FM 2021 Mobile Mod Apk 12.3.1 İndir

Football Manager 2021 Apk ile Gerçek takım isimleri olan takımlar ile oynamaya başla. Takımınızı yöneterek zirveye çıkartın.  
Hileli Oyun İndir

2161 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 3
 • 2 ratings
2 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
50% 0% 0% 0% 50%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
50% 0% 0% 0% 50%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1

FM 2021 Mobile Mod Apk 12.3.1 İndir

Football Manager 2021 Apk (FM 2021 Mobile), oyuncuların kulüp sahibi olarak kariyer yaptıkları bir futbol menajerliği simülasyon oyunudur. Oyun, özgürlüğü ve simülasyonu vurgulayarak, oyuncuların dünya çapında ünlü oyunculardan oluşan bir rüya takımı oluşturmasına olanak tanır. Oyun, oyuncuların en iyi deneyimi yaşamaları için özel ve egzotik bir simülasyon tarzına sahip, modern ve sofistike bir arayüzle birlikte geliyor. Ayrıca, oyunculara yarışma, ligler ve dünya çapındaki büyük turnuvalar gibi son birkaç yıldaki birçok önemli etkinliği getirecek. Bir futbol hayranıysanız ve tüm ünlü oyuncuların etkinliklerini yönetmeyi deneyimlemek istiyorsanız, bu oyun unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Football Manager 2021 Mod Apk ile Menajerliğin tadını çıkartın. Sitemizden indirdiğiniz dosya ile aşağıdaki özellikleri kazanabilirsiniz.

APK ve OBB dosyaları nasıl kurulur

APK Dosyası nedir? Android Paketi (APK), mobil uygulamaların ve ara yazılımların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan paket dosya...

Football Manager 2021 Mobil Futbol Kulübünüzü Oluşturun

Tüm oyuncuların ikinci evi olarak görülen bir kulüp, favori ülkenizle yepyeni bir kulüp yaratacaktır. Sırada maçlar için minimum koşulları karşılayacak oyuncuları işe almak var ve yönetim sistemi size oyunun temel adımlarını tanıtacak. Gelecekte, maç yerleştirme, üyeleri işe alma ve yönetme, üyeleri eğitme ve yükseltme, daha iyi bir çevre için kulübü geliştirme ve iyileştirme gibi her şeyle ilgilenmeniz gerekecek. Oyunun oynanışı sonsuz görünüyor ve takımları yönetirken gerçek bir his sağlamak için eğlencesi sürekli artacak.

Football Manager 2021 Mobil Futbol Dünyasının Süper starlarını İşe Alın

Kulüp için üye toplamak basittir ve adayın istatistiklerini toplamak için görüşmelerden geçeceksiniz. Futbol oyuncuları farklı derecelere ayrılacak, fiyatlar, maaşlar ve koçluk maliyetleri değişecektir. Futbol dünyasının süper yıldızları, şans veya elinizden gelenin en iyisini yapmanız gereken etkinlikler veya ganimet kutuları aracılığıyla işe alınabilir. Tabii ki, kulübünüz ne kadar büyür ve gelişirse, oyuncular o kadar iyi antrenman performansına sahip olur ve size maçlarda daha fazla gelir veya şöhret vaat eder.

Football Manager 2021 Mobil Turnuvalar Ve Etkinlikler

Futbol dünyasında, profesyonel futbol maçlarının tüm özünün tadını çıkarmak için her zaman turnuvalar, ligler ve hatta dünya kupaları gibi büyük etkinlikler vardır. Etkinlikler ve mücadeleler, koçluk becerilerinizi geliştirdiği ve birçok değerli kulüp ödülü içerdiği için oyunun öne çıkan etkinlikleridir. Hatta kulübün ana kadrosunu güçlendiren prestijli ve tanınmış oyuncuları alma şansı bile var.

Turnuva yerleri size çok parlak bir gelecek sağlayabilir, ancak zorlukları ve zorlukları muazzamdır, hatta kampanya boyunca daha büyük kulüplerle karşı karşıya kalırlar. Bir oyuncu herhangi bir turnuvayı başarıyla kazanırsa, kulüp önemli ölçüde gelişecek ve yükselecektir.

Football Manager 2021 Mobil Apk Mod

FM2021 Mobile’ın oynanışı akıcı ve çeşitlidir, bir yöneticiye çok fazla gerçekçilik ve profesyonellik veren rafine bir arayüzle birlikte gelir. Oyun, turnuvalar, etkinlikler ve mücadeleler gibi oyuncuların keyif alması için yeni içeriklerle sürekli olarak güncellenmektedir. Yönetim mekanizması aynı zamanda profesyonelliği de gösterir ve oyuncular, arcade sistemi aracılığıyla karakteri kontrol etmeden bile oyunu doğrudan kontrol edebilir.

Football Manager 2021 Mobil Hile

FM2021 Mobile, orijinal PC oyununa benzeyecek şekilde geliştirilmiş ve üretilmiştir, ancak tüm mobil oyunculara uyacak şekilde optimize edilmiş bir arayüz ve oyun motoru ile. Spor veya futbol tutkunuysanız veya ünlü oyuncuları manuel olarak yönetmek istiyorsanız, FM2021 size menajerin en iyi hissini vermeye hazır.

 • FM 2021 Mobile Mod Apk 12.3.1 İndir Oyun Hilesi
 • +Ücretsiz Satın Almalar (Mağazada gerçek para bulunan paketler ücretsizdir)
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478