Genshin Impact: Never-Ending Battle Nasıl Oynanır?

Never-Ending Battle
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact: Never-Ending Battle Nasıl Oynanır?

Yeni Genshin Impact özel etkinliklerinin çoğu, zorlu dövüşlerle oyunculara meydan okumaya ve oyuncuların sınırlı bir süre içinde ne kadar hasar verebileceğini görmeye odaklandı. Never-Ending Battle Etkinliği istisna değildir – ne kadar hasar verebileceklerini görmek için oyuncunun takım kompozisyonlarını test eder.

Never-Ending Battle Etkinliğinde, oyuncular zaman sınırı içinde mümkün olduğunca çok düşmanı yenmek zorundadır. Etkinliği nasıl oynayacağınız, hangi ödüllerin mevcut olduğu ve mümkün olan en yüksek puanı nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır. Oyuncular, Etkinliklere Genel Bakış sekmesini açarak farklı meydan okuma sitelerine gidebilirler. Altın Elma Takımadaları’nda yer alan oyuncuların deneyebilecekleri toplam yedi zorluk vardır (yalnızca 1.6 güncellemesi sırasında mevcuttur). Meydan okuma yerleri haritada özel bir sembolle işaretlenecektir.Genshin Impact’te Never-Ending Battle Etkinliği Nasıl Oynanır?

Bu etkinlikte, oyuncuların puan toplamak için mümkün olduğu kadar çok düşmanı yenmek için 3 dakika 30 saniyesi olacak. Her meydan okuma konumu, hangi karakterlerin en fazla hasarı vereceğini etkileyen farklı düşmanlara ve farklı özel mekaniklere sahiptir. Ayrıca, her mücadelede oyuncuların kullanabileceği üç farklı zor seviye vardır. Normal seviye oyuncunun nihai puanını 1 ile çarpacak, Zor seviye bunu 2 ile çarpacak ve Uzman seviyesi bunu 3 ile çarpacaktır.

Ek olarak, her meydan okumanın tepesinde bir Momentum ölçer olacak. Bu metre, arenaya Wind-Blessed Harpastum’larla inecek olan Momentum Disklerine vurarak veya Berserker Enemies’i (başının üstünde kırmızı bir sembolle işaretlenecek) yok ederek arttırılabilir. Artan Momentum, mücadeleye bağlı olarak oyunculara çeşitli güçlendirmeler verecektir.

Genshin Impact 2.1 Beta Nasıl İndirilir?

Genshin Impact 2.1 Beta Nasıl İndirilir? Genshin Impact’in 1.6 Sürümü devam ediyor ve oyunun bu haftaki bir sonraki güncellemesini hedefleyen bir canlı...

Oyuncular, zaman periyodu içinde kaç düşman öldürdüklerine bağlı olarak puan alacaklar. En az 500 puana ulaşmak, oyunculara 60 Primogem kazandıracak. 1000’in üzerindeki bir puan, 2 Yetenek Rehberi Kitabı ve 30000 Mora kazandıracak ve 2000’in üzerindeki bir puan, oyunculara 3 Hero’s Wit ve ek 30000 Mora verecektir.

Bu meydan okuma için düşmanlar bölgeye yayılmış olarak ortaya çıkacak, bu nedenle iyi bir kalabalık kontrolüne sahip karakterler, oyuncunun mümkün olduğunca hızlı bir şekilde öldürmesine izin vermede inanılmaz derecede faydalıdır. Bu, Venti, Sucrose ve Kazuha gibi karakterleri bu etkinlik için mükemmel kılar. Ek olarak, çeşitli meydan okuma meraklıları (korumalı karakterler için saldırı artışı gibi), özel mekaniklere bağlı olarak belirli karakterleri daha iyi hale getirir.

Etkinliğin her günü yeni bir mücadelenin kilidi açılır, bu da oyuncuların her mücadele için üç ödül kademesini de kazanmak için çeşitli fırsatları olduğu anlamına gelir. Bu muhtemelen Altın Elma Takımadaları’ndaki son etkinlik olacak, bu yüzden oyuncular bu etkinlik bitene kadar bundan sonuna kadar keyif almalılar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Oyunlar Foto Galerisi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478