3D MMO Forsaken World Gods and Demons inceleme

Forsaken World: Gods and Demons
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

3D MMO Forsaken World Gods and Demons inceleme

Forsaken World: Gods and Demons, Eylül ayında ön kayıt için kullanıma sunulmasının ardından iOS ve Android cihazlarda kullanıma sunuldu.

Ejderha inlerine baskın yaptığınız, uzun zamandır unutulmuş hazineleri aradığınız ve maceralarınız arasında balık tutarak veya şehir merkezlerinde takılarak rahatladığınız bir açık dünya fantezi MMO’sudur. YOOZOO’ya göre Forsaken World, hikayedeki oyun içi kararlarınıza bağlı olarak dünyanın kaderi değiştirebilirsiniz.

Forsaken World Oyunu Hakkında

Tipik olarak, çoğu RPG’de gördüğünüz gibi, karakter sınıfınızı uygun gördüğünüz herhangi bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Yetenekleriniz tercih ettiğiniz oyun tarzına göre karıştırılır ve eşleştirilir ve karakter yaratıcılarından hoşlananlar için, kendinizi gerçekten temsil eden bir karakter yaratmanıza izin veren derin bir özelleştirme sistemi de vardır.

Ama MMO’ların Forsaken World: Gods and Demons‘ın vurgulamak istediği daha sessiz yönleri de var. Kasaba merkezlerinde geçici bir gezinti yapmak veya bir iksir için bazı malzemeler bulmak için basit bir işe gitmek de oyunun ana yönleridir, bir ejderhayı öldürmekten veya bir mezara baskın yapmaktan çok daha az heyecan verici, ancak sizi bu dünyanın içine çekmede eşit derecede etkilidir. .

Bir MMO olduğu için, Forsaken World, toprağı ezip geçen işgalci bir güce karşı savaşan herkesle, aynı anda yüzlerce kişiyle çevrimiçi olarak oynamanıza izin verir. PvE sizin tarzınız değilse, yalnızca PvP alanlarında veya kurulmuş bir loncanın parçası olarak diğer gerçek insanlara karşı da mücadele edebilirsiniz. Yani oyun, nasıl oynamak istediğinize dair birçok farklılığa sahiptir.

Forsaken World: Gods and Demons İndir

Forsaken World: Gods and Demons’ı iOS App Store ve Android için Google Play‘den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Arena of Valor Apk Harita Hile Mod İndir 1.49.1.3

Arena of Valor Apk Harita Hile Mod İndir 1.49.1.3 Arena of Valor: 5v5 Arena Game, Tencent Games tarafından yapılmış, android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Euro Truck Simulator 2 Ürün Anahtarı ile Etkinleştirme

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478