CS GO Mobile Apk

CS GO Mobile Apk Son Sürüm 3.0 İndir

CSGO Mobile apk indir ile telefonunuza indirerek bilgisayardaki cs go oyununu mobil olarak oynamanıza imkan sağlayacaktır.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu Türkçe, İngilizce
 • ÜreticiValve Corporation
 • İşletim Sistemi Android

CS GO Mobile Apk Son Sürüm 3.0 İndir

Savaş oyunları hayranıysanız, CS: GO ve PUBG gibi isimleri görmezden gelemezsiniz. Oyunlar hiç bu kadar sıcak olmamıştı ve birçok oyuncuyu cezbetti. Yoğun maçlara girecekler ve beceri sayesinde kazanan olmak için diğer oyuncularla koordine olacaklar. Her oyun yeni bir deneyim getiriyor ve bir seviyeyi birbiri ardına tamamlamaya teşvik edecekler. Bu nedenle, aşık olduklarında gözlerini onlardan zorlukla alabilirler. Bugün karşımıza çıkacak olan oyun aynı zamanda yukarıdaki türde bir CSGO Mobile apk indir oyunudur.

CSGO Mobile Full Apk

CSGO Mobile, oyunculara yeni bir oynama şekli getiriyor, ancak bu sıkıcı olmadı. Eğlencenin özü sunduğu deneyimlerdedir. Pek çok harita, silah türü, mod ve her maçın deneyimi farklıdır ve nadiren yinelenir. Bu nedenle, oyuncu bir turdan diğerine motive edilecektir. Yeni deneyimler getiren faktörlerden biri de farklı tipteki oyuncularla tanışacak olmalarıdır. Her birinin kendi becerileri ve refleksleri var ve oyun sırasında tanışacaklar ve birbirlerine yardım edecekler / yenecekler. Bu onları zihinsel olarak önceden bilmedikleri bir şeyle yüzleşmeye hazır hale getirir.

Vegas Gangsteri APK Mod Para Hilesi İndir 6.0.0r

Vegas Gangsteri APK Mod Para Hilesi İndir 6.0.0r Gangstar Vegas’ın heyecan verici eylemleri ve Android’deki en büyük sandbox oyununda diğerlerine katılın. Gangstar...

Aynı zamanda bu oyun, oyuncuların diğer oyunculara karşı kazandıklarında mutlu hissetmelerine yardımcı olarak stresi atmalarına yardımcı olur. Bu aynı zamanda diğer oyunculara karşı kendilerini göstermelerine ve aynı zamanda oyun seviyelerini belirlemelerine olanak tanır. Yani her maç yeni bir deneyimdir.

CSGO Mobile 3.0 Apk Telefon Versiyonu

Yukarıda belirtildiği gibi, bu oyunun oynanışı yeni değil, ancak herkes, özellikle yeni oyuncularla yavaş yavaş tanışabilir. CSGO Mobile Apk oyununda göreviniz, düşmanı yenerek her modun görevini tamamlamaktır. Bunu yapmanıza yardımcı olan silahlar, gerçeklikten ilham alan silahlardır.

CSGO Mobile İndir

Kademeli olarak seviyenizi yükseltmeniz gereken bir oyundur. Özellikle, el tipi platform kontrollerine alışacak ve beklenmedik durumlarda refleksleri uygulayacaksınız. Oyunun başında ona aşina olmayacaksınız ama yavaş yavaş her şey yoluna girecek. Belirli bir süre oynadığınızda, oyunda bazı mekaniklerde ustalaşacaksınız.

Bu oyunun zorluğundan bahsetmişken, oyun modlarında karşılaşacağınız oyunculardan bahsetmemiz gerekiyor. Her insan belli bir seviyeye ve beceriye sahiptir. Sizi neyin beklediğini bilemeyeceksiniz ve işiniz etrafa bakmak ve doğru şekilde nişan almaktır. Herkesin bunlardan geçmesi gerekir ve ayrıca becerilerini diğer oyunculara göstermek isteyecektir. Sitemizden daha fazla hileli oyuna ulaşmak için Hileli Oyun İndir ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Telefon için CSGO Mobile Apk

CSGO Mobile’da, gerçek hayattan ilham alan çeşitli silahları deneyimleyebileceksiniz. Bir veya daha fazla eşleşme bulmanız gerekecek. Maçlar için, oyun oyuncuya daha yüksek bir kazanma oranı sağlayacağından, silahlar oyuncunun zaferinde önemli bir rol oynayacaktır. Bir konuda iyi olmak, hiçbir şeye aşina olmamaktan daha iyidir.

Bir silah bulmak şüphesiz çok zaman alacaktır çünkü etkinliğini test etmek için birçok maçtan geçmeniz gerekecek. Bundan sonra, seçtiğiniz şeyde ustalaşmak için pratik yapmak için zaman ayırmanız da gerekir. Ancak bu süreç kesinlikle yorucu olmayacak çünkü her maç size farklı ilgi alanları getirecek.

Mobil Counter Strike

Oyun sırasında birçok farklı ortama seyahat edebileceksiniz. Her ortamın kendi karakteri vardır ve oyuncuların farklı bir stratejiye sahip olmasını gerektirir. Takım arkadaşlarınızla kolayca koordine etmek veya kolayca hayatta kalmak için birçok haritayı deneyimlemeniz gerekecek. Aynı zamanda, oyuncular yeni bir yere geçerken daha az sıkılacaklar.

Oyun size hayran bırakacağınız grafiklerle dolu bir savaş alanı sunuyor. Ayrıntılar, oyuncuların bu oyunda yeni bir deneyim yaşamalarına yardımcı olmak için dikkatlice tasarlanmış ve şeffaftır. Özellikle, yeni bir dünyaya yeni girdiğinizi hissedecek ve arzularınızı tatmin edecek kadar uzun süre deneyimleyeceksiniz.

CSGO Mobile CSGO Mobile 2.8 Apk Son Sürüm indir

CSGO Mobile, becerilerinizi gösterebileceğiniz bir atış oyunudur. Becerilerini geliştirmek, çevreye alışmak ve silahlar için çok zaman harcayacaklar. Bu deneyim, genellikle oyun sırasında gerçekleştiği için genellikle tatmin edicidir. Kazanma umuduyla daha fazla oyuncu bir maçta görünebilecek. Hiç şüphesiz kimsenin dikkatsiz olamayacağı boğucu anlar olacaktır. Yani kesinlikle sizi eğlendirecek bir oyun bu!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478