e
sv
#DRIVE apk sınırsız para ücretsiz indirin ve 70'lerin görüntülerini yeniden yaratmak için geliştirilen sonsuz bir sürüş yaşayın
#DRIVE apk sınırsız para

#DRIVE Mod APK 1.11.9 [Sınırsız Para] İndir

#DRIVE apk sınırsız para ücretsiz indirin ve 70'lerin görüntülerini yeniden yaratmak için geliştirilen sonsuz bir sürüş yaşayın
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizce
 • ÜreticiPixel Perfect Dude
 • İşletim Sistemi Android

#DRIVE Mod APK Açıklama

Pixel Perfect Dude ekibinden #DRIVE apk sınırsız para 1970’lerin aksiyon yarış filmlerinin görüntülerini hayal ürünü bir şekilde yeniden yaratan türünün tek örneği bir sürüş oyunudur. Mükemmel grafikler ve ses iziyle oyun atmosferiktir ve Android cihazınızda iyi çalışır. Oyunun görünümünün yanı sıra, oyun da çok iyi düşünülmüş ve bağımlılık yapıcı. Play Store’daki tüm olumlu geri bildirimlerle birlikte, bunun piyasadaki en popüler ve adil sürüş oyunlarından biri olduğunu söylemek kolaydır.

#DRIVE Mod APK 1.11.9 Sınırsız Para Hilesi

Sonsuz oyunlar, potansiyel olarak sınırsız oyun deneyimi sağladıkları için Android’de yıllardır popülerdir. #Drive’da, tümü kendine özgü niteliklere sahip 70’lerden çeşitli stilize arabalarla en uzun yol boyunca sürmeye devam edersiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli farklı manzaralar, yollar ve araçlar vardır. Oyun aslında aldatıcı bir şekilde basit – bir araba seçiyorsunuz, manzarayı seçiyorsunuz ve araziye yerleştiriyorsunuz ve sadece sürüyorsunuz. Oyunun ana sloganı okundukça, ne kadar uzağa giderseniz o kadar iyidir. Hepsi bu kadar.

#Drive Apk Mod nasıl oynanır?

Tüm iyi sonsuz oyunlar gibi, oyunun amacı siz sınırsız parkurda yuvarlanırken para toplamaktır. Bu para birimi, oyun içi öğeler satın almak ve arabanızı yükseltmek için kullanılır, ancak tamamen basit değildir. Şimdiye kadar Temple Run gibi bir oyun oynadıysanız, sonsuz koşu (veya bu durumda, sürüş) oyunlarının her türden zorlukla dolu olduğunu bilirsiniz. Köprüler, zıplamalar ve engeller, koşunuzu mümkün olan her yerde rayından çıkarmaya çalışacak ve sürüş mekaniğinin etrafından dolaşmak oldukça zor bir öğrenme eğrisi olabilir. #DRIVE apk sınırsız para ustalaştığınızda, sürüşü süper eğlenceli bulacaksınız.

# Drive’ın En İyi Özellikleri

#Drive’ı indirdiğinizde, bir ziyafet içindesiniz. Özünde süper basit bir oyun, ancak iyi tasarlanmış ve pek çok ilginç özelliğe sahip. Oyun incelemelerinde tekrar tekrar karşılaşacağınız bir şey, çoğu mobil oyun hayranı için genellikle bir sorun olan adil oyun içi mikro işlemlerdir. Bu oyunda, farklı arabaların ve seviyelerin kilidini açmak için ödeme yapabilirsiniz, ancak bunlar aldığınız şey için oldukça iyi bir değerdir. Oyunun ilginç grafikleri ve benzersiz sanat tarzı sayesinde, Android tablet gibi daha büyük bir ekranda oynadığınızda da oldukça iyi görünüyor.

