Nulls Brawl Super City Rampage Etkinliği için En İyi 10 Brawlers

Brawl Stars En İyi 10 Brawlers
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nulls Brawl Super City Rampage Etkinliği için En İyi 10 Brawlers

Brawl şu anda oynayabileceğiniz en trend mobil oyunlar listesinde lider mobil oyundur. Oyun, Hay Day, Clash of Clans, Boom Beach ve Clash Royale gibi birçok popüler mobil oyunla tanınan üst düzey kuruluş tarafından geliştirildi. Brawl, çeşitli oyun modlarında oyunculara veya AI kontrollü rakiplere karşı savaşacağınız çevrimiçi çok oyunculu bir savaş arenası ve üçüncü şahıs bir kahraman nişancı mobil oyunudur. Brawl En İyi 10 Brawlers kimler bu yazımızda bunu paylaşacağız.

Brawl, oyuncuların yeteneklerini tercih eden farklı oyun modları için seçebilecekleri Chromatic Brawlers adı verilen birçok oynanabilir karaktere sahiptir. Bu kromatik dövüşçüler, oyunda Brawl Boxes, Brawl Pass, Trophy Road aracılığıyla açılabilir veya savaşlarda kullanmak üzere Mağazadan satın alınabilir.

Bugün bu yazıda, Brawl’daki Super City Rampage Etkinliği için kullanabileceğiniz en iyi dövüşçüleri detaylı olarak tartışacağız.

Brawl Super City Rampage Etkinliği için En İyi Brawlers

Super City Rampage Etkinliğinde, üç oyuncu bir Mega Canavara karşı ekip olarak savaşır ve haritadaki tüm binaları yok etmeden önce onu yenmeye çalışır. Tüm oyuncular nakavt edilirse veya Mega Canavar siz onu durduramadan tüm şehri yok ederse, oyuncular kaybeder. Her galibiyette, bir sonraki oynayışınızda zorluk bir sonraki seviyeye yükselir. Super City Rampage, sıralanmamış bir moddur, bu nedenle Kupalar kazanılamaz veya kaybedilemez. Takım arkadaşlarınızla oynuyorsanız, seviye takımınızın üyelerinin ulaştığı en düşük seviyeye ayarlanır. Brawler’ın saldırıları, Süperleri, boşta şarjı ve diğer yetenekleri bu modda Süperleri şarj etmede% 70 daha az etkilidir. Brawl En İyi 10 Brawlers konusunda Şimdi Super City Rampage Etkinliği için kullanabileceğiniz en iyi dövüşçülerden bazılarına bakalım.

Nulls Brawl Apk Mico Kit ve Larry Son Sürüm İndir 53.176

Nulls Brawl Apk Mico Kit ve Larry Son Sürüm İndir 53.176 Brawl Talk 2023 Aralık güncellemesi! Yeni Nulls Brawl Apk ile yeni...

1. COLT

Super City Rampage modunda, savaşı kazanmada yüksek hız ve hasar son derece önemlidir. Bu nedenle Colt, bu modda kullanılacak bir numaralı Brawler olarak gelir. Kaygan Çizme yeteneği, onu ortalama bir dövüşçünüzden daha hızlı yapar ve hareketini 792 puana kadar artırır. Colt’un bu mod için aldığı nerflerden sonra bile, diğer herhangi bir kavgacıya kıyasla Süper’i için en hızlı şarj oranına sahip. Süper yeteneği, hasar çıktısını iki katına çıkarabilir ve tüm atışları indirmek, diğerinin neredeyse yarısı kadar yük yükler.

2. RICO

Colt’un aksine Rico’nun Super’i binaları tahrip etmez ve mekaniği haritanın sınırlı doğasının bir kısmıyla iyi çalışır. Star Power Robo Retreat, canavarın boğazlarından biri tarafından aniden bayılma riski olmadan patrona zarar vermeye devam etmesini sağlar. Rico’nun Multiball Launcher Gadget’ı, kapalı alanlarda makul bir patlama hasarı verir, ancak gittikçe daha fazla bina yıkıldıkça daha az etkili hale gelir.

3. MAX

Max, Run n ’Gun Star Power ile birkaç atış yapabilir ve ayrıca makul miktarda hasar sağlayabilir. Süper Süper, kendine ve arkadaş canlısı kavgacıların Canavar’ın çevik saldırılarından kaçmasına izin verir, ancak kısa süresi onu bir savunma mekanizmasından çok yem olarak daha kullanışlı hale getirir.

