En iyi PUBG Mobile emülatörleri 2022

PUBG Mobile emülatörleri 2020
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En iyi PUBG Mobile emülatörleri 2022

Bugün size bilgisayarınızda PUBG oynamaya yardımcı olan uygulamalardan yani emülatörlerden PUBG Mobile emülatörleri 2020 bahsedeceğim.

Telefonda oynanan mobil oyunların bu kadar çok ilgi görmesinin temel sebebi ücretsiz oluşudur. Hem ücretsiz oluşu hem de istediğiniz yerde oynamamız bu oyunlara olan ilgiyi arttırmaktadır. Fakat hala bu oyunlar bilgisayarda oynanan oyunların, oynama tarzının verdiği zevki vermemektedir.  Örnek Olarak Pubg hakkında konuşabiliriz. Oyun normalde ilk bilgisayar sürümü çıkmış ve ücretli bir oyundu. fakat oyunun mobil versiyonu çıkınca herkes bu oyuna ilgisi arttı. Fakat mobil versiyonun bilgisayardaki gibi tat vermemesi bizi mobil oyunları bilgisayarda oynamaya teşvik etti.

PUBG Mobile emülatörleri hakkında

Bu oyunları bilgisayarda oynamamız için bazı programlara ihtiyacımız vardır. Bu programlara android emülatörler diyoruz. Bilgisayarımıza bir emülatör kurduğumuzda telefonda oynadığımız oyunların %90’ını bilgisayarda oynamamız mümkün. Emülatörler bu konuda kendilerini çok geliştirdiler. artık oyunlar için özel tuş kombinasyonları ve oynama seçenekleri sunmaya başladılar.

Sizlerle bu konuda Pubg ve diğer oyunları oynayabileceğimiz 5 uygulamayı paylaşacağım. Bunların en önemli 2 tanesini açıklayacağım ve diğerlerinin sadece indirme linklerini paylaşacağım.

Pubg için Tencent Gaming Buddy

Tencent Gaming Buddy, PUBG Mobile yapımcılarının yaptığı Pung’ye özel bir emülatördür. Bu yüzden % 100 uyum sağlamaktadır. Bence Pubg için bilgisayarda kullanacağınız en iyi emülatör.  Tamamen bu oyun için özel olarak yapılmış olup diğer taraftan başka oyunları da kurabilirsiniz. Bu Emülatörü kurup bilgisayarınıza rahatlıkla klavye ve farenizle Pubg oynayabilirsiniz. Emülatörü  buradan  indirebilirsiniz

Bluestacks

Piyasadaki en çok kullanılan android emülatörüdür. Bluestack herkes tarafından bilinen kullanımı kolay ve çoğu oyunu destekleyen ve Pubg yi sorunsuz oynayabileceğiniz bir uygulamadır. Sadece oyun değil uygulamalarınızı da buradan kullanabilirsiniz İçinde Google Play Store olması ve istediğiniz PUBG Mobile emülatörleri 2020 apk dosyasını açık yüklemenize olanak sağlamaktadır. Ücretsiz sürümünde reklamlar olmasına karşı ücret ödediğinizde reklamsız güzel bir şekilde kullanabilirsiniz.
Bluestacks Emülatörünü buradan indirebilirsiniz

https://www.bluestacks.com/tr/index.htm

Pubg oynayabileceğiniz diğer emülatörleri aşağıda paylaştım onları da indirip Pubg keyfini bilgisayarınızda yaşayabilirsiniz.

LD Player   buradan indirebilirsiniz

MEmu buradan indirebilirsiniz

Emülatörlerden birinde kasma sorunu yada Mouse sorunu  yaşıyorsanız diğerlerini deneyebilirsiniz.

Hileli Oyun İndir

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Pubg Mobile Altın Mirado nerede bulunur

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478