Genshin Impact için Yeni Promosyon Kodları (Kasım 2021)

Genshin Impact 2021 Temmuz kodları
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact için Yeni Promosyon Kodları (Kasım 2021)

Genshin Impact’in promosyon kodları genellikle Primogems, Mora, EXP materyalleri ve oyuncuların kaçırmak istemeyeceği diğer güzellikleri içerir. Temmuz 2021 itibariyle Genshin Impact için şu anda mevcut olan tüm promosyon kodları. Genshin Etki kodları periyodik olarak yayınlanır ve genellikle yalnızca sınırlı bir süre için çalışır. Ayrıca, kodlar hesap başına yalnızca bir kez kullanılabilir. Oyuncuların bu ödülleri alabilmek için en az Macera Sıralaması 10 olması gerektiğini ve belirli kodların kullanılabilirliğinin bölgeye bağlı olabileceğini unutmamak da önemlidir. Bununla birlikte, Genshin Impact 2021 Kasım kodları  burada.GS6ACJ775KNV – 60 Primogem, 10.000 Mora.
GenshinEpic – 10.000 Mora, 3 Sincap Balığı, 3 Kuzey Elma Yahni, 10 Maceracı EXP, 5 Kaliteli Cevher.
GenshinGalaxy – 10.000 Mora, 3 Hash Brown, 3 Kuzey Füme Tavuk, 10 Maceracı EXP, 5 İnce Cevher.
GENSHINGIFT – 50 Primogem, 3 Kahramanın Zekası. Bu kodun süresi dolmaz.

 • Asia – GENSHIN0928A
 • Europe – GENSHIN0928E
 • NA – GENSHIN0928N

Bu kod size 60 Primogems ve 10,000 Mora verecektir

Primogem’leri kullanmak için yeni kod – GENSHINZHB30

Bu kod, Çin’de ikamet eden insanlar için 450 primogem üretirken, dünyanın geri kalanından gelen gezginler için bir avuç 160 primogem üretir.

Primogems ve Mora’yı kullanmak için yeni kod – GENSHIN1111
Bu nesil kodu, oyuncuları bir avuç 60 Primogem ve 10.000 Mora ile ödüllendirir.

Primogems’i kullanmak için yeni kod – GOLNXLAKC58
Bu üretim kodu, oyuncuları bir avuç 50 Primogem ile ödüllendirir.

Primogem’leri kullanmak için yeni kod – SBNBUK67M37Z
Bu üretim kodu, oyuncuları bir avuç 30 Primogem ile ödüllendirir.

Genshin Impact 1.7 Güncellemesinin Inazuma Bölge Haritası

Genshin Impact 1.7 Güncellemesinin Inazuma Bölge Haritası İddia edilen bir sızıntı, muhtemelen oyunun bir sonraki güncellemesinde Genshin Impact‘e gelen yeni bir bölge...

Genshin Impact kodları genellikle hızlı bir şekilde sona erer, bu nedenle oyuncular tüm ücretsiz öğelere erişmek için bunları mümkün olan en kısa sürede kullandıklarından emin olmalıdır. Bu kodlar, Genshin Impact Redeem Code Sayfasında kullanılabilir. Oyuncular Mihoyo giriş bilgileriyle giriş yapmalıdır. Bunu yapmak, oyuncunun kullandığı sunucuyla birlikte ‘Sunucu’ kutusunu ve oyuncunun yolcusunun adıyla ‘Karakter Takma Adı’ kutusunu otomatik olarak dolduracaktır. Bundan sonra, istenen kodu ‘Kullanım Kodu’ kutusuna yazıp kullan’ı tıkladığınızda, kodun kullanılabilirliği onaylanır veya reddedilir.

Genshin Impact kodları mobil uygulama aracılığıyla da kullanılabilir (bu yöntem yalnızca mobil oyuncular için çalışır). Ayarlar menüsünde kod kullanımı için bir sekme bulunmalıdır. Bu kutuya geçerli bir kod girildiğinde, tıpkı çevrimiçi ödeme yönteminde olduğu gibi, ödüller doğrudan oyuncunun posta kutusuna gönderilecek. Genshin Impact’te Primogem’leri kaydetmek, özellikle oyunun sonlarına doğru giden oyuncular için zor bir görev olabilir. Bu nedenle, bu Promosyon Kodları, 1.6 sancağında Kazuha’yı veya açıklanmayan bir güncellemede Ayaka ve Yoimiya gibi karakterleri çekmek isteyen oyuncular için inanılmaz derecede faydalıdır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

FarmVille 3 Ücretsiz kodlar (Kasım 2021)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478