Fortnite: Takım Arkadaşlarını Canlandırma (Pro 100 Mücadelesi)

Fortnite Takım Arkadaşlarını Canlandırma
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite: Takım Arkadaşlarını Canlandırma (Pro 100 Mücadelesi)

Fortnite’deki Kozmik Yaz etkinliği için Pro 100 zorlukları burada. Bu kılavuz, oyunculara “20 Takım Arkadaşını Canlandır” mücadelesini nasıl tamamlayabileceklerini gösterecek. Fortnite, oyuncularının eğlenmesi için yeni sezon etkinlikleri sunmaya devam ediyor. Sezonun bir uzaylı istilası etrafında şekillenmesi ve bu etkinliğin Yazın başlangıcını kutlamak için burada olmasıyla Epic Games, bu dünya dışı bir deneyim için ikisini birleştirmeye karar verdi. Oyuncular, birkaç sezon ortalıkta yokken geri dönen Midas gibi çeşitli eski Fortnite karakterleri için özel Kozmik Yaz görünümlerinin kilidini açabilirler. Kozmik Yaz etkinliği için Pro 100 oyun modu burada ve iki takım arasında zorlu bir takım ölüm maçı işlevi görüyor. Oyuncuların savaş geçişlerine yönelik XP için tamamlamak isteyecekleri kendi zorluklarıyla birlikte gelir. Oyuncuların Fortnite’daki “20 Takım Arkadaşını Canlandır” mücadelesini nasıl tamamlayabilecekleri aşağıda açıklanmıştır.Oyuncu Pro 100’e hiç dokunmadıysa, mücadeleyi tamamlamak zor olabilir. Battle Royale’den farklı olarak, oyuncular en çok öldürme yapan takımın kazanan olduğu daha küçük bir kapalı alana atılır. Buradaki zorlukla ilgili zorluk, oyuncuların bu oyun modunda çok hızlı bir şekilde ölebilmeleri ve bu da yeterli canlanmayı toplamayı zorlaştırmasıdır. Oyuncuların bu mücadeleyi tamamlama şanslarını artırmak için yapabilecekleri birkaç şey var. Bu kılavuz oyunculara nasıl yapılacağını gösterecek.

Fortnite Pro 100’de Takım Arkadaşlarınızı Nasıl Canlandırabilirsiniz?

İşte oyuncuların bu mücadeleyi kolayca tamamlamaları için birkaç yol.

Arkadaşlarla Oyna: Oyuncular arkadaşlarıyla oynayabilir ve onlara yakın kalabilir. Bir kez yere serildiklerinde (bilerek bile), oyuncu onları çabucak canlandırabilir. Takımda daha büyük bir iyilik için birçok kez düşmeye istekli bir oyuncu olması gerekecek.
Rastgele İletişim Kurun: Oyuncu arkadaşlarını çevrimiçi olmaya ikna edemiyorsa, bunu takım arkadaşlarınıza bildirin. Fortnite oyuncuları, zorlukları tamamlama konusunda oldukça naziktir. Şanslılarsa, akıllarında aynı hedeflere sahip olabilirler.
20 canlanma elde etmek, oyuncuların mücadeleyi tamamlaması için birkaç tur alabilir. Bu bir etkinlik mücadelesi olduğundan, oyuncular bunu olabildiğince hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaya çalışmalıdır. Ekip çalışmasına çok fazla bağımlı olduğu için tamamlanması en zor görevlerden biridir. Arkadaşlarla oynamak, bu mücadeleyi tamamlamanın en hızlı yoludur.

Fortnite: Kedi Maması Konumları (7. Sezon)

Fortnite: Kedi Maması Konumları (7. Sezon) Oyuncuların Fortnite‘ta efsanevi bir görev için Kedi Mamasını bulmaları gerekecek. Bu kılavuz, oyunculara onları nerede bulabileceklerini...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478