Brawl Dinozor Yaz (Jurassic Splash) Güncellemesi

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 5

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Dinazor Yaz Jurassic Splash Güncellemesi

Brawl yaz güncellemesi burada! Gelen tüm yeni içeriğe ışık tutmak için, İspanyol kökenli yepyeni topluluk yöneticisi Paola’nın varlığıyla Brawl Talk’un yeni bölümü var. Yeni sezon Jurassic Splash olarak adlandırılacak ve yeni bir kavgacı veya daha doğrusu iki tane içeriyor: Buzz ve Griff.Buzz, yazı seven bir dinozor, Jura dünyası ile güneş ve denizin heyecanının birleşimidir. Temel saldırısı, her biri 588 hasar veren bir dizi yumruktur. Süper’i ise can yeleğini düşmanlara fırlatır, onlara doğru fırlar ve onları kısa bir süre hareketsiz bırakır.

Eugenio’nun aksine, Buzz düşmanları kendisine doğru “tutmaz”, onlara doğru mancınık atar, bu da Süper’sini, çok yaklaşırsak bizi ortadan kaldırabilecek düşman kavgacılara karşı kullanmamaya dikkat etmemiz gerektiği anlamına gelir.

Nulls Brawl Haziran Yaz Güncellemesi 2021

Nulls Brawl Haziran Yaz Güncellemesi 2021 En son Haziran 2021 Brawl ,  oyunun yedinci sezonu hakkında bir sürü yeni bilgi açıkladı. ‘Jurassic...

Griff, Edgar ve Colette çevresine ait yeni Epic nadir dövüşçü ve Clash Royale’deki Hunter birliğine çok benzeyen bir tamirciye sahip. Aslında, temel saldırısı, vurduğu düşman kavgacılar ona yakınsa daha fazla hasara neden olan bir dizi ark jetonu ateşler. Griff’s Super, ikincisinin hem “dışa” hem de “geri dönüşüne” zarar veren bir koni kartları vuruşudur. Uyarı: Kartlar dönüş yolundayken duvarlardan geçebilirler.

Griff, Temmuz ayında oyunda bir meydan okuma ile ÜCRETSİZ olarak elde edilebilecek ve meydan okumayı kazanamazsak, piyasaya sürüldükten sonra sandıklardan ve dükkandan almaya devam edebileceğiz!

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/nulls-brawl-stars-buzz-ve-griff-apk-indir/” text=” Nulls Brawl Alpha Buzz ve Griff 36.218 İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

3 Yeni Oyun Modu

Üç yeni oyun modu geliyor! İlki, bir tür voleybol olacak, burada topu rakibin yarısına atarak bir puan almamız gerekecek. 2 puan alan takım kazanır. İkincisi bir çeşit basketbol, ​​topla sepet yapmamız gerekecek ama dikkat edin.. Sepetin sepetleri hareket ediyor. Son mod ise, oyun kupasını elinde en uzun süre tutan kişi için bir meydan okumadır! Kimde kupa varsa daha yavaş hareket edecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Celal2 sene önce
 • Lütfen bana oyunu verin

Sıradaki içerik:

Nulls Brawl Lola Mod Apk 39.99 İndirin

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478