Hitmasters Apk

Hitmasters Apk Para Hilesi Mod 1.16.11 İndir

Hitmasters APK Mod indirin - en son sürüm - Android için telefonunuzdaki en son atış oyunu bulmacasını deneyimleyin! gerekenlere sahip misin?  
Hileli Oyun İndir

539 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Hitmasters Apk Para Hilesi Mod 1.16.11 İndir

Nişan oyunları, mobil oyun endüstrisindeki en popüler türlerden biridir. Bu türde her gün geliştirilmekte ve yayınlanmaktadır. Ancak, hepsi zaman ayırmaya değmez. Çoğu alelacele yaratılır, ancak bazıları bir mücevherdir. Hitmasters Apk, diğerlerinden farklı bir atış oyunudur. Bu oyunda göreviniz tüm düşmanları ortadan kaldırmaktır. Ancak, basit değil. Seviyeler, düşmanlarınızı yok ederken çözmeniz gereken bulmacalarla doludur. Siz ilerledikçe, zorluklar daha da zorlaşacaktır. En iyi bulmaca atıcısı olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?

Atıcılık oyunları deyince aklımıza Call of Duty Apk, Fortnite Apk ve hatta Counter Strike Apk gibi popüler FPS oyunları geliyor. Ancak bazı oyuncular bir süre oynadıktan sonra bu tür oyunlardan kesinlikle sıkılacaktır.

Onlardan biriyseniz Hitmasters ile tanışın. Google Play’de 5 milyondan fazla indirilen popüler oyun, size sınırsız heyecan yaşatmak için burada. https://www.hilelioyunindir.com/hitmasters-apk-indir/ Bu oyunda, bu oyunda tüm düşmanları ortadan kaldırması gereken bir tetikçi olarak oynayacaksınız. Onları doğrudan vurabilir veya çevrenizi kullanarak onları öldürmenin yaratıcı yollarını düşünebilirsiniz. Bu oyunda her seviyede farklı zorluklar var, bu zorlukları geçmek istiyorsanız yaratıcılığınızı kullanmanız gerekiyor.

Devam ederken, içinizdeki en iyiyi ortaya çıkaracak birçok zor seviyeyle karşılaşacaksınız. Engeller, patlayan bombalar, kesici ipler ve bunları temizlemek için yapmanız gereken daha fazlası olacak. İşleri nasıl yapacağınız size kalmış, ancak seviyeyi temizlemek için tüm kötü adamları ortadan kaldırmalısınız. Ancak, atmanız gereken yalnızca belirli sayıda merminiz var. Bu yüzden onları akıllıca ve etkili bir şekilde kullandığınızdan emin olun.

Hitmasters ilk bakışta çok basit bir oyun. Ancak yakından incelendiğinde, sunduğundan daha fazlasını sunduğunu anlayacaksınız. Bununla birlikte, Hitmasters’ın harika özellikleri şunlardır:

Basit kontroller – Basit dediğimizde, gerçekten basit. Sadece ekranı tutup ateş etmek istediğiniz yere nişan alın ve ardından ateş etmek için parmaklarınızı bırakın. Bu kadar kolay, ancak mermilerinizin koruyucularına dikkat etmeniz gerekiyor, aksi takdirde boşa gidecek. Ayrıca burada karakterinizi özgürce hareket ettiremeyeceğinizi de hesaba katmalısınız, bu yüzden çekim yaparken hassas ve yaratıcı olmalısınız. Ve oyun boyunca ilerledikçe, sizi engelleyecek daha fazla düşman ve engelin olacağı zorluklarla karşılaşacaksınız.

Zorlu seviyeler ve patronlar – Zaten zorlu seviyelerin yanı sıra, temizlenen her 10 seviyede bir patronla savaşacaksınız. Normal patronlar gibi görünse de, bu patronların daha fazla HP’si var, bu yüzden uğraşmak daha zahmetli. Bu sizi korkutmuyorsa, patronların üzerinde karşılaşacağınız daha da zorlu engeller olacağını belirtmekte fayda var. Şimdi o kadar kolay ve basit değil, değil mi?

Zevk için farklı oyun modları – Bu oyun sadece basit bir bulmaca oyunu değil. Bundan kolayca sıkılırsanız, Hitmasters’ın seçebileceğiniz 4 oyun modu vardır. Av Tüfeği Modu, silahınızın mermi püskürten bir av tüfeği olduğu ve yalnızca yakın mesafeli eylemler için iyi olduğu yerdir. Bir sonraki mod, düşmanları ortadan kaldırmak için kullanacağınız nesne emici bir silah kullandığınız Yerçekimi modudur. Ardından, uzun mesafelerde hedefleri kolayca çıkarmak için bir keskin nişancı tüfeği kullanacağınız Sekme Modu var. Son olarak, Zehirli Mod, rakiplerinizi alt etmek için kullanacağınız asitli sürahileri tutmanıza izin verir. Kulağa eğlenceli geliyor, değil mi?

Çok çeşitli kıyafet ve silahlar – 10 seviyeyi geçtikten sonra dükkandan yeni silahlarla ilgili teklifler alacaksınız. Satın alabileceğiniz çok sayıda silah var ve her birinin kendi amacı var. Örneğin Av Tüfeği Modunda kullanabileceğiniz yeni pompalı tüfekler satın alabilirsiniz vb. Ayrıca ihtiyaçlarınızı karşılamak için satın alabileceğiniz çok çeşitli kıyafetler de var. Görünümünüzü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, ancak paraya mal oldukları için akıllıca seçmelisiniz. Kostümlerin saldırı gücünüzü artırmayacağını veya silahlarınıza herhangi bir zarar vermeyeceğini unutmayın – tek amaçları havalı görünmenize yardımcı olmaktır.

 • Hitmasters Apk Para Hilesi Mod 1.16.11 İndir Oyun Hilesi
 • +Reklamsız
 • +Tüm Haritalar Açık
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478