Genshin Impact 1.7 Sürüm Güncelleme Çıkış Tarihi

Genshin Impact 1.7
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact 1.7 Sürüm Güncelleme Çıkış Tarihi

Genshin Impact‘in şu anki sürümü hala devam ediyor olsa da, oyunun bir sonraki büyük güncellemesinin bu ay içinde gelmesi bekleniyor. Muhtemelen Sürüm 1.7 olarak adlandırılan bu güncellemenin Inazuma bölgesine ve Ayaka ve Yoimiya gibi birkaç yeni oynanabilir karaktere ekleneceği söyleniyor. Peki, hayranlar Genshin Impact 1.7′nin ne zaman gelmesini beklemeli? Tipik olarak miHoYo, Genshin Impact 1.7 sürüm güncellemelerini altı haftada bir yayınlayarak tahmin etmeyi oldukça kolaylaştırır. Ancak, gelecek güncelleme öncekiler gibi değil. Hatta Inazuma’yı eklediği için bu güncellemenin Genshin Impact 2.0 olacağına dair söylentiler ve teoriler bile var. Ancak şimdiye kadar miHoYo, Inazuma’nın bir sonraki güncellemede gerçekten görüneceğine veya Sürüm 1.7‘den başka bir şey olarak adlandırılacağına dair hiçbir belirti vermedi. Bununla birlikte, şirket genellikle bu hafta içinde gelmesi beklenen en son içeriği detaylandıran resmi canlı yayınlara ev sahipliği yapıyor.Şimdiye kadar, bir sonraki güncelleme için resmi olarak hiçbir şey onaylanmadı. Bununla birlikte, Ayaka, Sayu ve Yoimiya için yeni karakterler geçen ay miHoYo tarafından gösterildi ve bunların Genshin Impact’in bir sonraki içeriğinde oynanabilir olması bekleniyor. MiHoYo’nun olağan yayın programına sadık kalacağını varsayarsak, bu, Genshin Impact Sürüm 1.7’nin 20 Temmuz 2021’de geleceği anlamına gelir. Ancak, bir oyuncunun saat dilimine bağlı olarak, 21 Temmuz 2021’e kadar gece yarısından sonra gelebilir.

Genshin Impact 1.7’nin Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak?

Şimdilik, bu sadece Genshin Impact için önceki güncellemelere dayanan bir tahmindir. Sürüm 1.6’nın Inazuma‘yı tanıtması bekleniyordu, ancak yapmadı, bu yüzden bu sefer de durumun böyle olması kesinlikle mümkün. Ancak Inazuma’nın geldiğini varsayarsak, Genshin Impact’in şimdiye kadarki en büyük güncellemesi olabilir, çünkü bu keşfedilecek geniş yeni alanlar, tanıtılacak karakterler ve tamamlanacak görevler anlamına gelir.

Böyle büyük bir güncellemeyle, miHoYo’nun bir sonraki güncellemenin yayınlanmasını olağan altı haftalık pencereyi geçmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, şirket durumun bu olduğuna dair herhangi bir belirti vermedi – bu nedenle, şimdilik, Sürüm 1.7’nin 20 Temmuz 2021’de, önceki tüm büyük güncellemelerin yapıldığı zaman civarında geleceği varsayılıyor.

Genshin Impact Yeni Karakter Yae

Genshin Impact Yeni Karakter Yae Genshin Impact’te karakter sızıntıları oldukça yaygın ve bunların çoğunun gerçek olduğu ortaya çıktı. MiHoYo’nun oynaması ücretsiz RPG’si...

Bu muhtemelen Genshin Impact‘in çıkışından bu yana ilk kez, bir sonraki güncelleme hakkında çok az şey biliniyor. Tipik olarak, karakter sızıntıları, olaylar ve daha fazlası zaten çevrimiçi olarak ortaya çıktı – ve bir sonraki güncellemenin adı zaten biliniyor. En son sızıntıların ve söylentilerin çoğunun doğru olma şansı yüksek olsa da, Genshin Impact 1.7 (veya muhtemelen 2.0) çoğunlukla bir sır olarak kalıyor. Bir sonraki Genshin Impact canlı akışı bu hafta sonra gelecek, bu yüzden hayranların cevaplar için daha fazla beklemesi gerekmeyecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478