Zoom Premium APK

Zoom Premium APK 5.11.1.6880 Son Sürüm İndir

Zoom Premium APK İndir Android için ücretsiz indirin ve iş arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve zahmetsizce çevrimiçi bir toplantı yapın!  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu İngilizce, Türkçe
 • Üreticizoom.us
 • İşletim Sistemi Android

Zoom Premium APK 5.11.1.6880 Son Sürüm İndir

Korona nedeniyle çoğu çalışanın hala evde işini yapması gerekmektedir. Zoom Premium APK sayesinde toplantılar evinizde tamamen mümkün! Zoom, günümüzün en popüler bulut tabanlı video konferans uygulamasıdır. Yalnızca Google Play Store’daki 100 milyondan fazla indirmeyle, yakın zamanda ortadan kalkmayacak.

Zoom Premium APK 2022

Karantina günlerinden çok önce insanlar bulut toplantıları için Zoom kullanıyorlardı. Zoom, 2011’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri dünya çapındaki birçok şirket için tercih edilen tercih oldu. Zoom’un özellikleri ve bugün elde ettiği popülerlik nedeniyle bunun nedenini anlamak çok açık.

Bulut tabanlı video konferans uygulamalarının varlığından önce, çalışanların toplantıları uzaktan yürütme olanağı yoktu. Sadece toplantıları iptal edecekler ya da gelmeyen işçiler olmadan yapmak zorunda kalacaklardı. Bu tür durumlarda yardımcı olmak için bulut tabanlı video konferans uygulamalarının oluşturulması çok büyük bir zaman kaybı. Zoom Apk, en eksiksiz ve kullanımı en kolay arayüzden birini sunduğu için anında uygulamanın tercihi haline geldi.

Çoğu çalışanın güvenlikleri için evlerinde olduğu bu karantina döneminde, Zoom çok kullanışlı bir uygulamadır. Birçok kişi tarafından aynı anda toplantı yapmak, raporları tartışmak ve hatta web seminerleri veya röportajlar yapmak için kullanılabilir. Çok amaçlı platformu, birçok kişinin hizmetlerini sadece bir internet bağlantısı ile rahatça kullanmasına olanak tanır. Şirketlerin ve işletmelerin çalışma şeklini değiştirdi ve bu zor zamanlarda bile kullanılabilirliğini gösteriyor. Bunun hakkında daha fazla bilgi edinmek ve size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Zoom Premium APK İndir

Piyasada çok sayıda bulut tabanlı video konferans uygulaması var ancak hiçbiri Zoom‘a yaklaşmıyor. Zoom’un bugün 100 milyonlarca indirme ile bu kadar popüler olmasının bir nedeni var. Birincisi, öncülerden olmaları ve bulut toplantılarının kültürünün şekillenmesine yardımcı olmaları ve aynı zamanda şu özelliklerden dolayı:

Zoom Yüksek kaliteli sesli ve görüntülü toplantılar – Bulut toplantıları gerçekleştirirken en önemli şey ses ve görüntü kalitesidir. Aksi takdirde katılımcılar birbirlerini anlayamazlar ve toplantı bir işe yaramazdı. Bu, Zoom’un güçlü yanlarından biridir, tüm rakipler arasında en iyi görüntülü ve sesli toplantı kalitesini sunarlar. Güçlü bir internet bağlantınızın olması yeterli değildir, Zoom, uzaktan çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek işlevsel ancak pratik bir bulut toplantı uygulaması ihtiyacının farkındadır. Bu nedenle, Zoom, Wifi, 4G / LTE ve 3G ağları olsun, sahip olduğunuz herhangi bir internet bağlantısında çalışır.

