Erzurum hayatta kalma oyunu
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hayatta kalma oyunu Erzurum Ne Zaman Çıkıyor?

Hayatta kalma tarzındaki oyunlar oyun topluluğu arasında baya beğenilen oyunlar kategorisinde yer alıyor. Hayatta kalma konusu ile ilgili oyunlardan biri olan “Erzurum” ise Steam’de satış için yerini aldı. Oyun yöneticileri tarafından duyurulan bilgiler ışığında  Oyunun çıkış tarihi ise 20 Ocak 2021 olarak söylendi.

Hayatta kalma oyunu Erzurum Steam’de yerini aldı!

Oyunda Taylan adından bir kişi ile ilerliyorsunuz. Taylan, soğuk kış şartlarında yürüyerek   Erzurum’un ıssız yerlerinde dolaşıyor. ve bu dolaşma esnasında silah yiyecek gibi malzemeler toplayıp hayatta kalmaya çalışıyor. İlerki bölümlerde ise göktaşı düşmüş bir bölgeye yanlışlıkla giriyor. Asıl konu burada geçiyor.

Oyunda oyuncuları zorlayacak şeylerden biri dondurucu soğuk, açlık, susuzluk ve vahşi doğa olacağı düşünülüyor. Etraftan odun ve kömür toplayıp onları yakarak ısınmaya çalışıyoruz. Bu zorlu yolculukta yorulduğumuzda kendimize uyumak için bir yer yapıp dinlenmemiz gerekecek. Ayrıca ilaç, tüfek ve tabanca gibi farklı ihtiyaçlarımızı da karşılamak için uğraşıyoruz.

20 Ocak 2021 tarihinde çıkması düşünülen oyunda, hikaye modunun yanı sıra serbest olarak gezebileceğimiz bir mod ve daha zor bir oyun tecrübesi isteyen oyuncular için meydan okuma modları bulunacak. Oyun dokuz kilometrelik bir açık dünya üzerine kurulu ve aynı zamanda 30’dan azla keşfedilebilir bölge içeriyor.

Erzurum minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64 bits Windows
İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz yada AMD FX 6300 3.5 GHZ
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 yada AMD Radeon R9 290
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Epic Games günün ücretsiz oyunu – 27 AralıkOyun Epic Games Steam

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478