4. 8-BIT

8-BIT, Boss Fight’ın aksine roketlere veya diğer düşmanlara hedef olmadığı için bu modda çok az zayıflığa sahiptir. Monster’ın temel öfke aşamaları dışında 8-BIT’e karşı koyan hiçbir saldırısı yoktur, bu da takım arkadaşlarının hasar çıktısını korumak için 8-BIT’in hasar artırıcısını geçerli bir seçenek haline getirir. Genel hacmi ve uzun vadeli desteği, onu neredeyse her takım kompozisyonunda harika kılıyor. Canavardan kaçmak için ışınlanma cihazını da kullanabilir. 8-BIT’in Boosted Booster Star Power, takım arkadaşlarının fazladan hasardan yararlanırken daha az toplanmasını sağlar, bu da Monster’ın sıçrama hasarı verdiği düşünüldüğünde faydalı olacaktır. Öte yandan, düşük hızı, Canavarın yakın dövüş saldırılarından kolayca kurtulamayabileceği anlamına geliyor. Bu, takım arkadaşı olarak bir Max veya Fişe Takılan Yıldız Gücü ile tamamlanabilir.

5. GALE

Gadget Yay Ejektörü ve Süper ile Gale, kaçışlar yapabilir ve patron ile binalar arasında mesafe bırakabilir. Super City Rampage, Gale’in ikinci Star Power Freezing Snow un daha faydalı olduğu durumlardan biridir. Ayrıca Monster’ın geniş isabet kutusu sayesinde altı mermisini de vurabilir. Gale bununla maksimum seviyede 2352 hasar verebilir ve sabit bir hasar akışı sağlayabilir. Ancak, Monster’ın devasa boyutu, Gale’s Super’i onları birkaç karodan fazla hareket ettirmede etkisiz hale getiriyor.

6. MR. P

Bay P en iyi ihtimalle ortalama, ancak Süper ve Döner Kapı Yıldız Güçlerinin bir kombinasyonu, taşıyıcılarını hesaba katılması gereken bir güç haline getiriyor. Azami seviyeye çıkmış bireysel bir taşıyıcı, sizin ve takım arkadaşlarınızın kaçması için zaman tanıyarak daha düşük zorluklarda canavarın üç patlamasına dayanabilir. Üssü doğrudan canavara fırlatmak bile, öfkeli aşamasında fazladan birkaç saniye garanti eder. Takım arkadaşlarınız canavarı öfkeli aşamasında yemleyemezse, ana üs ikincil bir seçenek olabilir.

7. PAM

Pam, sürekli hasar verebilen yüksek DPS’li bir dövüşçüdür. Annesinin Hug Star Power’ı ile sağlığı düşük dost kavgacıları iyileştirmeye devam edebilir. Bu, Canavar’ın hayatta kalmanın ve patrona zarar vermeye devam etmenin kaçmaktan daha önemli olduğu öfke aşamasında kullanışlıdır.

8. NITA

Nita’nın hasarı yok, ancak Süper ve Benimle Ayı Yıldız Gücü kombinasyonu, patronu büyük ölçüde oyalayabilir ve canavarın öfkeli öfkesinden kurtulmak için çok kullanışlıdır. Nita ve Ayısı sırayla tanklama yapmalı, biri önce tank atıyor, diğeri zayıfladığında devreye giriyor. Canavar tarafından saldırıya uğradığında cephanesini korumaya çalışmalı ve ayısı tank yaparken kullanmalıdır. ayı çok zayıf veya cephanesi dolu. Nita iyileşirken ayısı bu şekilde çok daha uzun süre hayatta kalacak. Ayrıca Nita, ayının hayatta kalma kabiliyetini daha da artırmak için Taklit Kürk Aletini etkinleştirebilir. Doğru yapılırsa, bu yöntem canavarı uzun süre oyalayabilir ve Nita muhtemelen Süper’i devirebilir. Canavarın sıçrayan hasarının farkında olmak önemlidir çünkü canavar birbirine çok yakınsa hem Nita’yı hem de ayısını aynı anda vurabilir.

9. COLONEL RUFFS

Albay Ruffs, takım arkadaşlarına savaş alanında yardımcı olabilir ve Yıldız Gücü, Alan Terfisi’ni kullanarak takım arkadaşlarının sağlığını büyük ölçüde artırabilir. Ekip arkadaşları ekstra sağlıkla azami seviyeye ulaştığında, canavarı tanklayıp durdurabilirler. Takım arkadaşlarına ek güçlendirmeler vermek için Süper, Tedarik Düşüşünü de kullanabilir. Süper, 8-BIT’in hasar yükselticisiyle çok kullanışlıdır. Bu nedenle, Albay Ruffs Super’i 8-BIT’in Hasar Arttırıcısı ile kullanmak canavarı yenmeye yardımcı olabilir. Süper’inizle ekstra hasar vermenin bir başka yolu da Canavarın üzerine Mühimmat Desteği vermektir. Bu şekilde ekstra hasar verebilir ve Süper’sinden güçlendirmeler alabilirsiniz.

10. CROW

Poke hasarı vererek menzilini verimli bir şekilde kullanabileceğiniz için Crow, Super City Rampage’da önemli bir avantaja sahiptir. Canavarın sağlığını kırmak ve Süper’ini şarj etmek için uzaktan saldırın ve geri çekilin. Crow’s Extra Toxic, kendisine verilen hasarı azaltır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Nulls Brawl Alpha 34.151 Apk Mod STU indir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478