli kaynaklarda görünür. Öğelerin farklı kullanımları vardır ve belirli durumlarda kullanılırlar ancak bu, toplanan öğeleri daha özel ve benzersiz kılar, bu da oyunu daha ilginç hale getirir ve oyuncuya daha fazla yaratıcılık kazandırır.

Görevler dünyanın her yerinde sürekli olarak ortaya çıkacak ve bunları tamamlamak ve konumun gerçek rengini veya şeklini ortaya çıkarmak için doğru öğelere ihtiyacınız olacak. Görevin içeriği basit olmasına rağmen çoğu zaman size birçok sürpriz getirir ve oyun sürecini zenginleştirir. Mühendisin nerede olduğuna bağlı olarak görev içeriği her zaman daha yaratıcı ve dinamik olacak ve daha hızlı veya daha verimli bir şekilde toplanacak daha fazla ödül veya öğe sağlayacak.

Medieval Merge Apk Android Oyun Club

Yükseltme sistemi, mevcut binaları daha lüks hale getirmek için doğrudan inşa etmenize veya farklı unsurları uygulamanıza olanak tanır. Ayrıca köylülerin sadakatini arttırır ve size çeşitli manevi ödüller sağlarlar, bu da oyun sürenizi uzatmanıza veya seviye atlarken bolca rahatlamanıza yardımcı olur. Yeni alanların çoğunda, bir görevi tamamlamak veya bir gereksinimi yerine getirmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları alana kadar geliştirmeye devam etmeniz gereken yükseltme seçenekleri bulunacaktır.

Montaj sisteminde kullanılan aletler, aletler, ekipmanlar ve daha ilgi çekici öğeler gibi öğeler farklı seviyelere ayrılmıştır. Ancak, yeni bir öğe birimi çağırmak için bir enerji puanı harcamanız gerekir ve ardından yeni seviyelerin kilidini açana ve hikayede ilerleyene kadar bu birimin seviyesini yükseltmeye devam edeceksiniz. Gelecekte, daha iyi öğeler oluşturmak için sarf malzemelerini yükseltebilir, ihtiyacınız olan öğeleri birleştirmek için gereken enerjiden veya zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Katılmanız veya tüm ödüllerden yararlanmanız için farklı format veya tarzlardaki etkinlikler veya zorluklar dünya çapında düzenli olarak ortaya çıkıyor. Ödüllerin değeri sık sık değişir, ancak getirdikleri zevk çok büyüktür ve sıklıkla dünyada ilerlemek için ek fırsatlar sağlar. Oyunun herhangi bir etkinliğe katılım sınırı yoktur; Yani bunlar, çeşitli seviyelerde veya boyutlarda tüm bonusların veya bonusların keyfini çıkarmanız için harika fırsatlardır. Kalenin sırrı, oyunu daha heyecanlı hale getirmek için özenle tasarlanmış bir dizi karmaşık bulmacadır. Gizli bulmacaları çözmek için birden fazla boyutta veya rotada ek operatörleri dikkatli ve tutarlı bir şekilde kullanmalısınız. Kale yapısı rastgeledir ve yalnızca önemli olaylar sırasında ortaya çıkar ve canlı mühendis etkileşimlerini dahil ederek keşif unsurunu bir sonraki seviyeye taşır.

Fantezi dünyası korkutucu ve keşfedilecek şeylerle dolu, ancak Engineer’ın yanında savaşacak yeni canavarlar her zaman var. Türlerin ve yaratıkların çeşitliliği dünyayı daha canlı hale getiriyor ve hatta ejderhalar, periler ve tek boynuzlu atlar gibi efsanevi fantastik türler bile birçok gizli alanda karşımıza çıkıyor. Ayrıca dünyayı daha iyi anlamak için onlarla savaşmayı veya sohbet etmeyi de seçebilirsiniz ve yenilikçi kombo sistemi bunu mükemmel bir şekilde yapar.

 • Medieval Merge Apk Mod PARA Hilesi İndir 1.46.0 Oyun Hilesi
 • +Sınırsız Enerji
 • +Ücretsiz Alışveriş
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478