Baby Panda World Apk

Baby Panda World Apk Mod Para Hilesi İndir 8.39.35.90

Baby Panda World Apk oyununu indirin ve çeşitli ilginç mini oyunlar, karakterler ve oyun içi öğelerle keyifli bir oyun oynayın.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu 100 Mb
 • ÜreticiBabyBus
 • İşletim Sistemi Android

Baby Bus’tan Baby Panda World Apk, sizi çocuğunuzla birlikte keyifle oynayabileceğiniz 100’den fazla mini oyunun bulunduğu bir dünyaya davet ediyor. Bu oyun çocukların hayal gücünün ve yaratıcılığının gelişmesini gerektirir. Burada yemek pişirecek, bir yiyecek dükkanı sahibi olacak, bir dinozor macerasına çıkacak, moda tasarımcısı olacak ve kendi hikayenizi yaratmak için farklı oyun öğeleriyle etkileşime gireceksiniz.

Lütfen bu oyunun çocuklara yönelik eğitici bir uygulama olduğunu unutmayın. Bu oyun uygulamasının tüm özellikleri çocukların oyun ve oyun ortamında çok şey öğrenmesine olanak tanır. Başka karakterler de olsa oyunun kahramanı nazik bir pandadır. Oyun Android cihazlarla uyumludur ve Google Play Store’da bulunabilir. Çocuklarınız için oyunu hemen indirin ve bugün farklı yönleri öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış farklı etkileşimli oyunlar oynamalarına izin verin!

Baby Panda World Apk Son Sürüm

Bebek Panda’nın Dünyası birçok seçenek ve yardım sunuyor. Çocuklarının oyun oynadığını gören birçok oyuncu ve ebeveyn için bu oyunun faydalarını özetlemek zordur. Çoğu dost canlısı pandaları içeren çeşitli mini oyunlar vardır. Oyunun bazı seviyelerinde renkli kalemlerle çizim yapmanız, kıyafet tasarlamanız ve prensesi baloya gitmeye veya dinozorların dünyasını keşfetmeye hazırlamanız gerekiyor.

Ayrıca oyuncular hayvanlar ve meyvelerle oynayabilir, belirli durumlarda nasıl güvende kalacaklarını öğrenebilir, balinaları kurtarabilir, evler inşa edebilir, lezzetli yemekler pişirebilir veya koleksiyon oluşturabilir. Yapabileceğiniz eğlenceli aktivitelerin yelpazesi çok geniş ve şaşırtıcı.

Oyun arayüzü, farklı öğeleri belirtmek için farklı simgeler görüntüler. Bu, çoğu çocuğun okuyamadığı için farklı öykülerin seçimini basitleştirmek içindir. Bu, çocukların oynamasını kolaylaştırır. Ayrıca oyunda oyunculara rehberlik edecek keyifli bir seslendirme özelliği bulunuyor ve seslendirme birden fazla dilde mevcut. Oyunu hemen indirin ve Bebek Panda ve diğer karakterlerle kendi kişisel hikayenizi yaratın!

Bebek Panda’nın Dünyası, çocuğunuzun eğlenceli oyunlar aracılığıyla beşten fazla alanda öğrenmesine yardımcı olan eğitici bir uygulama seçti. Bu uygulama ile bilim, müzik, görseller, dil, matematik, mutluluk, duygusal zeka ve toplum basit bir dille işleniyor. Bunlar bu oyunu farklı kılan özelliklerden bazıları.

Baby Panda World Apk Android Oyun Club

100 Alanın Keşfi – Çocuğunuzun Bebek Panda Dünyasında keşfedeceği 100 keyifli alan var! Bu yerler arasında şehir, anaokulu, dinozor dünyası, rüya kalesi, mücevher mağazası ve büyülü orman yer alır ancak bunlarla sınırlı değildir. Keşfedilecek bu alan çeşitliliği sayesinde birçok ürün için alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilir ve birçok aktiviteye katılabilirsiniz.

100 alanı keşfederken kendinizi eğlence parkına giderken bulabilir veya bagajınızı toplayıp şehrin havaalanından bir yolculuğa çıkabilirsiniz! Ayrıca çöller ve buzullar aracılığıyla kıyı metropolüne giden yolu da bulabilirsiniz. Oyunun güzel grafikleri ile enfes vakit geçirebileceğiniz sahil kulübesini ve dondurma mağazasını keşfedeceksiniz!

Sonsuz Maceralara Başlayın – küçük bir macera olarak çeşitli orman maceralarına, cadılarla savaşlara katılacak, korsanları yenecek ve daha fazlasına katılacaksınız! Ayrıca Jurassic dünyasının bir parçası olmaya ve tavşanlarınızın düşmanlardan kaçmasına yardım etmeye de hazırlıklı olmalısınız. Sonsuz eğlence ve keyifli deneyimlerin tadını çıkarmak için tek yapmanız gereken çeşitli maceralar arasından seçim yapmak. Hazine avı, labirent mücadeleleri, derin deniz kurtarma operasyonları, zaman yolculuğu, ev keşfi ve daha fazlası gibi sizi bekleyen sayısız maceranın tadını çıkarın.

Yolunuz: Bu rol yapma oyunu, her zaman olmayı hayal ettiğiniz kişi olmanız için size nadir bir fırsat sunuyor. Artık polis memuru, aşçı, doktor, pilot ve daha pek çok rolü oynayabilirsiniz. Ayrıca bölüm lideri, astronot, arkeolog, sporcu, genç ressam, küçük bir mağazanın yöneticisi ve daha fazlasının ne demek olduğunu da hissedebilirsiniz. Kim olursanız olun, en iyisi olmaya çalışın!

 • Baby Panda World Apk Mod Para Hilesi İndir 8.39.35.90 Oyun Hilesi
 • +Sınırsız Para
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478