Genshin Impact Üç Yeni Karakteri Sayu, Yoimiya ve Ayaka

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact Üç Yeni Karakteri Sayu, Yoimiya ve Ayaka

Genshin Impact geliştiricisi miHoYo, Sayu, Yoimiya, Ayaka ve yakın zamanda ortaya çıkan Kazuha olmak üzere dört yeni karakterin ilk ayrıntılarını açıkladı. Bu karakterlerin tümü, oyunun yedi Teyvat ülkesinden biri olan Japonya temalı Inazuma bölgesiyle bağlantılı.

MiHoYo kısa süre önce 9 Haziran’da başlayacak olan Genshin Impact 1.6 güncellemesini açıklamış olsa da, Inazuma bölgesine erişimin daha sonraki bir tarihi beklemesi gerekecek. Bunun yerine, 1.6 yamasında tekne yolculuğu, yeni silahlar ve hikaye içeriği ve yeni bir mini oyun olan Kaboomball Kombat gibi şeyler var. Klee ayrıca bir Banner yeniden yayınlıyor ve konut sisteminde bazı güncellemeler yapıldı. Hem Inazuma hem de ek karakterler, Temmuz sonunda çıkacak olan Genshin Impact’in 1.7 güncellemesi ile birlikte gelebilir.Resmi Genshin Impact Twitter hesabında Sayu, “Shiyuumatsu-Ban’ın yerleşik ninjası” ve Genshin Impact‘in yeni grubundaki tek dört yıldızlı karakter olarak tanımlanıyor. Silahları tanımlanmadı, ancak Elementi Anemo ve uzmanlığı (elbette) gizlilik. Ekli bir alıntı, “öğleden sonraları genellikle ağaçlarda saklandığını” iddia ediyor. Bu arada Yoimiya, Naganohara Fireworks’ün ve yay ile donatılmış beş yıldızlı bir Pyro’nun sahibi olarak “Inazuma’nın en iyi piroteknik uzmanı” olarak tanımlanıyor.

 

Yeni ortaya çıkan Anemo beş yıldızını daha da açıklayan Kazuha’s, anavatanından uzaklaşan kılıç kullanan bir samuray olduğunu özellikle detaylandırmak için biraz daha kuruldu. Son olarak, “Frostflake Heron” olarak bilinen beş yıldızlı bir Cryo ve Yashiro Komisyonu’nun Kamisato Klanının kızı Ayaka var. O bir kılıç kullanır ve iddiaya göre “en zahmetli meselelerin icabına bakabilir”.

 

Genshin Impact, oynaması ücretsiz bir oyun olduğundan, miHoYo, ödemeye değer çekici karakterler yaratmaya büyük ölçüde bağımlıdır. Belirli bir beş yıldızlı karakter isteyen oyuncular, onları garanti etmek isterlerse potansiyel olarak çok fazla gerçek dünya parası harcayabilirler. Bu, bazı çevrelerde sert eleştirilere yol açtı, bazıları miHoYo’yu kumarı teşvik etmekle veya çevrimiçi oyunlarda en çok harcama yapan oyuncular için ortak bir terim olan oyunun “balinalarını” sömürmekle suçladı.

Genshin Impact Apk Türkçe Mod Menü 3.3.0 İndir

Genshin Impact Apk Türkçe Mod Menü 3.3.0 İndir Genshin Impact Apk, açık dünya keşfi, karakter ilerlemesi ve yeni karakterler ve ekipman elde...

Bu karakterler için bekleme süresi nispeten kısa olsa da, Genshin Impact’in Nintendo Switch bağlantı noktası alay edildi ancak henüz gerçekleşmedi. MiHoYo, geliştiricinin teknik sorunları aşmasına izin verebilecek söylenti Nintendo Switch Pro’yu bekliyor olabilir. MiHoYo muhtemelen işlem başına aldığı paranın çoğunu paylaşmak istemiyor olabilir, çünkü iki şirket eShop geliri konusunda da bölünebilir. Stüdyo ayrıca, konsol markasının Asya pazarlarındaki popülarite eksikliğini azaltan bir Xbox bağlantı noktası gönderme planının olmadığını da söyledi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478