Always On Edge Mod APK 6.3.2 İndir

Samsung telefonunuzda ışık yok mu? Always On Edge Apk şimdi telefonunuza indirin ve bildirim ışığına ve özelleştirilebilir duvar kağıtlarına sahip olun!  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

Always On Edge Mod APK 6.3.2 İndir

Bugün akıllı telefonu olan milyarlarca insan var. Pratikte herkesin telefonu var, hatta bazı çocuklar! Ancak bir akıllı telefonunuz varsa ve bildirim ışığınız ve diğer LED ayarlarınızla ilgili bir sorunla karşılaştıysanız, Android’de Always on Edge’i ücretsiz olarak indirmelisiniz. Bu uygulama, Android deneyiminizi özelleştirmek için ihtiyacınız olan her şeye ve daha fazlasına sahiptir. Bu uygulamada, ışık ve LED ayarlarınızın çalışma şeklini değiştirebilirsiniz. Telefonunuz için ücretsiz bir bildirim ışığına sahip olabilir, LED ışığını şarj, duvar kağıdı, müzik ve daha fazlası için özelleştirebilirsiniz. Ayrıca saat ekranınızı değiştirebilir ve birçok efekt göstermek için uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken elde edebileceğiniz çok fazla renk, stil ve efekt var. Parlaklığı ve daha fazlasını ayarlamak için bile kullanabilirsiniz.LED Ayarlarınızı Özelleştirin

Şu anda bir akıllı telefonunuz varsa, belirli özelliklerin mevcut olmaması iyi bir duygu değildir. Ancak Always on Edge gibi bir uygulamanız varsa, birçok ayarınızı kolayca özelleştirebilir ve düzeltebilirsiniz. Bu uygulamada duvar kağıdını değiştirmek, ekran kilidini kilitlemek, kulaklık, müzik deneyimi, çağrılar, son uygulamalar ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

Bunda, bildirim renklerini, bildirim parlaklığını, yıldırım ayarlarını ve daha fazlasını bile değiştirebilirsiniz. Telefonunuzdaki ışık ayarlarınızı farklı stilleri, renkleri ve efektleri gösterecek şekilde özelleştirin. Burada duvar kağıtları ve farklı şeyler de bulabilirsiniz. Bu uygulamada renkleri değiştirebilir ve hatta karışıma çok şey ekleyebilirsiniz. Bu uygulamada başka yerde bulamayacağınız başka şeyler de var.

Always on Edge’in Özellikleri

LED ekranınızın kırılmasından daha sinir bozucu bir şey yoktur. Always on Edge’de yapabileceğiniz birçok eğlenceli şey var. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

LED Bildirim ışığı – Akıllı telefonunuzun olması gerektiği gibi çalışmaması gerçekten can sıkıcıdır. Günlük işlerinde veya kişisel kullanımlarında telefonlarına bağımlı milyarlarca insan olduğu için, telefonlarının her zaman iyi çalışması bir zorunluluktur. Ancak bazen kazalar olur ve bu kazalardan biri, bildirim ışığınızın aniden kırılması olabilir. Ancak Always on Edge sayesinde artık telefonunuzda 7/24 çalışan bir bildirim ışığına sahip olabilirsiniz! Bu uygulama düşündüğünüzden çok daha fazlasını yapabilir. Basit LED ışığının yanı sıra, pek çok şeyi değiştirmenize izin verir.

Çeşitli stil ve renkler – Bu basit uygulama ile bildirim ışığını çok sayıda stil, renk ve efektle değiştirebilirsiniz. Basit bildirim ışığından daha sofistike olanlara kadar – farklı tarzlar elde edebilirsiniz. Bildirim ışığınız olarak etkinleştirmek için farklı renkleri bile karıştırıp eşleştirebilirsiniz! Çentik etrafında veya tüm telefon boyunca ayarlayın – seçim sizin.

Duvar Kağıtları – Bu uygulamada duvar kağıtlarını da bulabilirsiniz! Uygulama sayesinde, telefonunuzun kullanması için farklı duvar kağıtları bulabilirsiniz.

Birçok ayarı değiştirin – Uygulama, alarmlar için hatırlatıcılar ve bildirimler ayarlamanıza izin verebilir. Aydınlatmadan bağımsız olarak parlaklığı da ayarlayabilirsiniz. Ayrıca uyku süresini, Rahatsız Etmeyin modunu vb. De ayarlayabilirsiniz.

Always on Edge Mod APK – En son sürüm

Always on Edge, LED bildirim ışığını özelleştirmenize olanak tanıyan kullanışlı bir uygulamadır. En son sürümü şimdi indirin ve uygulamanın keyfini çıkarın

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Alexandr3 yıl önce
 • Samsung S9+ telefonumda kullanıyorum fakat bunu yükledim farklı özellikler geldi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478