GB WhatsApp APK

GB WhatsApp Pro APK 16.20 İndir

GB WhatsApp APK indirin Android için ücretsiz ve uygulamayla birlikte gelen ekstra özelliklerin keyfini çıkarın. WhatsApp'ın en iyi sürümlerinden biri olarak kabul edilir.  
Hileli Oyun İndir

2023 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

GB WhatsApp Pro APK 16.20 İndir

GB WhatsApp APK, birçok ek ekstra özelliğe sahip Android telefonlar için orijinal WhatsApp uygulamasının önde gelen geliştirilmiş sürümüdür. Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal uygulamalarla dolu bir pazar ile WhatsApp, kullanıcılarının Wi-Fi üzerinden başkalarıyla iletişim kurmasına olanak tanır. Sesli sohbeti telefon görüşmesi gibi kullanabilir veya bağımsız olarak veya bir grup sohbetinin parçası olarak yazılı mesajlar gönderebilirsiniz. Uygulama, şifreli mesajlaşma, fotoğraf ekleri ve dosya paylaşımı gibi birçok harika yerleşik özelliğe sahiptir, ancak GB WhatsApp APK, orijinal teklife çok daha fazlasını ekler.

GBWhatsApp APK’sını indirdiğinizde otomatik yanıtlama, canlı konumları paylaşma, mesajlarınızı izleme ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok ek özellik vardır. Aşağıda farklı özellikler hakkında daha fazla ayrıntıya gireceğiz. Bu uygulama, başkalarıyla iletişim kurmak için düzenli olarak WhatsApp kullanan herkes için önerilir – GBWhatsApp’ı indirmek size Android için mevcut diğer tüm sosyal uygulamalardan çok daha fazla işlevsellik sağlar. İndirmesi ve kurması kolaydır ve çoğu telefonda çalışır.

GB WhatsApp Güncelleme

Standart bir paket olarak WhatsApp, insanların Wi-Fi ve veri bağlantısı üzerinden birbirleriyle kolayca iletişim kurmasına yardımcı olmak için geliştirilmiş devrim niteliğinde bir araçtır. Basit düzeni ve kullanımı kolay sohbet işlevi, onu dünyanın her yerinden arkadaşlarıyla konuşmak isteyenler için mükemmel bir seçim haline getirdi. Uygulamadaki basit düğmelerle kolayca grup sohbetleri kurabilir, dosya gönderebilir ve toplantılar düzenleyebilirsiniz. Ancak, bu harika uygulamadan daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, GB WhatsApp tam size göre. İşte ekstra özelliklerin bir listesi ve neden WhatsApp‘ın bu yükseltilmiş sürümünü indirmeye kesinlikle değer.

Aynı mesajı tekrar tekrar yazmak zorunda kaldığınız için hiç hayal kırıklığına uğradınız mı? Bu, özellikle WhatsApp’ı iş için kullananlar veya kendilerini hemen yanıt veremeyecek kadar meşgul bulanlar için rahatsız edicidir. Ayrıca tekrar tekrar birçok benzer mesaj alabilirsiniz. GB WhatsApp otomatik yanıtlama işlevi, bir dizi farklı mesaja varsayılan bir yanıt ayarlamanıza olanak tanır. Bu size zaman kazandırır, zahmetten kurtarır ve ayrıca arkadaşlarınızı güncel tutar. Kullanımı gerçekten çok basit ve istediğiniz her türlü yanıtı ayarlayabilirsiniz.

GB WhatsApp Özellikleri

Telefonunuzda birbirinizi bölmek istemediğiniz diğer uygulamaları düzenli olarak kullanıyor musunuz? GB WhatsApp DND özelliğini kullanarak yalnızca WhatsApp için internet bağlantısını kapatabilirsiniz – bu, telefonunuzu diğer önemli şeyler için kullanırken bir arama veya mesajla rahatsız edilmeyeceğiniz anlamına gelir. Yine, bu, iş kullanıcıları veya telefonlarını oyun oynamak için kullananlar için harika. Önemli bir oyunun tam ortasında bir çağrı almaktan daha kötü bir şey olamaz!

Varsayılan WhatsApp’ta gruplara mesaj gönderebilseniz de, birçok kişiye yayın yapmak biraz daha zordur. WhatsApp GB apk kullanarak aynı anda birden fazla kişiye mesaj gönderebilirsiniz; pazarlama, yaklaşan bir etkinlik hakkında arkadaşlarınıza mesajlaşma ve özel etkinlikler sırasında kullanım için harika. Bu, bu uygulamayı indirmenin harika bir fikir olmasının nedenlerinden biri olan, kullanımı kolay çok basit bir işlevdir.

 • GB WhatsApp Pro APK 16.20 İndir Oyun Hilesi
 • +Premium
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478