Zoom Takvim – Zoom, toplantıları sistematik olarak herhangi bir güçlük çekmeden planlayabileceğiniz bir takvim bölümüne sahip olduğu için gerçekten çok amaçlı bir uygulamadır. Ayrıca, bir tane kurma zahmetinden kurtulmak için hatırlatıcılar ekleyebilir ve video görüşmelerini doğrudan takvimden ayarlayabilirsiniz. Bir program oluşturduktan sonra, bulut toplantısında görünüp görünmeyeceklerine dair bir yanıt almak için tüm katılımcılara bir Yakınlaştırma davet bağlantısı gönderebilirsiniz. Bu özellik, toplantıyı fiziksel takviminizde manuel olarak ayarlama ihtiyacını veya zamanında ayarlamayı unutma hatasını ortadan kaldırır. Bu şekilde, tüm toplantılar çevrimiçi olmasanız bile kesinlikle planlandığı gibi devam edecektir.

Zoom Premium APK Mod

Zoom Ayarlar – Bir video konferans uygulamasını yapan veya bozan başka bir özellik, ayarlar yönüdür. Bu uygulamaların çoğu, yetersiz ayarlar veya çok fazla şey yerleştirme hatasına düşüyor. Öte yandan yakınlaştırma, onu mükemmel bir şekilde dengeler! İhtiyaç duyabileceğiniz her şeyin rahatlıkla kullanımınıza sunulduğu böyle bir uygulama hiç görmedik. Hangi düğmenin hangisinin hangisinin olmadığını öğrenmek için bir kullanım kılavuzuna bile ihtiyacınız yok. Ayarları tanımak için sadece bir toplantı yeterlidir ve sonraki toplantılarınızı kolaylıkla özelleştirebilirsiniz! Ayarlarda mikrofonun sesini kapatıp açabilir, kamerayı arkaya veya öne çevirebilir ve her türlü şeyi yapabilirsiniz.

Zoom Sade Kullanıcı Arayüzü – Zoom’un en iyi özelliklerinden biri, fark edilir derecede sade ve minimal kullanıcı arayüzüdür. Bulut tabanlı bir video konferans uygulamasından beklenebilecek karmaşık özelliklere sahip değildir. Bunun yerine, ihtiyacınız olan her şeyi sistematik ve temiz bir formatta sunar, böylece teknik bilgisi olmayan kişiler bile toplantılara katılabilir!

Zoom Fotoğrafları, mesajları, bağlantıları, google sürücü klasörlerini paylaşın – Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran bir diğer önemli faktör, gerekli tüm belgeleri gönderme yeteneğidir. Zoom uygulamasının içinde mesajlar, fotoğraflar, ekran paylaşımı, paylaşım bağlantıları ve hatta Google Drive klasörleri gönderebilirsiniz. Her şey sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir, böylece herhangi bir şey göndermek için uygulamadan çıkmanıza gerek kalmaz! İsterseniz ses dosyalarını bile gönderebilirsiniz.

Zoom Sürüş modu – Pek çok kişi zaman kazanmak için telefonlarını yolda kullanma eğilimindedir. Zoom ile güvenli bir sürüş moduna sahip olduğundan güvenlik sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Bu modda, herhangi bir tehlike konusunda endişelenmeden arabada bile Zoom toplantılarına katılabilirsiniz. İş arkadaşlarınızı o son rapor hakkında bilgilendirmeden zaman kaybetmenize gerek yok, onları doğrudan arabadan arayabilirsiniz.

Zoom Platform kullanılabilirliği – Zoom ile ilgili en iyi şeylerden biri, platform kullanılabilirliğidir. Android, Windows, iOS ve diğer tüm cihazlar için mevcuttur! Bu, kullandığınız cihaz anlamına gelir; Şirketinizin gerçekleştireceği bulut toplantılarına katılabileceğinizi bilerek içiniz rahat olabilir. Sadece uygulamayı indirin ve kullanıma hazırsınız. Bağlanmak bu kadar kolay!

Ayrıca sitemizden en çok indirilen oyunlardan Nulls Brawl Apk ve Minecraft Apk oyunlarını indirebilirsiniz.  Youtube’den videoları reklamsız mı izlemek istiyorsunuz. O zaman Youtube Premium Apk kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

 • Zoom Premium APK 5.11.1.6880 Son Sürüm İndir Oyun Hilesi
 • +Takılmadan video görüşmesi yapabilirsiniz
 • +Konferans yapmanıza imkan veriyor
 • +Kullanımı kolay
 • Nasıl Yüklenir
 • -40 dakikadan sonra ücretli
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478