Fortnite: Wonder Woman Kostümü Nasıl Açılır

Fortnite Wonder Woman
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite: Wonder Woman Kostümü Nasıl Açılır

Wonder Woman, Fortnite’a yepyeni bir görünüm olarak katılacak. Fortnite, uzaylı istilasına yardım etmek için diğer alemlerden savaşçılar getirmeye devam ediyor. DC’nin Fortnite’daki varlığı Batman, Beast Boy, Harley Quinn ve daha pek çok karakterin piyasaya sürülmesiyle güçlendi. Epic Games, derisiyle birlikte bir Batman/Fortnite tek seferlik bir çizgi roman bile yayınladı. Fortnite Wonder Woman birçokları için barış şampiyonu olurken, oyuncular dünyanın en güçlü kahramanlarından birini ele geçirmek için can atıyor. Neyse ki, oyuncuların bu kostümü elde etmek için çok fazla beklemeleri gerekmeyecek. Bu kılavuz, oyunculara Fortnite’ta Wonder Woman görünümünü nasıl açabileceklerini gösterecek.Kostüm, Epic Games’ten gelecek yeni bir blog gönderisinin parçası olarak tanıtıldı. Wonder Woman kostümü, Armored Variant versiyonu, Athena’nın Battleaxe, Golden Eagle Wings Glider, Diana’nın Mantle Back Bling ve DC Trinity Yükleme Ekranı ile birlikte geliyor. Superman gibi diğer DC kahramanlarının çoğu, tamamlanması gereken yeni zorluklar ve görevler ile tanıtılırken, Wonder Woman‘ın tanıtımı, kısa süre önce oyuna yeniden dahil edildiğinde Gamora’nın beğenisine benzer olacak. Fortnite Gamora kaplamasının kilidini açmak biraz çaba gerektirdi.

Fortnite’da Wonder Woman Görünümü Nasıl Elde Edilir

Fortnite’ta oyuncuların Wonder Woman Skin’in kilidini nasıl açabileceğine dair 2 farklı yöntem olacak.

Öğe Mağazası: Wonder Woman, 19 Ağustos’ta saat 20.00’de (EST) Öğe Mağazasına eklenecek. Oyuncular, cildi tek tek satın almak veya tüm seti almak için V-Papellerini kullanabilirler. Kesin fiyat henüz bilinmiyor ama muhtemelen 1.200 ila 2.000 V-Bucks arasında değişecek.
Wonder Woman Kupası: Gamora’ya benzer şekilde, Wonder Woman, oyuncuların kaplamayı ücretsiz olarak açmaları için kendi kupasına sahip olacak. Wonder Woman Cup 18 Ağustos’ta gerçekleşecek ve oyuncular 10 maçı 3 saat içinde tamamlayabilecekler. Her bölgenin en iyi performans gösteren takımları Wonder Woman Kıyafeti ve Diana’nın Mantle Back Bling’ini alacak. 8 puan alan her takım Onursal Amazonlar Yükleme Ekranını alacak.

Fortnite: 10 Uzaylı Eseri Nerede Bulunur (7. Sezon)

Fortnite: 10 Uzaylı Eseri Nerede Bulunur (7. Sezon) Başka bir hafta, Fortnite’ta toplanacak başka bir Uzaylı Eser seti anlamına geliyor. Önümüzdeki Eylül...

Bu cilt muhtemelen yalnızca sınırlı bir süre için mevcut olacaktır. Epic Games’in yepyeni bir simge görünümü sunması ve onu kilitlenmek üzere Fortnite kasasına geri koyması oldukça sık görülür. Clart Kent Fortnite kostümü görevler ile birlikte gelirken, Wonder Woman sadece onun kozmetik ürünleridir. Gelecekte tekrar ortaya çıkabilir, ancak sonunda aylar (hatta yıllar) alabilir. Bu Amazon Görünümünü açmak için şimdiki gibi zaman yok.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Elder Scrolls Online: Kurt Adam veya Vampir Nasıl Olunur

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478