Game Of Sultans Ödeme Sorunu

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Game Of Sultans Ödeme Sorunu

Bugün sizlere Game Of Sultans ile ilgili paket alıp ödeme yaptıktan sonra paketinizin gelmemesi yada elmas aldığınızda elmasınızın hesabınıza yüklenmemesi gibi ödeme sorunlarından bahsedeceğiz.

Game Of Sultans Koalisyon Savaşları

Game Of Sultans Koalisyon Savaşları Ve Sonunda yeni gelecek güncelleme ile koalisyon savaşları aktif olacaktır. Peki bu Game Of Sultans Koalisyon Savaşları ile...

Öncelikle Game Of Sultans ödeme ile ilgili problemlere ana başlıkları ile bir bakalım.

 • Game Of Sultans Ödeme problemi
 • Game Of Sultans Yükleme sorunu
 • Game Of Sultans Birden Fazla Paket sorunu
 • Game Of Sultans Gelmeyen Paket  problemleri
 • Game Of Sultans Para ile Paket Aldım Fakat Gelmedi

 

Game Of Sultans Gelmeyen Paket  problemleri

Ödeme ile ilgili problemlerle karşılaşırsanız anında oyun destek bölümüne yazmanız gerekmektedir. Oyunla ilgili desteğe yazabileceğiniz 8 konu var. Bunları neler olduğuna bakalım öncelikle.

 1. Oyun Giriş Problem (yüklenme hatası)
 2. Para ile paket aldım fakat gelmedi
 3. Birlik şifresini unuttum
 4. Yüklemeler hakkında
 5. Sıkça sorulan sorular
 6. Oyun problemleri
 7. Hesap problemler
 8. Hata bildirmek istiyorum

Game Of Sultans Yükleme sorunu

Bu seçeneklerden para ile paket aldım fakat gelmedi yada yüklemeler hakkında olanı durumunuza göre seçebilirsiniz. Bundan sonraki adımda sizden  oyuncu numaranız, Google/Apple’dan size gönderilen dekont ekran görüntüsü ve banka/mobil ödeme sisteminin paranın sizden çekildiğini gösteren ekran görüntüsüdür. Burada görüntülerin resimlerini resmini çekerek form ekranında karşı tarafa yükleyerek gösterebilirsiniz.

Game Of Sultans Apple Store ve Google Play dekontlarına nasıl ulaşabilirsiniz?

Alışveriş yaptıktan sonra Google Play ve Apple Store dekontunuzu e-posta adresinize gönderir. buradan bakıp resmini çekebilirsiniz.

Google Play dekontu

Apple Store dekontu

Eğer ödeme işlemi yaptıktan sonra mail adresinize dekont gelmez ise banka hesabınızdan yada kredi kartınızdan girip ödemenin çekilip çekilmediğini kontrol edin.

Eğer Android oyuncusuysanız Google Cüzdandan bütün ödemelerinize bakabilirsiniz.

Eğer sipariş geçmişinizin kaydı Google Cüzdanınızda yoksa Google ile iletişim kurup paranın sizden tahsil edilip edilmediğini öğrenebilir ve para sizden tahsil edilmişse dekontunuzu talep edebilirsiniz.

Google Play İletişim Linki

Eğer iOS oyuncusuysanız Apple Store alışveriş geçmişinden tüm ödemelerinizi görüntüleyebilir ve dekontunuzu e-posta adresinize gönderebilirsiniz.

Game of Sultans Paket aldım yüklenmedi

konu ile ilgili tüm sorunlarınızı destek ile paylaşıp telafi bölümünden paketinizi alabilirsiniz. teknik ekip çok iyi çalıştığından kesinlikle size dönüş yapıyorlar. hesabınızdan para çekildiyse paketi size vermeme gibi bir durumları kesinlikle olamaz çünkü hesabınız ile ilgili bütün kayıtları örebiliyorlar. siz paranın hesabınızdan çekildiğini kanıtlarsanız hiç bir sorun olmayacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Telefonum oyun oynarken çok ısınıyor

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478