COD Mobile Pursuit etkinliği nedir

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

COD Mobile’da Pursuit etkinliği nedir

Call of Duty Mobile Season 2, birkaç hafta önce piyasaya sürüldü ve şimdiden mobil oyun endüstrisinin zirvesine çıkma yolunda önemli ilerlemeler kaydetti. Yeni sezon içerik dolu ve yeni bir etkinlik duyuruldu. Oyunun kompozisyonu farklı olduğundan ve hayranlar ve Call of Duty topluluğu tarafından beğenildiğinden, oyun kısa sürede mükemmelliğe doğru kariyer yüksek adımlar attı. Her şeye rağmen, önceki sezonlarda olduğu gibi, COD Mobile tüm güncellemeleri tek seferde başlatmadı, bunun yerine birkaç haftalık bir süre içinde yapmaya karar verdi. Bugün, yakın gelecekte yayınlanacak böyle bir olaydan bahsedeceğiz.


COD Mobile’daki “Pursuit” etkinliği nedir:

COD Mobile her zaman etkinlikleriyle bilinir. Önceki sezonlarda çok ünlü olan Bölünmüş Şövalyeler, Eşiğinde Olaylar çok kazançlıydı. Call of Duty Mobile aslında bu etkinlikler aracılığıyla bir ton kozmetik ödül ve diğer birçok açılabilir malzeme veriyor.

Çoğunuzun daha önce görmüş olacağı gibi, yeni bir olay yaşanıyor. 2. Sezonun özel etkinliği – “Pursuit” T – eksi 4G 13H (4 gün 13 saat) içinde yayınlanacak.

Sadece olay küçük resminin görünümünden, insanlar bunun içinde bir Type-25 görünümü görebiliyordu. Ayrıntılı incelemede, resimdeki silah görünümünün yeni bir Type –25 Sanguine Epic Skin olduğunu bile anlayabiliriz. Yani, en azından, Yeni “Takip” Etkinliği oyunculara ücretsiz bir Type-25 Epic görünümü verecek.

Bununla birlikte, önceki deneyimlerimize bakılırsa, bu olayların her seferinde düzgün bir karakter görünümü verdiğini de gördük. Öyleyse, bu sefer de COD Mobile geleneği sürdürmeye karar verdi ve Pursuit Etkinliğinde bir karakter vermeye karar verdi. Oyuncular bir Epic Character görünümü elde edecekler. Özel Operasyon 1 – Zifiri Kara Cilt.

COD Mobile Apk 5. Sezon (2022) Android İndir

COD Mobile Apk 5. Sezon (2022) Android İndir Bugün halka açık olan Android ve iOS için en son COD Mobile Season 5...

2. Sezonun Pursuit etkinliği, son birkaç sezondaki diğer etkinliklerden biraz farklı olacak. Pursuit etkinliğinde, oyuncuların fraksiyonları seçmesini ve birbirleriyle rekabet etmesini sağlamak yerine, oyuncular Yeni Temalı bir Etkinlik yaşayacaklar.

Oyuncular hem çok oyunculu hem de Battle Royale modlarında düşmanları öldürerek ilgili puanları kazanabilirler. Ardından kazandıkları puanları Pursuit etkinliğinde döndürmek için kullanabilir ve yepyeni epik silah ve karakter görünümlerine sahip olabilirler.

Gerçekten iyi ödüllerle eğlence dolu ve kesinlikle tatmin edici bir etkinlik olacağını söyleyebiliriz. Geri sayım çoktan başladı. Öyleyse, COD Mobile‘da başka bir heyecan verici öğütme için hazırlanın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Nulls Brawl Super City Rampage Etkinliği için En İyi 10 Brawlers

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478