En çok oynanan mobil oyunlar 2022

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En çok oynanan mobil oyunlar 2022

Günlük hayatımızda online oyunlar hayatımızda büyük bir yer kaplamaktadır. Mobil Oyunlar 2020 dünyası her zaman gelişmekte ve güncellenmektedir. En iyi ”mobil online oyunları” sizler için hazırladık. Bilgisayarlarda ve Konsollarda, oyun oynamak telefonlara göre daha iyidir. Fakat daha iyi olsalar bile mobil online oyunları her an her yerde oynamak mümkün olduğu için bilgisayar oyunlarına göre daha tercih edilmektedir. Mobil Online oyunların artmasında akıllı telefonların özelliklerinin sürekli artması da etkili olmaktadır. Şimdilerde oyuncular her zaman istedikleri her yerde mobil olarak online oyun oynamak istiyorlar Bu sebeple de mobil online oyunlara olan ilgi artmaktadır. Listemizde sizlere 2020 yılının en iyi online oyunlarını paylaşacağız.

Nulls Brawl Stars Apk İndir

Nulls Brawl

Nulls Brawl dünyada en çok oynanan oyunlar arasına girdi. Özel bir sunucu olan bu oyunda sınırsız elmas ile oyunda bulunan tüm karakterleri açmanıza imkan sağlıyor. 3v3 olarak oynana bu oyunda bir çok mod bulunmaktadır. Takım olarak mücadele ettiğiniz bu oyunda arkadaşlarınızı davet ederek aynı takımda oynamanız mümkün.

Pubg Mobile

Mobil oyunlar içinde en çok oynanan oyun olarak PUBG’yi söyleyebiliriz. Her türlü yaş grubunun oynadığı bu oyunda uçaktan atladığınız haritada 100 kişi arasında hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. oyun içerisinde gezerek silah ve kıyafet alıp güçleniyorsunuz. takım olarak yada tek kişi olarak oynayabileceğiniz bu oyun 2020 yılında çok tutulan oyunlar arasına girmeyi başarmıştır.

Subway Surfers

Subway Surfers koşma oyunlarda en popüler oyunlardan bir tanesidir. Oyunda karakterimiz bekçi ile köpeğinden kaçarak altın toplamaya çalışmaktadır. Oyun oldukça eğlenceli ve etkileyici görselleri bulunmaktadır. Müzik konusunda da baya etkileyicidir. Oyunda kazandığımız altınlar ile yeni özellikleri açmanız ya da mevcut karakterinizin özelliklerini geliştirmeniz mümkündür.

Temple Run 2

Oyun yayınladığı zamandan sonra sürekli popülerliğini korumuştur. Temple Run 2 oyununda hazinelerin açılması amacı ile harabelere, zindanlara ya da tehlikeli mağaralara yolculuk edilmektedir. oyun çok dikkat gerektiren bir oyundur. Bununla beraber karakterler çok hızlı bir şekilde hareket etmektedir. Oyun için refleksleriniz çok iyi olması gerekmektedir.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga oyunlar arasında çok oynanan oyunlardan bir tanesidir. Oyunun amacı şekerleri bir araya getirip patlatmak ve bölümleri geçmek.

Plants vs Zombies 2 mod apk

Plants vs Zombies

Oyunumuz çok eğlenceli bir strateji oyunudur. oyunda zombiler ve zombileri yiyen çiçekler bulunmaktadır. yapacağınız güzel strateji sayesinde gelen zombileri öldürerek üssünüzü koruyacaksınız.

nulls clash of clans apk

Clash Of Clans

Clash of Clans son zamanların en çok oynanan oyunlarından biri olmayı başarmıştır. çok fazla kişinin oynadığı bu oyunda köyünüzü kurup asker üreterek diğer köylere saldırmak ve yağmalamak aynı anda köyüne gelen saldırılara karşı köyünüzü korumak gerekmektedir.

Fruit Ninja

Uzun zamandır bir çok oyuncu tarafından oynanan bu oyunlarda yukarıdan düşen meyveleri keserek puan kazanıp yeni özellikler açıyorsunuz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

MultiCraft Apk Mod Reklamsız Son Sürüm İndir 2.0.5

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478