Call of Duty: Mobile 3. Sezon Tokyo Kaçış

Call of Duty: Mobile Tokyo Kaçış
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty: Mobile 3. Sezon Tokyo Kaçış

Activision yakında çıkacak olan Call of Duty: Mobile 3. Sezon “Tokyo Escape” i duyurdu ve yama notlarının tam listesi artık okuma zevkiniz için hazır. Yeni Sezon 3 (2021) güncellemesi 17 Nisan’da (UTC) dünya çapında yayınlanacak ve yeni oyun haritaları, yeni silahlar, yeni çok oyunculu modlar ve Battle Royale modundaki güncellemeler gibi birçok yeni özelliği beraberinde getirecek. Call of Duty: Mobile Tokyo Kaçış ilgili güncellemeler.

COD Mobile’da Sezon 3’e gelen her şeyi öğrenmek ister misiniz? Doğru yere geldiniz. Önceden duyurulan içeriğin çoğu zaten açıklandı ve Sezon 3 Test Sunucusunda kapsamlı bir şekilde test edildi, ancak geliştiriciler yine de hayranlar için birkaç şeyi gizli tutmayı başardılar.

COD Mobile 3.Sezon Yama Notları

Call of Duty: Mobile Season 3: Tokyo Escape 16 Nisan’da 17: 00’da başlayacağı için bu Cuma Samuray kodunu deneyimleyin. PT. En onurlu oyuncular, bu sezonun yeni Çok Oyunculu Modu olan Swords & Stones’da dilimler ve zarlar atabilir veya iki yeni haritada, Oasis ve Coastal’da savaşabilir.

Bir katanadan fazlasını arayan oyuncular, iki destansı birinci sınıf silah kazanabilirler: PP19 Bizon – Yokai (yepyeni) veya QXR – Scorching Sun, ayrıca bu sezonun battle pass’ında Samuray temalı karakterler, silahlar ve Android ve iOS’a gelen bazı önemli noktaları burada bulabilirsiniz:

Yeni Haritalar – Call of Duty: Mobile’da iki yeni çok oyunculu harita görücüye çıkıyor:

 • Oasis – İlk olarak Modern Warfare 3’te tanıtılan Oasis, sezon temalı lüks bir çöl otelinde gerçekleşir.
 • Kıyı – Call of Duty: Mobile için tasarlanmış ve özellikle Ara ve Yok Et modu için oluşturulmuş yepyeni bir harita.

Yeni Battle Royale Güncellemeleri – Sezon 3 ayrıca yeni bir operatör becerisinin ve BR sınıfının eklenmesini görecek.

 • Operatör Becerisi – Boğa Hücumu – Sezon 3 savaş biletinde Seviye 14’e ulaşılarak kazanılabilen bir isyan kalkanı becerisi.
 • BR Sınıfı – Gözcü – Yeni Battle Royale sınıfı, sezonun ilerleyen saatlerinde kendi öne çıkan etkinliği aracılığıyla sunulacak.

Yeni Çok Oyunculu Modlar

 • “Gece Modu 2.0” – Sınırlı bir süre için başlatılan Gece Modu’nun optimize edilmiş sürümleri (22-28 Nisan)
 • “Swords & Stones” – Sınırlı bir süre için (6-12 Mayıs) mevcut olan bu mod, herkese açık bir yarışmada yalnızca yakın dövüş silahlarına izin veren temel özelliklere geri döner.
 • Yeni mod, Shadow Blade becerisine, Molotof Cocktail Scorestreaks’e ve daha fazlasına dönüşen airdropları içerir.

Marquee Etkinliği – Samuray temalı bir etkinlik olan “Savaşçının Yolu” 29 Nisan’da başlıyor ve oyuncuların Beş Şövalyeye veya U.A.C. MP veya BR modunda günlük görevleri tamamlamak ve ödüller kazanmak için. Kazanan, günün sonunda en fazla puanı alan tarafın haritadaki bir düğümün kontrolünü ele geçirmesiyle, hepsini burada alır.
Oyuncular ayrıca Sezon başladığında mağazada Yeni Mevsimsel Mücadeleler, Şanslı Çekilişler, Paketler ve daha fazlasını bulabilirler.

Aşağıdaki COD Mobile Tokyo Escape Battle Pass fragmanına göz atabilirsiniz:

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Droidscript Mod Apk 2.06 İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478