EGO Marvel Super Heroes Apk

LEGO Marvel Super Heroes APK 2.0.1.25 İndir

EGO Marvel Super Heroes Apk sadece son derece restore edilmiş Marvel serisi karakterleri ve hikayesi değil, aynı zamanda LEGO serisini birleştiren benzersiz ve ilginç anlatı oyunu büyüleyici bir oyundur.  
Hileli Oyun İndir

1081 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

LEGO Marvel Super Heroes APK 2.0.1.25 İndir

Bu oyunun iki popüler ve ilerici yenilik serisi olduğu söylenebilir, LEGO Marvel Super Heroes APK sadece son derece restore edilmiş Marvel serisi karakterleri ve hikayesi değil, aynı zamanda LEGO serisini birleştiren benzersiz ve ilginç anlatı oyunu büyüleyici bir oyundur.

Bu, Marvel’in birçok süper kahraman oyununun bir koleksiyonudur. Demir Adam, Örümcek Adam, Uzay Yolu ve Dr. Ki bu işte yan yana savaşmak için bir araya geliyor. Her Marvel karakterinin, birlikte çalışmaları için bu yetenekleri doğru zamanda en iyi şekilde kullanmanın anahtarı olan kendine özgü yetenekleri ve özellikleri vardır. Örneğin, Star Jazz jetpack kullanarak özgürce uçabilir, Amerika Birleşik Devletleri’nin kaptanı bir kalkan tetiği fırlatabilir ve Raytheon makineyi şarj etmek için yıldırım salmakta iyidir – belirli konumlardaki bulmacaları çözmek için mükemmel özellikler. Tamamen silahlı roket rakun, Iron Man, Hulk yeteneklerini göstermek için savaşmakta çok iyidir.

Oyun ilerledikçe, giderek daha fazla yeni kahraman yavaş yavaş olacaktır. Size kısa bir tazelik sağlayabilmenin yanı sıra yeni ed kahramanlar, eski kahramanların şimdilik çözemedikleri organları veya bulmacaları çözmek için serbest modda önceki seviyelere dönebilecekler. Bu da oyunun tekrarlanabilir oyun değerini büyük ölçüde artırır.

Her süper kahramanı ilişkilendirmek, çoğu “kaos” oyunuyla aynı seviyede orijinal bir hikayedir. Tabii ki, LEGO hala kendine özgü mizahının bir kısmını dopingliyor. Örneğin, SHIELD’in yönetmeni atıştırmalık içeceklerini her kalkanladığında, Star Trek müzik çalarken birçok karakterle kolayca dans edebilecek. Aynı türden daha ciddi eserlerle karşılaştırıldığında, “LEGO Marvel Super Heroe “Aslında hiçbir şey gerçekten anlatı düzeyinde bir değer değil. Her yaştan Marvel temalı sanal parka daha yakındır.

Dövüş, toplama ve bulmaca çözme, oyunun akışını dolduran ana bileşenlerdir. Lego bloklarının yeniden yapılandırılması ile ilgili hangi bölüm az ya da çok olursa olsun. Böyle bir tasarım fikri, hardcore LEGO hayranları için zaten iyi kurulmuş olabilir, ancak piyasada LEGO dışında neredeyse hiçbir oyuncunun oyunda benzer bulmaca mantığını kullanmadığı göz önüne alındığında, aşina olmayan oyuncular için hala mümkündür. suya bir göz atın. Örneğin, geleneksel RPG oynayan oyuncular, BOSS savaş alanında silahlarla savaşmak için blokları gerçekten kullanmaları gerektiğini düşünmekte zorlanabilirler. Kutuları itmeye, düğmelere basmaya, şifreleri aramaya ve gizemin diğer geleneksel çözümlerini aramaya alışmış insanlar, temel çözümlerini bir anda “yıkma ve yeniden düzenleme”ye çevirmek için çok kolay olmayacaklardır.

Ek olarak, diğer LEGO oyunları gibi, LEGO Marvel Super Heroe Apk oyununda LEGO oyununun doğal mantığına aşina olan ve biraz daha gelişmiş oyuncular için çok basittir. Savaşmak temelde bir aptalın ölümüdür, ölüm sadece orijinali kanla diriltmekle kalmaz, aynı zamanda sınırsız bir yaşam süresine sahiptir. Yapı taşları oyunun her köşesinde bulunur ve teoride istediğiniz kadar tekrar edilebilir – orta ila üst düzey oyuncular için, bu tür kaynaklara parmaklarınızın ucunda erişim muhtemelen hiçbir şekilde başarı duygusuna sahip olmayacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478