Fortnite’ta Zyg ve Dalgalı Efsanevi Işın Tabancası Nasıl Alınır?

Fortnite Zyg ve Choppy
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite’ta Zyg ve Dalgalı Efsanevi Işın Tabancası Nasıl Alınır?

Fortnite Bölüm 2‘ye eklendiğinden beri, Efsanevi silahlar, rekabet avantajı elde etmek ve bir Zafer Royale yolunu ortadan kaldırmak isteyen birçok oyuncunun ilgisini çekti. Fortnite’daki efsanevi silahlar genellikle oyundaki en güçlü öğelerden bazılarıdır ve önemli hasarlar verir veya oyunculara rakiplerine karşı avantaj sağlayan güçlü güçlendirmeler verir. 7. Sezonun başında, yalnızca bir Efsanevi Silah mevcuttu, Dr. Slone’un Efsanevi Darbeli Tüfeği. Bunu elde etmek için oyuncuların bir miniboss NPC olan Dr. Slone’u yenmeleri gerekiyordu. Yakın zamanda yapılan bir güncellemeden sonra, ikinci bir Efsanevi Silah ortaya çıktı, Fortnite Zyg ve Choppy Efsanevi Işın Silahı. Mythic Pulse Rifle gibi, bu silahı almak için oyuncuların önce yeni bir miniboss NPC’yi yenmesi gerekiyor.

Zyg ve Choppy, Fortnite Sezon 7’de bulunan yeni miniboss. Onlar, Hydro 16 dönüm noktasındaki barajın altındaki binanın içinde bulunabilen uzaylı bir ikili. Fortnite’daki diğer son patron NPC’leri gibi, daha büyük bir sağlık havuzuna ve onlarla savaşmayı özellikle zorlaştıran özel yeteneklere sahipler. Yenildiklerinde, oyuncular Ray Gun’a erişebilir ve maç boyunca kullanabilirler. Fortnite Sezon 7’de Zyg ve Choppy’yi nasıl yeneceğiniz ve Mythic Ray Gun’ı nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.Fortnite Sezon 7’de Zyg ve Dalgalı Nasıl Yenilir

Oyuncular, Fortnite’ın barajı Hydro 16’da Zyg ve Choppy’yi yenebilir. Slurpy Bataklığı’nın güneydoğusunda yer alır ve NPC patronu, nehrin ortasında, barajın tabanındaki binanın içinde bulunabilir. Zyg ve Choppy‘nin savaşmalarını zorlaştırabilecek birkaç yeteneği var. Yabancı parazitlerin yumurtadan çıkıp oyuncuya saldırabileceği yabancı yumurtalar yaratabilirler. Ayrıca cephaneye ihtiyaç duymayan ve sürekli, yıkıcı bir DPS saldırısı sağlayan Mythic Ray Gun’larını da kullanabilirler. Bir uzaylı parazit oyuncuya kilitlenirse, aktif olan tüm kalkanlar aracılığıyla sağlıklarını düşürür, ancak aynı zamanda kafadan vuruşları önler ve atlama yüksekliğini artırır.

Fortnite: Takım Arkadaşlarını Canlandırma 2023

Fortnite: Takım Arkadaşlarını Canlandırma 2023 Fortnite, taktiksel bir aksiyon oyunudur ve takım arkadaşlarını canlandırma, oyunu kazanmanıza yardımcı olabilir. Aşağıdaki bazı öneriler, takım...

Oyuncular, Zyg ve Choppy ile daha yüksek bir yerden savaşmak için en kolay zamana sahip olacaklar. Patronun genellikle bulunduğu yerin karşısında, bir tür podyuma çıkan bir merdiven var. Savaşmak için buraya tırmanmak, oyunculara birkaç iyi atış yapmak ve Ray Gun’dan gelen sürekli ateş akışından korunmak için zaman kazandırabilir. Başka bir seçenek de duvarlar ve Zyg ve Choppy’nin oyuncuya ulaşmak için aşması gereken diğer yapıları inşa etmek olabilir, siper ve gerekirse bir kalkan iksiri indirme şansı sunar. Yaklaşmak, tavsiye edilmese de, patronun sağlığını düşürmek ve Işın Tabancası’nın menzilinden çıkmak için faydalı olabilir.

Zyg ve Choppy Fortnite’ta yenildikten sonra Mythic Ray Gun‘ı düşürürler ve oyuncular onu alıp maç boyunca kullanabilirler. Işın Tabancasının patlaması, rakibin vücuduna saniyede 12, kafasına ise 16 hasar verir. Oyuncular bu silahı her maçta almaya çalışabilirler, ancak her seferinde Zyg ve Choppy‘yi meşgul etmeleri gerekecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Nur3 yıl önce
 • Fortnite oyununu çok seviyorum

Sıradaki içerik:

Genshin Impact 1.7 Sürüm Güncelleme Çıkış Tarihi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478