e
sv
Zoom APK Son Sürüm İndir

ZOOM APK 5.4.4.615 En Son Sürüm

Telegram Sayfamız için Buraya Tıklayın
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Mod Özelliği Hileli Mod
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeRusçaFransızcaAlmanca
 • Üreticizoom.us
 • İşletim Sistemi AndroidiOSWindows

ZOOM Uygulaması APK 5.4.4.615 En Son Sürüm

Korona nedeniyle çoğu çalışanın hala evde işini yapması gerekmektedir. Zoom APK Son Sürüm İndir sayesinde toplantılar evinizde tamamen mümkün! Zoom, günümüzün en popüler bulut tabanlı video konferans uygulamasıdır. Yalnızca Google Play Store’daki 100 milyondan fazla indirmeyle, yakın zamanda ortadan kalkmayacak.

En Popüler Video Konferans Uygulaması Zoom

Karantina günlerinden çok önce insanlar bulut toplantıları için Zoom kullanıyorlardı. Zoom, 2011’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri dünya çapındaki birçok şirket için tercih edilen tercih oldu. Zoom’un özellikleri ve bugün elde ettiği popülerlik nedeniyle bunun nedenini anlamak çok açık.

Bulut tabanlı video konferans uygulamalarının varlığından önce, çalışanların toplantıları uzaktan yürütme olanağı yoktu. Sadece toplantıları iptal edecekler ya da gelmeyen işçiler olmadan yapmak zorunda kalacaklardı. Bu tür durumlarda yardımcı olmak için bulut tabanlı video konferans uygulamalarının oluşturulması çok büyük bir zaman kaybı. Zoom Apk, en eksiksiz ve kullanımı en kolay arayüzden birini sunduğu için anında uygulamanın tercihi haline geldi.

Çoğu çalışanın güvenlikleri için evlerinde olduğu bu karantina döneminde, Zoom çok kullanışlı bir uygulamadır. Birçok kişi tarafından aynı anda toplantı yapmak, raporları tartışmak ve hatta web seminerleri veya röportajlar yapmak için kullanılabilir. Çok amaçlı platformu, birçok kişinin hizmetlerini sadece bir internet bağlantısı ile rahatça kullanmasına olanak tanır. Şirketlerin ve işletmelerin çalışma şeklini değiştirdi ve bu zor zamanlarda bile kullanılabilirliğini gösteriyor. Bunun hakkında daha fazla bilgi edinmek ve size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Zoom Uygulaması Ücretsiz Video Konferans

Zoom Uygulaması Ücretsiz Video Konferans Hakkında Zoom Uygulaması Ücretsiz Video Konferans görüntülü konuşma için kullanıcılarına iyi haberler var. Zoom, ücretsiz kullanıcılar için...

Zoom İndir Uygulamasının Özellikleri

Piyasada çok sayıda bulut tabanlı video konferans uygulaması var ancak hiçbiri Zoom‘a yaklaşmıyor. Zoom’un bugün 100 milyonlarca indirme ile bu kadar popüler olmasının bir nedeni var. Birincisi, öncülerden olmaları ve bulut toplantılarının kültürünün şekillenmesine yardımcı olmaları ve aynı zamanda şu özelliklerden dolayı:

Zoom Yüksek kaliteli sesli ve görüntülü toplantılar – Bulut toplantıları gerçekleştirirken en önemli şey ses ve görüntü kalitesidir. Aksi takdirde katılımcılar birbirlerini anlayamazlar ve toplantı bir işe yaramazdı. Bu, Zoom’un güçlü yanlarından biridir, tüm rakipler arasında en iyi görüntülü ve sesli toplantı kalitesini sunarlar. Güçlü bir internet bağlantınızın olması yeterli değildir, Zoom, uzaktan çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek işlevsel ancak pratik bir bulut toplantı uygulaması ihtiyacının farkındadır. Bu nedenle, Zoom, Wifi, 4G / LTE ve 3G ağları olsun, sahip olduğunuz herhangi bir internet bağlantısında çalışır.

