Elder Scrolls Online: Kurt Adam veya Vampir Nasıl Olunur

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Elder Scrolls Online: Nasıl Kurt Adam veya Vampir Olunur

Elder Scrolls Online birçok sır ve efsanevi yaratıkla dolu, Werewolf ve Vampire, oyuncuların olabileceği en güçlü olanlardan ikisi. Her dönüşümün, belirli yapı türlerinden yararlanma eğiliminde olan güçlü ve zayıf yönleri vardır. Örneğin, bir Kurt Adam için bir Dayanıklılık yapısı tercih edilir ve bir Büyü yapısı, bir Vampir dönüşümünden yararlanmanın harika bir yoludur. Her iki yaratıktan biri olmak, keşfedilecek ilgili beceri hattını ve iki yaratık türünden yararlanmanın güçlü yollarını veren bir arayışın da kilidini açar.

Elder Scrolls Online’da, Kurt Adam veya Vampir olmak, kendi istatistikleriyle birlikte gelir, muazzam bir değere sahip olabilir veya oyuncuya önemli ölçüde zarar verebilir. Vampire bakarsak, dönüşümden sonra Vampir seviyesi ne kadar yüksek olursa, sağlık üretimi bir taş gibi düşecektir. Öte yandan, Vampir becerilerinin maliyeti büyük bir farkla düşecek. Bir oyuncu beslenirse, Vampir seviyesi artar. Beslenmezlerse azalır. Herhangi bir Kurt Adam oyuncusu, sağlıklı bir Dayanıklılık yenilenmesi ve genel Dayanıklılık artışı ve ayrıca bir hız artışı elde edecek. Ancak kurt adamlar, Elder Scrolls Online savaşçısının lonca becerilerine ve zehir saldırılarına karşı daha hassastır.Elder Scrolls Online’da Nasıl Kurt Adam veya Vampir Olunur?

Elders Scrolls Online’da Kurtadam veya Vampire dönüşmek üç şekilde gerçekleştirilir. 1.500 Crown’un bir oyuncuya Kurt Adam veya Vampir Isırığı vereceği ilk yöntem maliyetlidir. Kronlu bir ısırık satın almak, değişikliği elde etmenin pahalı bir yoludur, ancak ikinci veya üçüncü yöntemler kadar etkili değildir.

İkinci yöntem, Rift, Bangkorai veya Reaper’s March’a gitmek, Kurtadamlar veya Vampirler ile bir savaşa girmek ve karakteri ısırmalarını sağlamaktır. Enfekte olmak uzun zaman alabilir, ancak bunu yapmak ücretsizdir, ki bu durum etkisini elde etmenin ilk yolundan daha iyidir. Her iki yaratık tarafından birkaç kez saldırıya uğradıktan sonra, Kurt Adamlar için Sanies Lupinus etkisi veya Vampirler için Vampirizm etkisi için karakter sayfasına bakın.

Son ve en kolay yöntem, Elder Scrolls Online’da bir Kurtadam veya Vampir Tapınağına gitmek, küresel sohbete gitmek ve birinden bir şeyler yemek istemek. Isırabilen başka bir oyuncudan etkiyi vermesini istemek, açık ara en az zaman alan şeydir, ancak bazı oyuncular altın ödeme talep edebilir, bu yüzden önce ısırığı aldığınızdan emin olun, sonra onlara ödeyin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Roblox Promosyon Kupon Kodları Listesi (Ağustos 2021)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478