e
sv
Football Manager 2020 Apk İndir

Football Manager 2020 Mobile Mod APK 11.3.0

Hayalinizdeki futbol takımını kurmak ve liglerde üst sıralara tırmanarak en iyisi olmak için Android Football Manager 2020 Apk İndir
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Hileli Mod
 • ÜreticiSEGA
 • İşletim Sistemi AndroidiOS

Football Manager 2020 Mobile Mod APK 11.3.0

Kim kendi futbol takımını kurmayı ve yönetmeyi hayal etmemişti? Football Manager 2020 Apk İndir yıldız diziliminize dahil edilecek en iyi oyuncuları seçebilir ve liglerde yükselmek için rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

Football Manager 2020 Mobile 11.3.0 APK Mod özellikleri:

 • Lisans kontrolü kaldırıldı
 • Tüm ücretli içeriğin kilidi açıldı
 • Tüm oyuncuların rastgele isimleri olacak
Takımınız için daha fazla maç kazanmak ve daha da fazla para kazanmak için yeni oyuncular satın alın, ardından dünyaya işinizi ifade ettiğinizi göstermek için kendi destansı stadyumunuzu kurun. En iyi performans gösteren bir ekip olduğunuzda, dünyanın en başarılı oyuncularından bazılarını karşılayabilecek ve her zaman sahip olmayı hayal ettiğiniz takımı kurabileceksiniz.

Football Manager 2020 Mobile, şu anda piyasadaki en iyi ve en detaylı futbol oyunlarından biri olan FIFA ve PES ile orada. Dünyanın en iyi futbol ülkelerinin 21’inden 60’tan fazla ligde oynayın.

Dünyanın en iyi oyuncularından bazılarıyla oynayabilir, diğer takımlarla rekabete girebilir, medyayla konuşabilir, maç gününde tüm maçları izleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Football Manager 2020 Apk İndir

Adından da anlaşılacağı gibi, oyun çoğunlukla futbolun yönetim tarafına odaklanıyor. Oyunun aksiyonu izlemenize izin veren bir 2D arayüzü var, ancak FIFA’nın yaptığı gibi size 3D ayrıntıları göstermiyor. Bununla birlikte, işlerin yönetim yönüyle ilgileniyorsanız, o zaman bu kesinlikle sizin için bir oyundur.

Reformed UI: Football Manager 2020 Mobile, takımınızı yönetmeyi ve sorumluluklarınızla başa çıkmayı her zamankinden çok daha kolay hale getiren tamamen yenilenmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Çeşitli sekmelerde ve yönetim ekranlarında her şeyi görebilir ve neler olup bittiğine dair en son bilgilerle oyundaki son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

FM 2020 Mobile APK Son Sürüm

Gençlik takımı: Gelecek vaat eden genç oyuncuları sahaya çıkarın ve U21 takımına yükselmek için gerekenlere sahip olup olmadıklarını görün. Bu, futbolun bir sonraki büyük yüzü olabilir, bu yüzden onlara dikkat ettiğinizden emin olun.

Medya ve haber özellikleri: Sahadaki olayların oyuncularınızı nasıl etkilediğini dünyaya gösterin ve onların mutluluğunu yönetin. Oyuncularınızdan birinin ne kadar mutsuz olduğunu gazeteler aracılığıyla öğrenen siz olmayın – konuya hakim olun ve haberlerin her şeyin iyi tarafı olmasına izin verin.

Rekabetler: Takımınız şüphesiz biriyle rakip olacak. Bunun olmasına izin verin ve ardından rakiplerinize karşı oynamanın heyecanını yaşayın. Bu, oyunu ve nasıl oynanacağını etkileyecektir. Gerilimi bir kenara bırakın ve oyuncularınızın her zaman mücadeleye hazır olduklarından emin olun.

Fm 20 apk indir

Heyecanı hissedin. 2D maç görünümü sizi, Football Manager serisinde hiç karşılaşmadığınız kadar aksiyona yaklaştıracak. Sürekli gelişmeler size gösterilecek ve kademeli olarak ekibinizin güçlü ve zayıf yönleri hakkında bir fikir edineceksiniz.

Football Manager 2020 Mobile nasıl oynanır

Football Manager 2020’de başlamak söz konusu olduğunda, devam etmeden önce yapmanız gereken birkaç şey var. Oyunun başlangıcı tamamen takımınızın kimliğini ve içindeki oyuncuları oluşturmakla ilgilidir. Daha sonra harika ve ilham verici futbol takımınıza dönüşecek olan tohumu yaratacağınız yer burasıdır.

Önce takımınızın adını ve uyruğunu seçeceksiniz. Ardından, içindeki ilk 11 oyuncuyu seçeceksiniz. Bu çok önemli bir ilk adımdır ve tabii ki, oyunu başlatmak için dengeli bir oyuncu kadrosuna sahip olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz.

FM 2021 Mobile APK 12.0.2 Son Sürüm

Football Manager 2021 Mobile Apk Hakkında Sports Interactive, Football Manager serisi için tanınmış bir oyun geliştiricisidir. Oyunun ilk sürümü 2004 yılında SEGA...

Çalışmaya başladıktan sonra, her zaman keşif raporlarına çok dikkat etmek isteyeceksiniz. Gözcüleriniz, rakibinizin bir sonraki oyunda benimseyeceği oyun tarzı hakkında oldukça doğru bilgiler verecektir – ister agresif mi yoksa defansif mi oynayacaklar, isterse de Willy’yi mücadelelerde özgür bırakacaklar. Bunları okumak, bir sonraki oyun için takımınızı mümkün olan en iyi şekilde yapılandırmanıza yardımcı olabilir.

Oyuna girdikten sonra, gerektiğinde değişiklik yaptığınızdan emin olun. Bu, özellikle maçın ikinci yarısında, bazı oyuncularınızın şüphesiz çok yorgun olacağı zaman geçerlidir. Doğru zamanda doğru takas yapmak, yeniden canlanan ivme ile sahada dağılma arasındaki fark anlamına gelebilir.

APK ve OBB dosyaları nasıl kurulur

APK Dosyası nedir? Android Paketi (APK), mobil uygulamaların ve ara yazılımların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan paket dosya...

Football Manager 2020 Mobile Mod APK – Kilidi Açıldı

Maçlardan büyük turnuvalarda rekabet edebilmek ister misiniz? Modu indirdiğinizde, tüm ücretli içeriğin kilidi açılacak ve oyunu kolaylaştırmak için Football Manager 2020 Mobile için lisans kontrolü yapılacaktır.

Football Manager artık güncellendi ve birçok yeni özellikle eklendi, Football Manager 2021 ile deneyimleyebilirsiniz

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478