iPhone İnstagram Ses Sorunu Nasıl Çözülür? 2021

iPhone İnstagram Ses Problemi
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iPhone İnstagram Ses Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram, iOS uygulaması için iki can sıkıcı hatayı düzelten App Store’da bir güncelleme yayınladı. Yeni sürüm, iOS 15’te sesli hikayelerin olmamasına ve iPhone 13 kullanıcıları için instagram ses sorunu için düzeltme güncellemesini yayınladı.

İlk iOS 15 beta sürümünden bu yana, iPhone zil sesi anahtarı sessiz moda ayarlandığında Instagram uygulaması artık sesli video oynatmıyordu. Kullanıcı sesi açmaya çalışsa bile Instagram akışında paylaşılan Hikayeler ve videolar sessiz kaldı. Neyse ki, Instagram uygulamasının 206.1 sürümü bu hatayı düzeltti.Birden fazla kullanıcı, nihayet şirket tarafından düzeltilen bu sorundan şikayet ediyordu. Artık iPhone sessiz moddayken bile Instagram videolarının sesini olması gerektiği gibi dinleyebilirsiniz.

Bugünkü Instagram güncellemesi, ses hatasını düzeltmenin yanı sıra iPhone 13 kullanıcılarının yaşadığı düzen sorunlarını da gideriyor. Yeni çentik tasarımı nedeniyle Instagram uygulamasının üst çubuğu yanlış bir şekilde iOS durum çubuğunun altına yerleştirilmiş. Sürüm notları hangi hataların giderildiğinden bahsetmese de , her iki sorunun da ortadan kalktığını doğrulayabildi.

İphone instagram ses sorununu çözmek için Instagram uygulamasının en son sürümü App Store’da ücretsiz olarak mevcuttur .

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

İphone iOS 14.8 Güncelleme Hatası Çözümü 2021

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478