Marble Age Apk

Marble Age Remastered Apk Ücretsiz Mod 1.02 İndir

Marble Age Apk İndir antik Yunan dönemi temasına dayalı olarak geliştirilmiş sıra tabanlı bir strateji oyunudur. oyunu ücretsiz olarak indir  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu İngilizce, Türkçe
 • Üreticiclarusvictoria
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Marble Age Remastered Apk Ücretsiz Mod 1.02 İndir

Oyunun eğitim serisinde Atina, Korint ve Sparta olmak üzere üç şehir veriliyor. Marble Age Ücretsiz Apk İndir fethetme yolculuğuna başlamak için bunlardan birini seçeceksiniz.

Marble Age Remastered indir

Bu şehirlerin her birinin kendi kültürü, güçlü ve zayıf yönleri vardır. Atina’nın diplomasisi çok iyi. Bu arada, Corinth’in ticareti hızla artıyordu ve Sparta güçlü bir askeri merkez olarak biliniyordu. Her etnik grup hakkındaki bilgilere hakim olmak, Marble Age: Remastered’da kazanmanın anahtarıdır. Ekonomik, siyasi ve askeri gelişmeyi büyük ölçüde etkiler. Antik Yunan’ın lideri olmak istiyorsan onlara ihtiyacın var.

Marble Age: Remastered Ücretsiz İndir

Genel olarak, oyuncunun Marble Age: Remastered’a katılırken görevi bir köyü büyük bir şehre dönüştürmektir. Ardından diğer kıtaları fethedin ve oyunda tüm dünyaları kontrol edin.

Ve Marble Age: Remastered çevrimdışı bir oyun, AI kontrollü topraklar veya şehirler olmasına rağmen, sizinle aynı hedeflere sahipler. Dolayısıyla oyuna kısa bir süre sonra yaklaşması ve akıcı bir şekilde oynaması kolay denilebilir ama kazanmak oldukça zor bir şey. Şehrinizi büyütmeye çalışırken her şey olabilir. Düşmanlardan gelen ani saldırılar ve hatta doğal afetler şehrinizi yok edebilir.

Mermer Çağı: Remastered, MÖ 3000’den MS 305’e kadar Yunanistan’da geçiyor. Bu noktada insanlar projeler inşa edebiliyor, teknolojiyi gelişim için uygulayabiliyordu. Oyuncular, daha fazla asker ve köylü birimi toplarken onları şehre daha güçlü uygulayacaklar.

Oyuncunun ayrıca Yunan topraklarındaki diğer şehirlerle diplomatik meselelerle uğraşması gerekecek. Elbette, arkadaş edinmek veya onlarla savaşmak krallığınızın kalkınma planının bir parçasıdır. Diğer şehirlerin de kendi kararları olduğunu unutmayın. Yani, oyuncu düşmanca adamlar tarafından saldırıya uğradığında her an mümkündür. Yukarıdaki nedenlerden dolayı, büyümek için Atina’yı seçseniz bile, işgal edilmemek için hala güçlü bir askeri sisteme ihtiyacınız var.

Marble Age: Remastered Mobil Oyna

Mermer Çağı: Remastered oldukça uzun bir süredir devam ediyor. Bu nedenle oyun boyunca sürekli olarak tarihi olaylar meydana gelecektir. Şehriniz büyüdükçe etkinlikler yavaş yavaş açılır. Oyunun her zaman sürprizleri vardır ve bu nedenle hiç kimse onların gelişmekte olan imparatorluğunuza avantajlar veya dezavantajlar getireceğini tahmin edemez.

Marble Age Remastered APK indir

Bu olaylar beni oldukça heyecanlandırıyor. Bir zamanlar müttefik oldum ve diğer şehirler tarafından saldırıya uğradım. Savaş ilanlarını kabul ettim ve bu da ekonomimin uzun süre gerilemesine neden oldu ya da daha kötüsü oyunu erken bitirmek zorunda kaldım. Savaş, şehriniz hazır olmadığında ciddi hasara neden olabilir. Ordumuz zayıf, ekonomik olarak veya diğer müttefikler hazır değilse de benzer sonuçlar ortaya çıkabilir.

Marble Age: Remastered Oyun Hakkında

Medeniyet birçok faktörü içerir ve kültür en önemli ölçüdür. Onun sayesinde yeni teknolojileri araştırabilir ve geliştirebilirsiniz. Binaların kilidini açın, yükseltin ve tüm şehrin nüfusunu artırın. İnsan işgücü arttıkça, şehrin CP’si artar ve yeni unsurların kilidini açmanıza yardımcı olur.

Kültürün yanı sıra, oyunun temel görevlerini yerine getirmeniz gerekecek. Birkaç görevi yerine getirirken, zaman hızla geçecek ve size daha fazla ödül verecektir.

Medeniyetinizin daha hızlı büyümesi için yapılması gereken epeyce iş var. Bir kaynak avantajınız varsa, bunları şehrinizdeki her vatandaşa tahsis etmelisiniz. Hepsinin yararlanabilecekleri benzersiz yetenekleri ve uzmanlıkları vardır.

Android için Marble Age: Remastered APK ücretsiz indirin

Marble Age: Remastered, Google Play’de bulabileceğiniz harika bir strateji oyunudur. Antik Yunan tarihini ve savaşlarını seven oyuncular için uygun, erişimi kolay oyun ile birlikte etkileyici 3D grafiklere sahiptir. Oyun, yüzlerce yıl boyunca gerçekleşen tarihi olayları içerir. Gerçekten detaylı ve gerçekçi olmamakla birlikte tarihi olaylar da oyunda şehrinizi etkiliyor. Yani Marble Age Ücretsiz Apk İndir hiçbir şeyi kaçırmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478