Mass Effects Legendary Edition İyileştirilmiş Grafiklerle Çıkacak

Mass Effects Legendary Edition
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mass Effects Legendary Edition İyileştirilmiş Grafiklerle Çıkacak

Mass Effects oyunu serisinin hayranları için iyi haberler var. Bunun nedeni, Bioware, resmi web sitesi aracılığıyla Mass Effects Legendary Edition adlı oyun koleksiyonunun 2021’in ilk aylarında piyasaya sürüleceğini yazıyor. Bu oyun PlayStation 4 (PS4), Xbox One ve PC’de PS5, Xbox gibi yeni nesil konsollar için uyumlu olacak.

Mass Effect Legendary Edition Yenilikler Neler?

Mass Effect Legendary Edition, Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3 adlı orijinal üçlemeden oluşan üç oyun içeriyor. Artık 4K çözünürlüğü destekleyen görüntü kalitesi açısından iyileştirilmiş olsa da Bioware, oyunda hala özgünlük unsurlarını koruduğunu söylüyor. . Bu, Mass Effect Legendary Edition’ın oyunun tamamen yeniden yapılmış bir sürümü olarak sunulmayacağı, ancak yeniden düzenlenmiş olacağı anlamına geliyor. BioWare’in stüdyo müdürü Casey Hudson, “Amacımız oyunu yeniden düzenlemek değil, oyuncuların oyunun en iyi şekilde tadını çıkarabilmesi için grafikleri geliştirmek,” dedi. Mass Effects Legendary Edition meraklıları, oyunu Amazon ve BestBuy e-ticaret üzerinden sipariş edebilir. Maliyet 60 ABD dolardır.

GTA 5 Marketler nerede 2022

GTA 5 Marketler nerede 2022 GTA 5 Marketler nerede yazımızda paylaştık. GTA 5 oyununda paranız olmadığı zamanlarda para kaynakları olarak marketleri soymak...

Mass Effect Oyunu Hakkında İnceleme

Mass Effect’in kendisi, üçüncü şahıs rol yapma nişancı türüne sahip bir uzay macerasıdır. Oyuncular, görevi Reaper robot ordusunun galaksi savaşını durdurmak olan seçkin bir asker olan Komutan Shepard rolünü alacaklar. Mass Effect ilk olarak 2007’de PS3, Xbox 360 ve PC platformları için Bioware tarafından piyasaya sürüldü. Bioware, Mass Effect 2’yi 2010’da, Mass Effect 3’ü 2012’de ve son olarak da Mass Effect: Andromeda’yı 2017’de yayınlayarak Mass Effect üçlemesine devam ediyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Windows 10’da Bölünmüş Ekran Özelliği ile “Çoklu Görev” nasıl yapılır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478