Fortnite’ta İnek Tuzakları Nereye Yerleştirilir (6. Hafta)

Fortnite İnek Tuzakları
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite’ta İnek Tuzakları Nereye Yerleştirilir (6. Hafta)

Fortnite Sezon 7‘nin 6. Haftası sırasında Dr. Slone, oyunculara Legendary Quest hikayesinin bir parçası olarak “uzaylı balıkçılığa” gitmelerini ve Fortnite İnek Tuzakları çiftliklerin etrafına yerleştirmelerini önerir. Fortnite Sezon 7 boyunca, oyuncular Dr. Slone’un Alien istilasıyla çeşitli şekillerde başa çıkmasına yardımcı olarak ana hikayede daha aktif bir rol üstlendiler. Bu kısa görev dizileri, Uzaylılara karşı savaşmak isteyen oyuncular için daha fazla arka plan ve hikaye içeriği sağladı ve oyunculara, 7. Sezon Savaş Biletlerini XP ile güçlendirmeleri ve ödüllerin kilidini açmak için daha fazla Savaş Yıldızı kazanmaları için yeni bir yol sundu. Fortnite Sezon 7’nin 6. Haftası boyunca, oyuncuların Corny Kompleksi ve Hayseed’s Farm çevresindeki Decoy Cows için yerleşim işaretleri bulması ve Legendary Quest’in bir aşamasını tamamlamak için üç tuzak yerleştirmesi gerekecek.Fortnite Sezon 7’deki diğer yerleştirme görevleri gibi, oyuncular da haritada belirli noktalara yerleştirmeleri gereken öğenin mavi dış hatlarını ve siluetini görecekler. Nereye gideceklerini öğrendiklerinde, işaretçilerle etkileşim kurmak, öğeyi yerleştirmek ve maça devam etmek kolay olmalıdır. Oyuncuların üç Decoy Cows’unu koyabilecekleri, altısı Corny Complex’te ve sekizi Hayseed’s Farm’da olmak üzere 14 olası yer var. Efsanevi Görevin bu aşamasını tamamlamak için Fortnite Sezon 7’nin 6. Haftası boyunca oyuncuların Decoy Cows yerleştirebilecekleri her yer burada.

Fortnite Sezon 7’deki Tüm Yem İnek Yerleştirme Konumları

o Fortnite’a kolayca üç Decoy Cows yerleştirip Legendary Quest’i tamamlayın, oyuncular Corny Complex veya Hayseed’s Farm’a gitmelidir. Eskiden Steel Farm olan Hayseed’s Farm, her ikisine de kolay erişim için Corny Complex’in hemen doğusunda yer almaktadır.

Fortnite.gg tarafından hazırlanan yukarıdaki harita, oyuncuların üç Yem İneklerini yerleştirebilecekleri tüm yerleri gösterir. Her konumun daha ayrıntılı bir açıklaması aşağıda görünür:

Corny Kompleksi

Yel değirmeninin yanında, Corny Kompleksi’nin kuzeybatı tarafındaki gri binanın dışında
Corny Complex’in kuzeydoğu köşesindeki evin doğu tarafında
Corny Kompleksi’nin doğu tarafındaki kırmızı ahırın güneybatısında
Corny Kompleksi’nin güney tarafında korkuluk ve kulübe ile küçük tarlanın kuzeyinde
Corny Kompleksi’nin güneybatı tarafındaki tarladaki kulübenin arkasında
Corny Kompleksi’nin batı tarafındaki sarı kamyon ve yel değirmeninin yanında

Hayseed’in Çiftliği

Hayseed’in Çiftlik Evi’nin Arkasında
Kuzey mısır tarlasının doğu tarafında
Hayseed’in Çiftliği’nin güneydoğu tarafında, evin önündeki saman balyasının yanında
Hayseed’in Çiftliği’nin güney tarafındaki ana yoldaki otobüs durağı ve virajın yakınında
Toprak yolun ana yolla birleştiği yerde, Hayseed’in Çiftliği’nin güneyindeki benzin istasyonunun kuzeyinde
Nehrin üzerindeki köprünün güneyinde ve biraz doğusunda, toprak yoldaki çatalın yanında bir çim parçasında
Hayseed’in Çiftlik Evi’ne giden toprak yolun batı tarafında
Nehrin karşısındaki Corny Kompleksi’ne bağlayan köprünün Hayseed’in Çiftliği tarafında.
Oyuncular mavi Tuzak İnek silüetlerini bulduklarında, onlara doğru yürümeleri ve Tuzağı yerleştirmek için birkaç saniye onlarla etkileşime girmeleri gerekir.

Fortnite’ta Zyg ve Dalgalı Efsanevi Işın Tabancası Nasıl Alınır?

Fortnite’ta Zyg ve Dalgalı Efsanevi Işın Tabancası Nasıl Alınır? Fortnite Bölüm 2‘ye eklendiğinden beri, Efsanevi silahlar, rekabet avantajı elde etmek ve bir...

Bu görev, oyuncuların tamamlanması uzun sürmese de, son değişikliklere rağmen, Decoy Cows’u Team Rumble Moduna yerleştirmek iyi bir fikir olabilir. Bu sayede yemleri yerleştirirken elenirlerse yeniden dirilip devam edebilirler. Oyuncular ayrıca, Decoy Cows tarafından cezbedilecek olan Alien Saucers’a da göz kulak olmak isteyecekler. Lobiye geri gönderilmemek için lazer ışınından kaçınmak önemli olacaktır.

Üç Decoy Cow’un hepsini Fortnite Sezon 7’ye yerleştirmek, oyuncuları Battle Pass için 30.000 XP ile ödüllendiriyor. Buradan, 6. Hafta Efsanevi Görev hikayesinin son aşaması, oyuncuların bir rakip tarafından değil, bir Uzaylı tarafından yönlendirilen bir Tabağa 25 hasar vermesini sağlar. Uzaylılar, Tuzak İnekler tarafından cezbedilirse, oyuncuların her iki görevi de tek bir maçta tamamlaması mümkündür.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Genshin Impact: Never-Ending Battle Nasıl Oynanır?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478