FarmVille 3 Ücretsiz kodlar (Kasım 2021)

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

FarmVille 3 Ücretsiz kodlar (Kasım 2021)

Çiftçilik simülasyon oyunları arasında FarmVille serisinin ayrı bir yeri vardır. Amerikalı geliştirici Zynga Inc., birkaç gün önce FarmVille 3 – Animals adlı popüler diziye yeni bir başlık getirdi. 4 Kasım’da tüm dünyada piyasaya sürülecek. Oyuncular bu çiftçilik oyununda çiftliklerini inşa etmeli ve Embden Goose, Shorthorn Cow, Brown Alpaca, Flame Llama, Hedgehog, Red Squirrel ve American Painted Horse gibi sevimli yavru hayvanları yetiştirmeye başlamalıdır.Oyun biraz zaman geçirmek için eğlencelidir. Halihazırda oldukça geniş bir oyuncu tabanına sahip olan oyuncular, oyun içindeki bazı hediyelerin veya değerli taşların kodlar veya kuponlar aracılığıyla alınıp alınamayacağını öğrenmekle ilgilendiler. İyi haber şu ki, bu kolay adımları izleyerek mümkün. İşte ücretsiz FarmVille 3 – Animals kodlarını almak ve onları kullanmak için hızlı bir kılavuz.

FarmVille 3’te ücretsiz promosyon kodları nasıl alınır

Kullanım kodları, herhangi bir güncellemede, belirli hedeflere ulaşıldığında veya başka şeyleri kutlarken sağlanır. Ancak FarmVille 3 – Animals’ın sahip olduğu en iyi şeylerden biri, oyunun genellikle ücretsiz kupon kodları vermesidir. Bu kodlar, oyunun Facebook, Instagram, Twitter gibi resmi sosyal hesaplarından teslim edilir. Ancak, sizin için sürekli olarak yeni uygulanabilir kodlar aradığımız için bu makaleyi takip etmenizi öneririz.

Bu makalede, size en yeni FarmVille 3 – Animals’ın bir listesini sunacağız, kodların nasıl çalıştığını ve onları nasıl kullanacağınızı açıklayacağız, bazı ücretsiz kodlarla birlikte kullanılabilir oyun içi ödüller sunacağız.

FarmVille 3 için ücretsiz kod kullanma

Geri ödeme kodları, Karakter Çıkartmaları, Arkadaş Jetonları, Yakutlar vb. gibi çeşitli oyun içi öğeleri talep etmek için kullanılabilir. Şu anda mevcut çok fazla promosyon kodu yok, ancak sizin için pek çok şey hazırladık. Bazı kodların kullanım süresinin dolmuş olabileceğini veya siz onları kullandığınızda kısa süre sonra geçerliliğini yitirmiş olabileceğini unutmayın.

Kodları tam olarak tabloda göründükleri gibi girdiğinizden emin olun. Kodları girin ve süreleri dolmadan mümkün olduğunca erken kullanın. Yeni promosyon kodları geldikçe ve süresi dolmuş olanları listeden çıkardıkça listeyi güncelleyeceğiz.

Kullanabileceğiniz Ücretsiz Kod Ödülleri

marie – 3 Marie Farmhand Karakter Çıkartmaları
chad – 3 Çad Farmhand Karakter Çıkartmaları
buddy – 1 Arkadaş Simgesi
katie – 2 Çiçek Fıçıları
farmvillelivestream – 5 Yakut

Kodlar Nasıl Kullanılır

Kodları kullanmaya başlamadan önce buraya not alın. Kodları Kullan seçeneğinin kilidini açmak için en az 5. seviyede olmanız gerekir. Ancak endişelenmeyin, 5. seviyeye ulaşmak için sadece 5-10 dakika oynamak yeterlidir.

 • FarmVille 3 uygulamasını uygulamasını açın.
 • Sağ üst köşeden Ayarlar simgesine dokunun. Kodları Kullan seçeneğini gösteren yeni bir kutu görünecektir. Üstüne tıkla.
 • Çalışan bir kodu yukarıdaki kutuda yazıldığı gibi kopyalayın ve kodu boş kutuya yapıştırın. Şimdi Onayla’ya tıklayın.
 • Oyun içi postanıza gidin ve ödüllerinizi hemen almak için ödülleri talep edin!

Bunlar çalışan ve test edilen kodlardır, şimdilik, FarmVille 3 – Animals için daha fazla ücretsiz kullanılabilir kod öğrenir öğrenmez bu alanı güncelleyeceğiz.

FarmVille 3 Apk Para Hilesi Mod İndir 1.21.33565

FarmVille 3 Apk Son Sürüm İndir Çiftçiliği ve hayvanları sever misin? Belki de orijinal Farmville’i 2009’da piyasaya çıktığında Facebook’ta oynamışsınızdır. Milyonlarca insan...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Candy Crush Soda Saga Apk Mod Para Hilesi İndir 1.257.4

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478