Antivirüs Sağlayıcı NortonLifelock Kripto Para Madenciliğine Giriyor

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Antivirüs Sağlayıcı NortonLifelock Kripto Para Madenciliğine Giriyor

Hiç antivirüs yazılımınız aracılığıyla kripto para madenciliği yapmak istediniz mi? Pekâlâ, yakında yapabilirsin. Çarşamba günü, eskiden Symantec olarak bilinen NortonLifeLock, ücretli antivirüs ürünü Norton 360’a bir Ethereum madenciliği işlevi eklediğini duyurdu. Yaklaşan özellik yersiz görünebilir, ancak NortonLifeLock’a göre bir güvenlik amacına hizmet ediyor. Şirket, birçok kullanıcının sanal para birimlerinden para kazanma arayışlarında bilgisayarlarına “incelenmemiş” kripto madenciliği programları indireceğini söylüyor. Ancak, aynı programlar kötü amaçlı yazılım içerebilir veya gizlice kazanç elde etmek için düzenlenebilir.Buna karşılık şirket, müşterilerin güvenilir bir markanın yazılımını kullanarak güvenli bir şekilde Ethereum madenciliği yapmalarını sağlamak için tasarlanan Norton Crypto’yu geliştirdi. Şirket, “Norton Kripto Para birimi kazanıldıktan sonra müşteriler, sabit disk arızası nedeniyle kaybedilmemesi için bulutta depolanan Norton Crypto Cüzdanlarına kazançlarını takip edebilir ve aktarabilir” dedi.

Norton Crypto’nun ekran görüntüsü, yazılımın Ethereum kripto para birimini çıkarmak için bir bilgisayarın grafik kartından yararlandığını gösteriyor. Ancak, özelliğin ücretsiz olup olmayacağı veya Norton’un ödemelerden kesinti yapmayı planlayıp planlamadığı belirsizliğini koruyor. Kullanıcıların mayınlı Ethereum’u başka bir cüzdana aktarıp aktaramayacakları da bilinmiyor.

Diğer konu, Ethereum topluluğunun önümüzdeki aylarda GPU yoğun madenciliği aşamalı olarak kaldırmak için nasıl çalıştığı. Bu nedenle, Norton madenciliği başka bir kripto para birimine geçirebilse de, özellik kısa ömürlü olabilir. Bu arada şirket, önümüzdeki haftalarda tüm Norton 360 müşterilerinin kullanımına sunmadan önce, belirli Norton 360 müşterilerini Perşembe günü erken benimseme programı aracılığıyla bu özelliği denemeye davet etmeye başlayacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478