#DRIVE Mod APK 1.11.9 Sınırsız Para

Sürülecek 40’tan fazla farklı araçla, kontrol edilecek farklı araçların sonu yok. Canavar kamyonlardan J tarzı drift arabalara kadar her biri farklı arazilerde farklı performans gösterir. Kardan toprağa ve çakıl taşa kadar, iş için doğru araba genellikle bir rekora mı yoksa bir hendeğe mi düşeceğinize karar veren faktördür. Engelleri aşmak, yakıt ve para toplamak ve onu diğer tarafa çevirmek, hepsi bunu yapacak güce sahip olup olmadığınıza bağlıdır.

#DRIVE Mod APK 1.11.9 Son Sürüm Oyna

Pixel Perfect Dude ekibi, bu oyunun grafiklerini kullanarak yol kenarındaki yemek yiyenler, hızlanan trafik, dolambaçlı ve virajlı yollardan oluşan atmosferik bir dünya yarattı. Önünde devasa ızgaralara sahip offroad buharlı silindirlerden, arkada biraz fazla sallanarak köşeleri alan hafif hantal karavana kadar her araba son derece ayrıntılı. Bazı arabaları tanıyabilir, bazılarını tanımayabilirsiniz, ancak her biri olabildiğince güzel görünecek şekilde mükemmel şekilde tasarlanmıştır.

#DRIVE Mod APK Hile

Sonsuza kadar sürmek mi? Yeterince yakıtınız ve kahveniz varsa, herhangi bir kolay iş gibi görünüyor. Ancak # Drive’da işler gerçekten o kadar basit değil. İlk seviyeler güzel ve kolay bir hızda başlasa da, oyundaki dört farklı seviyede (Dry Crumbs, Snowplough, Holzberg ve Tofuyama) ilerledikçe, zorluk seviyesinin daha da zorlaşmaya başladığını fark etmeye başlayacaksınız. Elbette, bazı yükseltmeler sürüş sırasında size yardımcı olabilir, ancak gerçekten direksiyonun arkasındaki yeteneğinize bağlı. Para birimini toplayın, güçlendiriciler toplayın, ancak en önemlisi hiçbir şeye vurmayın!

#DRIVE Mod APK 1.11.9 Güncelleme

# Drive’da dört farklı konum vardır. Birincisi ve oyunda göreceğiniz ilk şey, uygun bir şekilde adlandırılan Kuru Kırıntılar. Bu bölge, yıkık evler, takla otları ve hiçliğin ortasında sıkışmış benzin istasyonları ile sonsuz bir çöldür. Boş manzaraya rağmen, mücadele edilecek oldukça fazla trafik var. Sıradaki, Snowplough. Adından da anlaşılacağı gibi, bu karlı manzara beyaz şeylerle kaplı ve bu da sürüşü normalden biraz daha kaygan hale getiriyor. Hem Holzberg hem de Tofuyama, sırasıyla Avrupa ve Asya etkileri ile temalı alanlardır.Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur aşağıdaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

#DRIVE Mod APK 1.11.9 Yenilikler

Oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana oyun, tadını çıkarabileceğiniz birçok yeni içerikle birlikte düzenli güncellemeler aldı. Artık oyun bir yıldan eski, takım hala daha fazla güncelleme vaat ediyor. Oyunun son seviyesine ulaştığınızda, bu noktada, oyunun daha fazla arabaya doğru ilerledikçe oynamaya devam etmenizi sağlayacak kadar zorlu olduğunu göreceksiniz.

Google Play Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pixelperfectdude.htdrive&hl=tr&gl=US

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Özgün grafikler ve çizimler kullanılmış
 • +arabalar ucuz ve kolayca para kazanabiliyoruz
 • +İnternetsiz oynayabilirsiniz
 • +Çok iyi bir oyun tam vakit geçirmelik
 • Editörün Olumsuz İzlenimleri
 • -Daha fazla harita eklenirse güzel olur
 • -Türkçe dil desteği gelmesi gerekiyor
 • -Sürüş biraz zor
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478