Zoom Takvim – Zoom, toplantıları sistematik olarak herhangi bir güçlük çekmeden planlayabileceğiniz bir takvim bölümüne sahip olduğu için gerçekten çok amaçlı bir uygulamadır. Ayrıca, bir tane kurma zahmetinden kurtulmak için hatırlatıcılar ekleyebilir ve video görüşmelerini doğrudan takvimden ayarlayabilirsiniz. Bir program oluşturduktan sonra, bulut toplantısında görünüp görünmeyeceklerine dair bir yanıt almak için tüm katılımcılara bir Yakınlaştırma davet bağlantısı gönderebilirsiniz. Bu özellik, toplantıyı fiziksel takviminizde manuel olarak ayarlama ihtiyacını veya zamanında ayarlamayı unutma hatasını ortadan kaldırır. Bu şekilde, tüm toplantılar çevrimiçi olmasanız bile kesinlikle planlandığı gibi devam edecektir.

Zoom Apk Yenilikler

Zoom Ayarlar – Bir video konferans uygulamasını yapan veya bozan başka bir özellik, ayarlar yönüdür. Bu uygulamaların çoğu, yetersiz ayarlar veya çok fazla şey yerleştirme hatasına düşüyor. Öte yandan yakınlaştırma, onu mükemmel bir şekilde dengeler! İhtiyaç duyabileceğiniz her şeyin rahatlıkla kullanımınıza sunulduğu böyle bir uygulama hiç görmedik. Hangi düğmenin hangisinin hangisinin olmadığını öğrenmek için bir kullanım kılavuzuna bile ihtiyacınız yok. Ayarları tanımak için sadece bir toplantı yeterlidir ve sonraki toplantılarınızı kolaylıkla özelleştirebilirsiniz! Ayarlarda mikrofonun sesini kapatıp açabilir, kamerayı arkaya veya öne çevirebilir ve her türlü şeyi yapabilirsiniz.Zoom Sade Kullanıcı Arayüzü – Zoom’un en iyi özelliklerinden biri, fark edilir derecede sade ve minimal kullanıcı arayüzüdür. Bulut tabanlı bir video konferans uygulamasından beklenebilecek karmaşık özelliklere sahip değildir. Bunun yerine, ihtiyacınız olan her şeyi sistematik ve temiz bir formatta sunar, böylece teknik bilgisi olmayan kişiler bile toplantılara katılabilir!

Zoom Fotoğrafları, mesajları, bağlantıları, google sürücü klasörlerini paylaşın – Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran bir diğer önemli faktör, gerekli tüm belgeleri gönderme yeteneğidir. Zoom uygulamasının içinde mesajlar, fotoğraflar, ekran paylaşımı, paylaşım bağlantıları ve hatta Google Drive klasörleri gönderebilirsiniz. Her şey sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir, böylece herhangi bir şey göndermek için uygulamadan çıkmanıza gerek kalmaz! İsterseniz ses dosyalarını bile gönderebilirsiniz.

Zoom Sürüş modu – Pek çok kişi zaman kazanmak için telefonlarını yolda kullanma eğilimindedir. Zoom ile güvenli bir sürüş moduna sahip olduğundan güvenlik sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Bu modda, herhangi bir tehlike konusunda endişelenmeden arabada bile Zoom toplantılarına katılabilirsiniz. İş arkadaşlarınızı o son rapor hakkında bilgilendirmeden zaman kaybetmenize gerek yok, onları doğrudan arabadan arayabilirsiniz.

Zoom Platform kullanılabilirliği – Zoom ile ilgili en iyi şeylerden biri, platform kullanılabilirliğidir. Android, Windows, iOS ve diğer tüm cihazlar için mevcuttur! Bu, kullandığınız cihaz anlamına gelir; Şirketinizin gerçekleştireceği bulut toplantılarına katılabileceğinizi bilerek içiniz rahat olabilir. Sadece uygulamayı indirin ve kullanıma hazırsınız. Bağlanmak bu kadar kolay!

Zoom  APK – Son Sürüm İndir

Tüm bulut toplantılarının bir parçası olmaktan heyecan duyuyor musunuz? Modun en son sürümünü şimdi indirin ve uzaktan çalışmanın tadını çıkarın!

 • ZOOM APK 5.4.4.615 En Son Sürüm Oyun Hilesi
 • +Takılmadan video görüşmesi yapabilirsiniz
 • +Konferans yapmanıza imkan veriyor
 • +Kullanımı kolay
 • Editörün Olumsuz İzlenimleri
 • -Çok şarj tüketiyor
 • -İnternet kullanımı fazla
 • -40 dakikadan sonra ücretli
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478