Legend of Heroes Apk

Legend of Heroes Apk Aptal Düşmanlar Mod 0.5.1‎ İndir

Yayıncı Trèfle & Co. Game'den eğlenceli, sevimli bir rol yapma oyunu olan Legend of Heroes APK, kahramanlar, kılıç ustalığı ve renkli sihir hayranıysanız oynamaya değer.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

Legend of Heroes Apk Aptal Düşmanlar Mod 0.5.1‎ İndir

Oyunda, yüzlerce canavarla World of Disaster’da kesintisiz bir savaşa giren, demir bir kılıç ve bir dizi büyüye sahip bir kahraman olan Dashero’sunuz. Legend of Heroes Apk ile Yolculuk bir stadyum gibi büyük sahnelerde gösteriliyor ve her tur bir demir kapı ve başka bir şiddetli savaşın başlamak üzere olduğu bir sonraki seviyeye giden bir yol ile bitecek.

Kabul etmek gerekir ki Legend of Heroes, ekrana dokunmak oyuncu için şiddetli bir zevk haline gelene kadar size çılgınca bir saldırı hissi veren ender savaş macera RPG’lerinden biridir. İşinizin %99,9’u koşmak, kesmek ve saldırmak (geriye kalan %1’lik kısım ise becerileri yükseltmeyi ve şanslı döndürmeyi seçmektir). Bu üç şeyi sürekli aşırı heyecan ve artan hızla yapacaksınız.

Ana karakterimiz, oyun turları boyunca ayrıca Flame Daggers, Chain Attack, Lightning Strike, Thunder Daggers, Healing, Attack up, HP up gibi yükseltilmiş beceriler gibi çok sayıda yeni beceri ve silah toplayacak… arttıkça Legend of Heroes’un bir başka harika noktasını daha anlayacaksınız. Kılıç yakın dövüş silahıdır, büyü ise menzilli bir silahtır. Böylece, sayısız benzersiz hareket oluşturmak için kılıçları ve büyüleri aynı anda birleştirebilir veya hatta mevcut diğer becerileri bir araya getirebilirsiniz. Bu aynı zamanda her kişinin taktik yeteneğinin devreye girdiği zamandır.

Dahası, Legend of Heroes Apk ayrıca çok tanıdık bir hack and slash oynanışı kullanıyor, ancak daha yeni bir şekilde. Spesifik olarak, karakterin saldırıları, aynı anda iki veya üç düşmanı vurmak için duvarlar arasında ileri geri sıçrayarak düşmana büyük hasar verebilir. Oyuncu için büyük bir sürpriz olacak, değil mi?

Oyunda sadece canavarlarla savaşmakla kalmıyor, aynı zamanda çevredeki tüm nesnelerle etkileşime giriyorsunuz. Örneğin yol kenarındaki otları kesmek, ağaçları kesmek size bozuk para kazandıracaktır. Tahta sandıklar veya yol engelleri bazen mermiler için saklanma yerleridir ve bazen de bazı bonus puanları geri getirmek için onları kırabilirsiniz.

Düşman sayısı giderek yoğunlaşıyor. Daha hızlı hareket ederler ve daha sonra silahlarla saldırma yeteneğine sahiptirler. Bu noktada, mutlaka “hepsini öldürmek” zorunda değilsiniz! ama sadece nihai hedefe odaklanın: bir sonraki sahneye gitmek için çıkış kapısını bulun. Ancak istisna, bazı sahnelerde kapıyı açmak için tüm canavarları öldürmeniz gerektiğidir. Pekala, bu durumda, bölümü bitirmenin tek yolu hepsini öldürmek!

Patronla yüzleşirken işin püf noktası, hareket etmeyi asla bırakmamaktır. Sadece etrafından dolaş ve vur, sonra biraz boşluk olduğunda hemen hareket etmenin avantajını kullan. Bunu neden yapmalısın? Çünkü bu oyundaki bossların çoğu da çok hareket ediyor ve yüksek ve menzilli hasara sahip ağır silahlarla donatılmışlar. Bu nedenle, mesafeyi korumak ve sürekli hareket etmek, mermilerden kaçınmamıza ve hızla yok etmek için zayıf noktasını bulmamıza yardımcı olacaktır.

Savaşlar arasındaki yolda veya patronu yendikten sonra şapka takan sevimli, tombul mor bir hayvan göreceksiniz. Onu hemen yakalamakta tereddüt etmeyin, çünkü bunlar, para veya bonus puan olmasa da iyi silahlar veya beceriler olabilecek bazı hediyeler almanız için Şanslı dönüşlerdir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478