Pubg Mobile Altın Mirado nerede bulunur

Pubg Mobile Altın Mirado
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pubg altın mirado hakkında

Pubg Mobile yeni güncellemeyle birlikte mad miramar haritasına altın kaplama bir mirado araç eklemesi yaptı. Bu Altın Mirado arabası haritanın belli noktalarında çıkma ihtimali çok yüksek. şimdi sizlere Pubg Mobile Altın Mirado bu yerler hakkında bilgi vereceğim.


Pubg altın mirado nerede bulunur?

Oyuna yeni gelen Miramar haritası ile birlikte oyunda efsanevi özellikler geldi. Oyunda ayakta kalmaz zorlaştı. Haritaya özel bir kum fırtınası eklendi. oyunu oynarken artık bu kum fırtınasından da kaçmaz zorunda kalacaksınız. Kum fırtınası geçtiği bölgelerde evlere ve arabalara zarar veriyor.  Bu nedenle oyun oynarken eğer bir yerde kum fırtınası görürseniz eğer o bölgeden uzaklaşmanız gerekecek.

Yeni Mirado haritanın bir çok yerine yayılmış durumda fakat siz bu arabaya oyunda garajı olan yerlerde bulabilirsiniz. garajı olan büyük yada kırsal yerlerde garajlara bakabilirsiniz.

Oyunda Altın Miradoyu bulabilme ihtimali en yüksek yer Hacienda del Patron bölgesidir. Bu bölgede Altın Miradoyu garajlarda bulabilirsiniz. Fakat siz şu uyarıyı yapmak istiyorum. Bu bilgiye sahip herkes Hacienda del Patron bölgesine atlayacağından etrafınızda çok düşman olacaktır. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir.

Bunun dışında başta da dediğim gibi garajlara bakın arkadaşlar. nere giderseniz gibin öncelikle garaja girin. Aldın Mirado aracını bulacaksınız.

PUBG Mobile’da Nasıl Pro Player olunur?

PUBG Mobile’da Nasıl Pro Player olunur? PUBG Mobile’da herkes Pro Oyuncu olmak istiyor. PUBG Mobile muhtemelen şimdiye kadar piyasaya sürülen Android için...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478