FM WhatsApp Apk

FM WhatsApp Apk Mod 9.35 İndir

FM Whatsapp Apk indir – En son sürüm – Kısıtlamaları devre dışı bırakmak için iyi bir WhatsApp alternatifi arıyorsanız Android için ücretsiz!  
Hileli Oyun İndir

419 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

FM WhatsApp Apk Mod 9.35 İndir

Bugünün çağında, bir akıllı telefonunuz varsa, muhtemelen içinde FM WhatsApp aPK yüklüdür. Bir rapora göre WhatsApp’ın 180 ülkede 1,5 milyardan fazla aktif kullanıcısı var! Bu anlık mesajlaşma uygulamasına sahip olan dünyanın neredeyse 2/7’si!

Bu uygulama ne kadar ustaca olursa olsun, sınırlamaları vardır. Örneğin, aynı anda 30’dan fazla fotoğraf gönderemezsiniz. Ardından, yalnızca 16 MB’lık video boyutu sınırı vardır. Ayrıca, geliştiricilerin spam’den kaçınmak için yerleştirdiği daha birçok kısıtlama vardır. Bazıları için bu iyi ama diğerleri için – değil! https://www.hilelioyunindir.com/fm-whatsapp-apk-indir/ Bu yüzden birçok insan alternatif arıyor. Başka yerde arama! Sevdiğiniz tüm özellikleri orijinalinde ve daha fazlasını sunan GB WhatsApp Apk alternatifi FM Whatsapp ile tanışın! Meraklı? Bu makaleyi okuyarak daha fazlasını öğrenin!

WhatsApp dünya çapında çok popüler ve çok kullanılan bir uygulamadır. Her şeyi yapan bir anlık mesajlaşma özelliğidir. Mesajlardan, aramalardan, görüntülü aramalardan ve hatta çevrimiçi belge göndermeden – işi yapabilir. Skype ve sosyal medya sitelerinin engellendiği çoğu ülke için bu bir cankurtaran. Ancak, giderek daha fazla insan WhatsApp kullanmaya başladıkça ülkeler de bunu fark etmeye başladı ve bu nedenle uygulamayı da engellemeye başladılar.

Bu yüzden insanlar sürekli olarak bir sonraki en iyi şeyi ararlar. Sevdikleri özelliklerin aynısını sunacak bir uygulama. Hükümet ve geliştiriciler tarafından belirlenen kısıtlamaları ve sınırlamaları aşmanıza yardımcı olacak orijinal WhatsApp’ın bir modu olan FM Whatsapp ile tanışın. Bu, WhatsApp’tan beklediğiniz tüm özelliklerin keyfini çıkarmanızı sağlayan devrim niteliğinde bir uygulamadır. Ancak burada bitmiyor, bu uygulama sizin için ek koruma sağladığı için masaya daha fazlasını getiriyor. Daha fazlasını öğrenmek için heyecanlı mısınız? Özellikleri hakkında okumaya devam edin.

FM Whatsapp, orijinal uygulamadan bildiğiniz ve sevdiğiniz her özelliğin keyfini çıkarmanızı sağlar. Artık düzgün çalışmayan özenti uygulamalarla yetinmek zorunda değilsiniz. Peki FM Whatsapp’ın normal özelliklerinin yanı sıra kendi özelliklerini de içerdiğini biliyor muydunuz? İşte onlar:

Uygulama Kilidi – Bu uygulama tamamen gizlilikle ilgilidir. Elbette, herhangi bir uygulamayı kilitlemek için üçüncü taraf uygulamaları veya sistem ayarlarınızı kullanabilirsiniz. Ancak bazen bu mevcut değildir. Hangi durumlarda uygulama kilidi özelliğini doğrudan FM Whatsapp üzerinden kullanabilirsiniz! Bu harika özelliği kullanarak, uygulamayı seçtiğiniz bir desen veya PIN ile kilitleyebilirsiniz. Bu şekilde, telefonunuz ellerinde olsa bile kimse mesajlarınızı okuyamaz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478